Кървене по време на полов акт

  • 84 460
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 569
Неуловима, звънче, какво каза лекаря?

# 16
  • Мнения: 20
Здравейте, момичета! Вчера бях на лекар и сега съм по-спокойна. Оказа се, че не е нищо притеснително, леко възпаление, поради настинка и кървенето е от по-продължителен и бурен секс Blush Сега остава да излязат резултатите от цитонамазката за да съм сигурна, че всичко е наред. Гинеколожката ми изписа вагинални таблетки Клион-Д, някоя да ги е ползвала? Още не съм ги почнала, четох днес листовката, страничните ефекти, макар и редки ме ужасиха и мисля да потърся мнението на още един лекар. Никога не ми се беше налагало да си слагам такива неща, звучи ми доста гадно.

# 17
  • Мнения: 0
Zdraweite weche za 3ti put mi se sluchwa po wreme na sex da prokurwq.. Kurweneto ne e obilno i dori e za kratko samo dokato trae polowiqt akt .. sled kato prikliuchim wednaga spira .. Ne znam kakwo da prawq iii dali da otida na genekolog?

# 18
  • Мнения: 15 379
Отиди на преглед.

# 19
  • Мнения: 338
Здравейте, за трети път ми се случва, докато правя секс да прокървявам, но обилно. (Все едно имам цикъл за 1 ден) Бях на гинеколог след първият път и тя ми каза, че може да е овулационно кървене. Прочетох за него, но там видях, че е леко зацапване, а моето не е леко  Confused . Вероятно трябва да потърся второ мнение от гинеколог, но реших първо да попитам вас. Другото, което е, че не винаги е по време на овулация, какво може да е?

# 20
  • Мнения: 1 466
Здравейте, за трети път ми се случва, докато правя секс да прокървявам, но обилно. (Все едно имам цикъл за 1 ден) Бях на гинеколог след първият път и тя ми каза, че може да е овулационно кървене. Прочетох за него, но там видях, че е леко зацапване, а моето не е леко  Confused . Вероятно трябва да потърся второ мнение от гинеколог, но реших първо да попитам вас. Другото, което е, че не винаги е по време на овулация, какво може да е?

На колко години си и от колко време водиш полов живот? С или без предпазни средства?

# 21
  • Мнения: 338
На 20 години съм, водя полов живот от 3 години. С и без предпазни средства  Confused

# 22
  • Мнения: 1 466
Питам те, защото при някои момичета/жени девствената ципа (химен) не се разкъсва докрай при първия полов контакт и е възможно при последващи контакти отново да има разкъсване и съответно прокървяване. Но при твоя случай не знам дали е това. За предпазните средства попитах, защото не е изключено от небезопасния секс да си лепнала гъбички или инфекция и от там да идва кървенето.
При всички случаи си права, че трябва да потърсиш второ лекарско мнение.
Не се страхувай, обясни на лкеря и всичко ще бъде наред!  Hug

# 23
  • Мнения: 338
Благодаря ти Simple Smile А при такива инфекции и гъбички има ли кървене принципно ?

# 24
  • Мнения: 1 466
В редки случаи причината за посткоиталното кръвотечение е механична и е вследствие на травмиране на меките тъкани във влагалището, заради по-активен или бурен секс.
По-често кръвотечението обаче се дължи на инфекция или възпалителен процес в женските полови органи, вследствие на заразяване с хламидии или други полово преносими заболявания. Кръвотечение се наблюдава най-вече при възпаление на шийката на матката и цервикса (цервицит) или възпаление на влагалището (вагиноза).
Източник: Интернет Simple Smile

Звучи страшно, но не се притеснявай, а вземи мерки. Колкото по-скоро се прегледаш, толкова по-бързо ще се изясни причината и ако има нещо, да започнеш да се лекуваш.

# 25
  • Мнения: 338
Добре, благодаря ти, дано не е нещо сериозно Simple Smile

# 26
  • Мнения: 0
molq wi pomognete dnes s moq priqtel po4naxme da prawim seks i prez towa wreme toi widq 4e mi te4e kruw i se oplashi moje li nqkoi da mi kaje trqbwa li da se pritesnqwam ?? Confused Confused Confused Confused Confused Confused

# 27
  • Мнения: 6
Здравейте, от скоро съм с нов партньор.Притесняваме това че при интимност всеки път имам кървене.На какво може да се дължи това?

# 28
  • Мнения: 15 379
Здравейте, от скоро съм с нов партньор.Притесняваме това че при интимност всеки път имам кървене.На какво може да се дължи това?

На много неща може да се дължи. Посети своя лекар, форумите няма как да ти поставят диагноза и да те лекуват.

# 29
  • Мнения: 1
Здравейте,цикъла ми дойде по-рано минаха 3 дена и с приятеля ми го направихме и имаше доста кръв, днеска пак го направихме и отново имаше ,но по малко...Много съм притеснена Sad

Последна редакция: пт, 08 апр 2016, 19:50 от stefyy

Общи условия

Активация на акаунт