Секс с цел бебеправене срещу секс за удоволствие ???

  • 4 191
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
И ние не правим секс по график и не следим овулация и т.н. Правим секс с надежда да стане бебенцето, което така желаем.

# 16
  • Мнения: 133
И ние не правим секс по график и не следим овулация и т.н. Правим секс с надежда да стане бебенцето, което така желаем.

newsm10 И ние сме така,но бебчо все не става и започвам да се чудя какво да правя,въпреки че ми казаха да си меря БТ,но аз съм несериозна!

# 17
  • Мнения: 806
И ние не правим секс по график и не следим овулация и т.н. Правим секс с надежда да стане бебенцето, което така желаем.

 И при нас е същото и според мен е най-добре така /поне засега/

# 18
  • София
  • Мнения: 2 409
Ох, пъврият месец беше някакъв кошмар. Започнахме веднага след М /защото майка ми така е забременяла/ и беше направо като маратон. Страшно изтощително физически и психически. То едни притеснения сутрин ли, вечер ли, защото няма как да стане през деня. Дали да не е и сутрин и вечер за по-голям шанс или така не е качествена спермата. И едни ревове от моя страна, как с ревовете си и много емоции преча на забременяването и по тоя повод още рев... абе откачена работа. ooooh!

И като не стана, още рев. Но поне намалихме секса по график. Направо ми беше опротивял и на моменти буквално ми се повръщаше дори при мисълта за секс. А тоя месец даже не си мерих температурата. Теглих й една и си казах, че вече няма да робувам на термометъра. Обаче, нещо ме гризе и като нищо да почна пак.

Сега сме вече почти на 'нормален режим'  Simple Smile И уж исках да правим секс, а не бебе, но все поглеждам календара и гледам да не пропускаме. Абе и моята е някаква тиха лудост. Хората първо опитват и като не стане известно време, почват да броят дни и да следят ЦС и БТ, да правят тестове, а аз от първия месец. А сега ще ги спирам. #Crazy Свят широк, всеки луд с номера си. Ама нищо, важното е да се обичате/ме.


Дара, нали знаеш, че сексът се случва първо в главата  Wink Пък и като изключим ония хормонално-емоционални трепети в тийнейджърството, май в главата се случва и най-хубавият секс /тук не знам усмивка ли да сложа, какво ли, щото май не е весело/

# 19
  • Мнения: 980
Иринии, браво бе маце, смей се, защото сега ще споделя нещо от снощи.
Сънувам си, че правя секс, даже не помня с кого и изпитах оргазъм, голям кеф си беше, но майтапа започна после.
Като се събудих ми беше много гот, отивам в тоалетната и виждам ЦС, разтеглива, ама много. Помислих си, че е някаква мистерия с второ ову, чак после се сетих, че правих секс на сън и това е ... сещате се какво.   
Ииих, zначи не съм сама. Често се будя ноЩно време с оргаzъм, и то след като сме лудували с половинката Shocked А наскоро му скрих топката като му zаявих"Таzи ноЩ най_накрая правих и с тебе секс насън" Mr. Green
А иначе меракът ми е доста повлиян с овуто. Приzнавам. По принцип ме наболява долу и ми тежи, но таzи треска да не пропусна дните ме побърква. Слава богу от два месеца zахвърлих тестове и термометри, че zапочвах да превъртам Crazy Crazy Crazy Сега съм се вторачила в себе си и ме сърбят ръчичките пак да вzема тестовете Blush

# 20
  • Мнения: 1 768
Ние бебеправим едва от един месец,а ми се вижда цяла ве4ност..Така се бях настроила,4е веднага 6е стане от първия път,ама а де..сметки беЗ кръ4мар.Голямо раЗо4арование преживявам и направо май ми се срина желанието zа секс.ВъЗхи6авам се на вси4ки моми4ета,които 4акат ве4е толкова години да zабременеят,но не са се предали и гледат напред в бъде6ето.. Peace
А аЗ така съм се сковала ве4е,4е zа ни6о друго не мисля.Дори при секс не мога да се отпусна,а само си мисля 6е стане ли,няма ли да стане...Еи тея дни пак см тръпна,станало ли е не е ли..Надявам се времето да ме нау4и да стана по раЗумна и по търпелива...но едва ли.. Sad Embarassed

# 21
  • Мнения: 5 178
Секс само за удоволствие беше допреди месец, сега е разреден секс за да може мъжо да произвежда качествени семенца (пъргави и сръчни) .. не знам колко време ще ни отнеме бебеправенето
Искам да стане бързо и без да се вманиачвам, не меря БТ и не следя овулация, стреляме редовно с надежда да уцелим  fertilization,
И лелката закъсня точно със седмица предния месец и то бяха надежди и тестове, как са пулихме да видим макар и едва забележима чертичка,
сега на лелката съвсем и загубих сроковете,
аз не искам ЛЕЛКА искам  EFP другия месец

# 22
  • Мнения: 3 248
Чувала съм, че най-красивите бебчета ставали при едновременните оргазми! #Crazy Така, че ако това е вярно явно бебеправенето си има връзка с удоволствието. newsm78 Въпреки това, според мен всички бебокълчета са много сладки, а надали всичките са заченати по време на едновременните оргазми на родителите им! Peace Mr. Green

# 23
Не се замисляй за такива неща вси4ко си е Божа работа!Не насилвай нещата.Моето го правихме с любов а не с из4исления...Не съм си смятала овулации и такива глупости.Не превръщайте бебеправенето в някакви сметки и други такива неща зву4и ми много тъпо...Успех! Laughing

# 24
  • Мнения: 2 120
Не е много вярно, че трябва да имаш оргазъм, за да стане бебе.
То по тая логика аз ще си чакам до като свят светува. моят оргазъм се появява на петилетки...така, че по-важно е да се уцели подходящия месец, подходящата година, качествените `материали`-- все набор от неща, за които трябва търпение. 

# 25
  • Мнения: 3 248
Не е много вярно, че трябва да имаш оргазъм, за да стане бебе.
То по тая логика аз ще си чакам до като свят светува. моят оргазъм се появява на петилетки...така, че по-важно е да се уцели подходящия месец, подходящата година, качествените `материали`-- все набор от неща, за които трябва търпение. 


Дара, ако имаш предвид моя постинг...искам да уточня, че това твърдение само съм го чувала, освен това в него не се казва, че само при оргазъм става бебе, а че при едновременен се получават най-хубвите бебчета...и съответно аз съм коментирала, че намирам всички са много сладички, а надали всичките са плод на едновременнич оргазъм на родителите си! Heart Eyes

Поздрави! Hug

# 26
  • Мнения: 62
Момичета, с оргазъм или без, важното е да имаме  положителен резултат, постигнат с много любов и желание от двамата родители!  luvbed

# 27
  • Мнения: 2 123
И аз съм чувала това за оргазма. Естествено, че не се уповавам на тази теза, но е фат, че винаги когато съм забременявала е било в много страстни нощи, а не в онези, които понеже съм в ову трябва... Мож да е съвпадение, но е факт! bowuu

# 28
  • Мнения: 7 716
По време на оргазъм матката контрахира и по този начин подпомага придвижването на спермазотоидите.
Така, че при едновременен  оргазъм вероятността за забременяване се увеличава.
Обаче при нас почти винаги се получава едновременно изпитването на удоволствие, но забременяване няма. Cry

# 29
  • Мнения: 3 248
И аз съм чувала това за оргазма. Естествено, че не се уповавам на тази теза, но е фат, че винаги когато съм забременявала е било в много страстни нощи, а не в онези, които понеже съм в ову трябва... Мож да е съвпадение, но е факт! bowuu

Аз в съвпадения не вярвам! Peace Нищо случайно няма на този свят! Whistling

Общи условия

Активация на акаунт