"Черешката на тортата" - 2 сезон - 8

  • 37 790
  • 625
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 780
Браво за хубавата вечеря и за доброто представяне на Ники Кънчев. Заслужи си 40 т. И на мен да ми пеят на ушенце Сигнал докато хапвам ще бъда много доволен. И накрая джентълменски отстъпи плакета на Деси. Страхотен пич е Ники Кънчев.

# 601
  • Мнения: 419
Изпуснах вечерята на Кънчев. Кога ги качват в Нова плей?
Кой е победителят на седмицата?

# 602
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Браво за хубавата вечеря и за доброто представяне на Ники Кънчев. Заслужи си 40 т. И на мен да ми пеят на ушенце Сигнал докато хапвам ще бъда много доволен. И накрая джентълменски отстъпи плакета на Деси. Страхотен пич е Ники Кънчев.
След брускетите, супата и Сигнал, нищо да не беше поднесъл повече,  щях да му дам 10 т. Прежалвам и супата-бира, брускети и Сигнал на ушенце и му връчвам плакета.  Laughing

# 603
  • Мнения: X
А шоколадовото суфле така ли трябва да се разтича по принцип?
Защото аз по Коледа се опитах да направя, но се опасявам, че май твърде много го поизпекох от страх да не остане сурово и до ден днешен не съм наясно колко процента сурово и колко процента изпечено трябва да е това чудо.
Добре, че гостите ми също не знаеха и го харесаха Mr. Green

# 604
  • Мнения: 4 936
отвън трябва да изглежда като кексче - да не тече така, само центъра трябва да е течен

# 605
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
да, да, така трябва да е. отвън изпечено, а отвън като крем мммммм

# 606
  • Мнения: 4 864
В happy  правят уникално суфле!!

# 607
  • Мнения: 3 154
Струва ли ми се, или след 4 вечери "яли, пили и се веселили" депутатката е загладила бузки?  Flutter
Тази седмица не ми е особено интересна. Дразни ме избирателно доброто отношение на Васил, назидателния тон на Ники Кънчев, подобно на бате Енчо от "Кой е по-по-най", както и сърцераздирателните му истории за дъщеричката му, дразни ме и умишленото натъртване през 5 минути ту от Манчев, ту от гостите колко прекрасен готвач е Ники Кънчев при все, че не представя нещо особено, много нагласено и измислено ми се струва.

Хъм и що така?  Mr. Green

Тази и предната вечер при Деси  ми харесаха най-много. Много приятно, бих се чувствала прекрасно, ако бях с тях.
Не коментирам многословно, защото българите по правило сме скромни при хваленето Wink за сметка на критиките, но  почти нищо не ме е подразнило чак толкова и нямам нужда от платформа, където да изливам възмущението си  Wink Явно не всички сме така  

# 608
  • Мнения: 54
Много ми стана смешен в магазина. Вместо хората да го спират и да покажат радостта си,че са го видели, той започна да им говори, да ги разпитва, да им задава някакви глупави въпроси. Те обаче му отговаряха от немай къде. Хората са уморени и отчаяни и не им е до глупости. Много пресилено ми се видя и не можа да покаже всенародната любов към него, както искаше.

Последна редакция: сб, 14 апр 2012, 16:55 от Florrentina

# 609
  • Мнения: 2 216
Аз там където ходя да си почивам жилищата изглеждат обитаеми, но както и да е. Не ми се спори. Peace
Справи се страхотно в кухнята, много ми хареса.
Него самият обаче нещо не мога да го харесам.
Как да не е обитаемо жилището, беше си донесъл цял куп книги, но забравил да сложи едно детско легълце Mr. Green
Аз също не го понасям, но не мога да не му призная, че се справи страхотно като готвач!
Другата седмица ще е пълна скръб

# 610
  • Мнения: 13 805
Приятна, спокойна и вкусна беше вечерта при Ники Кънчев, той самият се представи добре като готвач, но чак пък суперлативи не заклужава според мен?

Пресен зеленчук, салата не видях.
Брускетите бяха с по кило чесън всяка.
Шишчето към супата не разбрах от какъв зор беше принадено. Че и свинско.
Десертът не му се получи.
Виж, основното изглеждаше вкусно определено. Ама тези мизерни 3 гъбки гарнитура. Поне за цвят да беше сложил още нещичко - зеленко, червенко, клонка магданоз Laughing

Смешен беше като досаждаше на хората в магазина.
Скучноват като домакин.

Що се отнася до къщата, нямам възражения, че не била неговата - всеки е в правото си да определя докъде да надничат чуждите любопитни очи.

За мен, Деси е безспорният победител тази седмица - забавна, интересна вечер, вкусна храна, различно меню, много уютен и артистичен дом, тя самата чудесна домакиня.

# 611
  • Мнения: X
кой взе плакета, че точно на финала ми прекъсна телевизията и чух Васко да казва, че не бил съгласен за нещо си  Thinking

# 612
# 613
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Ееееее, ама никой ли не забеляза новата прическа на депутатката. Няма го вече онзи странен бретон.  Laughing

# 614
  • Мнения: 371
Хареса ми вечерята при Ники, подготвил се беше и се постара човека, а Сигнал си беше черешката на тортата!
Браво за това, че веднага отстъпи плакета на Деси, а не да се прави на луд като Румен  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт