Отслабване с мед

  • 13 417
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 21
според мен това с меда не е никак верно като се има предвид че  4 часа преди ядене не трябва да се яде нищо защото сичко погълнато става мазнина..мда пирифектно Simple Smile

# 16
  • Мнения: 310
според мен това с меда не е никак верно като се има предвид че 4 часа преди ядене не трябва да се яде нищо защото сичко погълнато става мазнина..мда пирифектно Simple Smile

Това беше доста смешничко. smile3532
Искаше да кажеш 4 часа преди лягане нали?

# 17
  • Мнения: 5 103
Ххаха меда се яде за потсилване не за отслабване, доста се посмях катого прочетох, да папам мед и да чакам да отслабна Laughing Joy hahaha

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Абе хич не е смешно даже. Мен вече ме е яд-такваз диета, онакваз диета, а накрая пак дебели  Sad

# 19
  • Мнения: 643
Това с меда си е доста странно и според мен невероятно, както беше написла Саниа, вече хич не е смешно, чудим се какво да пробваме за да отслабнем, можем и мед да почнем да хапваме какво толкова. После поне ще се оплакваме, че от диета сме напълнели.

# 20
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз правих преди 3 години диета с мед. Страшно е ефикасна, но не се прави така както са ти казали. Аз я правих 5 дни. по принцип се прави поне 3 и вече колкото издържиш. Яде се само мед и нищо друго. По 5 лъжици на ден. Аз я правех така: разтварях 3 от лъжиците в 1.5 л. минерална вода, сутрин изяждах една лъжица мед, след това цял ден като огладнеех пиех от медената вода, вечер изяждах 5-та лъжица мед. Първия ден бях освирепяла от глад. Следващите обаче бях много енергична и не чувствах никакъв глад. След 5 обаче спрях защото колкото дни правиш диетата толкова дни след това се захранваш като първия ден от захранването е към меда добавяш малко фреш, втория зеленчуци, третия и плодове и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт