Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 3 123
Ти и предния път писа и мислех да те питам - какво е омфалоцеле? На мен докторът при последния преглед ми каза, че на бебето още не са се прибрали червата  Shocked и че до следващия път това трябва да е станало.

точно това е и при мен ,то на снимката се вижда - доста голяма издутина на корема ,в която са червата.И на мен ми казаха,че трябва да се прибере ,ама на мен не ми е спокойно много много.Сега с тази хомеопатия се надявам наистина да станат бързо нещата.Имам му много голямо доверие на човека ,дето ми ги даде.Лекувам си детето при него и на педиатър не знам от кога не съм ходила и не само детето де.
 Белучи и на мен ми се случва,но не всеки ден .Мислех,че е от утрогестана ,защото си изтича от него като се разтопи,ама май не е баш това .Не знам и аз.

Последна редакция: сб, 21 апр 2012, 19:29 от angels_zg

# 706
  • Мнения: 19
Относно апетита - аз съм по същия начин. Събуждам се рано и още докато лежа в леглото, започвам да огладнявам. Първата ми закуска е рано към 8ч и се състои от един банан. Към 9ч вече е време за нещо стабилно - козунак с кисело мляко, ако не ме домързи много вадя пресата  за сандвичи и си правя закуската там, онзи ден свекърва ми беше направила плодова крем-пита с ябълки. До обяд - обядвам късно, задължително съм унищожила още нещо - царевичка много обичам и тя е хит в момента. Обядвам - зависи какво от наличното ми допада повече, после задължително унищожавам една тарелка със сладки пред телевизора, на вечеря пак стабилно си хапвам, като десертът ми стана повече от задължителна част в менюто. Знам, че сладкото ми не е малко, но много го обичам...

# 707
  • Мнения: 0
Ехх момичета как ви завиждам за апетита дето си го имате  Simple Smile Аз откакто забременях нищо не ми се яде а съмо ми се гади.Преди всичко си хапвах но такава ми е натурата че непълнея.а сега дето трябва да хапвам за двама ям на сила и то по малко.Надявам се да ми дойде пак същия апетит и то скоро.Стискайте ми палци   Grinning

# 708
  • Мнения: 459
Здравейте момичета, много сте изписали но успях да прочета повечето и аз съм с киселини, лекарката ми изписа bio anacid и съм страшно доволна от него много ми помага. Виждам че си говорите за ФМ аз си записах час за 7 май в Св. Петка при д-р Янкова, препоръчаха ми я. Дано всичко да е наред  Praynig Hug

# 709
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Здравейте и от мен, в този късен час. Преди малко се върнах от спешното. Явно за сметка на това, че не повръщам и в малкото случаи се чувствам като НЕбременна, все ми се навличат разни проблеми. Реших проблема със запека, срам ме е да кажа какво ям последните два дни (и супер много ми се прияжда от вашето меню). Дневно меню - 6-7 кивита, 2-3 шепи сушени плодове (фурми и сливи главно), 1-2 активии (поне едната има мюсли), 2-3 филийки ръжен хляб Вита, намазан с горчица. Пия поне 3-4 литра течности (чайове и вода)  Sick Дотук добре, обаче! Снощи почти не можах да спя, усещах някаква болка в корема си, която си обяснявах с перисталтиката си. Сутринта се събудих с адски позиви за уриниране. Пикнах съвсем малко. В момента, в който излязох от тоалетната и вече усещах, че ще се напикая. При положение, че съм с хроничен цистит, ни най- малко не се и стреснах. Пих си хапа Неоренал СР и заредих двулитровките с вода. Докато бях на работа по едно време ме сряза нещо в областта на кръста вляво. Проблема с попикаването не изчезна, но кажи - речи след всеки път болката се засили. Свърших работа и реших да се прибирам пеша както обикновено. Полека лека, обаче с всяка следваща крачка ме заболяваше все по - силно и по силно... Повече от километър не съм изминала. Взех си едно такси и към вкъщи. Бях решила, че най- вероятно правя бъбречна криза. Прибрах се и взех решение да ида в спешния след като при поредното пишкане видях голямо кърваво петно да излиза. (не разбрах откъде) В спешния ме прегледаха първо "на сляпо" с натиск и потупване тук - таме, но все пак решиха да ме гледат и на ехограф. Направиха ми обстоен преглед на всички органи в тази област, но проблеми с бъбреците не откриха. Тъй като утре е неделя, ме отпратиха с рецепта за Неоренал СР и Но- шпа. Трябва да си следя урината в буркан, и ако утре имам изцапана превръзка пак да тичам в спешното. Първият ми допир с буркана беше потресаващ. Ще запазя за себе си какви поразии излязоха от мен. Поне сега се успокоявам, че на бебчето му няма нищо, но аз за тези два месеца и нещо, за втори път съм с абонамент за спешния център.

Яд ме е, че се пазя, старая се да се храня добре, да се грижа за метаболизма си, да не настивам..... И само разни непоносими болежки ми се получават. Вече ме е страх да си мисля какво би ме споходило другата седмица примерно..... като оправя пикочния си проблем.....

Съжалявам, че пиша малко разпокъсано, просто се чувствам много зле, плаче ми се.... Мислех, че една бременност носи положителни емоции, а аз нямам един ден, който да ми е нормален, все нещо неприятно ми се случва.....  Cry

# 710
  • Мнения: 1
Аз да ви питам нещо друго - почти постоянно имам едно чувство на влажност във влагалището, на моменти се чувствам толкова мокра и усещам как нещо изтича и се побърквам да ходя до тоалетна да се проверявам  Blush Понякога има леки мокри петънца, случва се всеки ден. На някоя от вас познато ли е това чувство? Дали е нормално нещо да изтича от там....????? newsm09

Белучи,сигурно преди 30-ина страници и аз споделих същото, но някой ми писа да си ходя при лекаря! Бях писала че от сутринта до вечерта ежедневната превръзка си я намокрям от- до. От приятелки които вече са с 2 деца знам че е нормално по време на бременност. На мен изследванията за микрофлората са отрицателни за наличие на микроорганизми. Кажи на лекаря ти както мисля и аз да направя. По негова преценка ще даде или не нещо за вагинално поставяне.Знам че не е нещо кой знае колко обезпокоително. По важно е като дойде момента за раждане - ако е нормално раждането - да няма такива секреции.

# 711
  • Мнения: 615
Добро утро поспаланки  Hug
puphi дано бързо минава всичко лошо и да се радваш до края на една спокойна бременност
Аз също си имам апетит, но като хапна и ми става после тежко, лошо, едвам дишам, а не преяждам  Tired
Започвам да трия стъкла и да пера щори на останалата част от къщата - най накрая хубаво време.
Приятен ден на всички.

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 1
Аз да ви питам нещо друго - почти постоянно имам едно чувство на влажност във влагалището, на моменти се чувствам толкова мокра и усещам как нещо изтича и се побърквам да ходя до тоалетна да се проверявам  Blush Понякога има леки мокри петънца, случва се всеки ден. На някоя от вас познато ли е това чувство? Дали е нормално нещо да изтича от там....????? newsm09

Белучи,сигурно преди 30-ина страници и аз споделих същото, но някой ми писа да си ходя при лекаря! Бях писала че от сутринта до вечерта ежедневната превръзка си я намокрям от- до. От приятелки които вече са с 2 деца знам че е нормално по време на бременност. На мен изследванията за микрофлората са отрицателни за наличие на микроорганизми. Кажи на лекаря ти както мисля и аз да направя. По негова преценка ще даде или не нещо за вагинално поставяне.Знам че не е нещо кой знае колко обезпокоително. По важно е като дойде момента за раждане - ако е нормално раждането - да няма такива секреции.
Да се надяваме да не е нищо особено. Аз на 30-ти имам час при да се запиша вече за ЖК и се надявам тогава да пуснем изследвания. До сега нищо не съм си правила, защото ходих по различни лекари на частно само да видя какво се случва с бебчето и най-накрая ще се запиша за ЖК и да видим как ще мине. Ще го попитам за тази влажност Embarassed и ще споделя

Хубава неделя на всички:)
Аз отивам да си потърся нови удобни обувки, че с тази болка в кръста вече се движа доста бавничко на моите обичайни токове Laughing

# 713
  • Мнения: 86
Здравейте моми4ета!Бях на преглед беб4етата са пораснали и от другия път съм при Сигридов.На 02.05 съм на преглед.Има дни когато ми е много лошо ,а има и дни когато не усещам нищо...все едно нищо ми няма.Корем4ето ми малко е пораснало и мисля ве4е да си купя нещо да се мажа.Кожата ми е много суха и незнам какво да си взема зада е ефикасно. newsm78

# 714
  • Мнения: 43
cveti777 аз се мажа с био кокосово масло, след всяка баня.
Миризмата му е уникална и се абсорбира добре от тялото.
От както съм бременна нямам проблеми с кожата, чета ви тук че са ви сухи кожите, моята обратно - стана доста мазна, което е добре Simple Smile и въпреки това пак се мажа, за да я подготвя за разширението което и предстои.
Опитайте!

# 715
  • Мнения: 533
Аз си взех маслото на Икаров, но пише да се маже след 4 месец. До тогава си карам  на зехтин и сусамово масло Simple Smile

# 716
  • гр.София
  • Мнения: 430


Дами, искам да ви почерпя по случай моят 24-ти рожден ден Grinning

# 717
  • Мнения: 615
Predizvikatelna честит празник. Бъди много обичана и желана. Спокойна и красива бременност ти пожелавам и един пуФкав финал   bouquet

# 718
  • Мнения: 0
Predizvikatelna , nbirthday много здраве , спокойна бременност и здраво бебе   bouquet

# 719
  • Мнения: 0
Predizvikatelna
  bouquet
честит рожден ден Grinning

Общи условия

Активация на акаунт