Ядете ли цялото семейство заедно?

  • 2 923
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 405
На вечеря винаги.
В събота и неделя и на закуска и на обяд.
Хубаво е семейството да си има време за сближаване и разговори, на маса най-добре ни се отразява Laughing
И аз трудно се справих с хапването набързо и на крак, мъжа ми така си беше свикнал, но успях за времето, в което всички сме си вкъщи.

# 31
  • Мнения: 3 211
Ядем задължително заедно вечер, през уикендите и на обяд, ако всички сме вкъщи.
Като се върне от ясла, ако е гладна хапва плод или пие сок и всички сядаме да вечеряме, когато успея да приготвя вечерята, обикновено към 19ч., лятото по-късно.
Аз по принцип не обичам дългите вечери, преди се няждах и ставах, но Габи е същата като баща си и много обича да стои на масата, даже по-дълго и от нас.

# 32
  • София
  • Мнения: 7 242
 Joy Joy Joy
Ellypr, yanita, мерси ви за пожеланията  bouquet. Сега отивам за един полу-фабрикат Rolling Eyes и някакво мезенце.

# 33
  • Мнения: 10 758
Винаги ядем заедно.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 4 969
През ден, понеже мъжът ми си е в къщи през ден Peace

# 35
  • Варна
  • Мнения: 6 891
В събота и неделя - да. През седмицата предвид работното време на мъжа ми - много рядко, т.е. Сиси вечеря по рано от нас тримата. Но после пак боде по нещо или просто си седи с нас на масата.

# 36
  • Мнения: 2 000
Да. Обикновено като сме вкъщи всички сядаме заедно на масата. Е, понякога мъжа ми като се захласне нещо в интернет и докато дойде и седне на масата, ние вече сме свършили.

# 37
  • Мнения: 1 399
Да, заедно се храним /гласувах с втора опция обаче, защото макар и радко се случва и по отделно да сядаме. Пък и мъжът ми често отсъства от страната, въпреки че тогава пък аз задължително ям с детето/.
Закуската не я броя, вкъщи закусва само малката /с изключение на случаите, когато има палачинки Simple Smile/
Аз много често, вечер, сядам уж само за компания, ама като гледам домочадието как си хапва, че като ми тръгне хапката - стой та гледай Blush Blush

Последна редакция: чт, 12 яну 2006, 21:12 от stella

# 38
  • Мнения: 1 645
Не,защото малкият се храни в 20.00,а ние с мъжо вечеряме доста по късно.
Понякога се случва,но е доста рядко

# 39
  • София
  • Мнения: 2 019
Обикновено вечеряме заедно. След като родих почти всеки ден с малки изключения обядваме заедно.
Ако бебка започне да става малко по-рано ще ядем четиримата заедно сутрин, обед и вечер.

# 40
  • София
  • Мнения: 3 722
Само вечер се събираме на масата. Като аз и съпругът ми оставаме най-дълго време. Първо сервираме, после храня дребчо, големия е много притенциозен и почти не яде, но стои, после децата стават и ние дояждаме вече изтиналото ядене (особено аз).

През деня няма начин просто, всеки яде индивидуално Confused.

# 41
  • Мнения: 4 629
Ядем си всички заедно. Това ми липсваше преди да се омъжа и сега си наваксвам. Много по-приятно ми е да вечеряме всички заедно отколкото на кой когато му скимне

# 42
  • Мнения: 2 792
 При нас традиционното ядене, заедно на една маса, почти напълно липсва. Аз не вечерям, по принцип, мъжът ми яде преди заспиване, така че сервирам само на двамата.
  При нас е малко по-различно, с мъжа ми работим заедно, така че нямаме злободневки за споделяне, с децата коментираме нещата , които са им се случили още щом се видим,  занимавам се с тях докато готвя и оправям къщата.
 Ако храненето заедно, определя семейството, ние сме антисемейство Embarassed.

 

# 43
  • Мнения: 1 370
Да, винаги. Аз сама не мога да ям, ако ще да припадам  от глад. Чакам мъжът ми да си дойде от работа и сядаме, да ядем заедно. За сега детето ни е малко и не се съобразява с нашия режим.

# 44
  • все тук
  • Мнения: 1 718
Да, сядаме на масата заедно вечер, но за ядене е трудно да отговоря еднозначно. Ние с баща му ядем, но Денислав скача, играе, хапла по малко, обикаля масата и така...

Общи условия

Активация на акаунт