Пелени и гащички за многократна употреба 8

  • 50 595
  • 799
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 113
Имам някакъв проблем с нет-а и не мога да отварям някои сайтове.
Та Зеленото драконче искам да видя какви пелени предлага , ама само някои неща виждам във Фейса.

Някоя мама се беше включила за него , дали може малко повечко инфо.

Благодаря предварително.

http://zelenotodrakonche.com/bg/36-%D0%B2%D1%81%D0%B8%D1%87%D0%B … egory=36&n=20
линк към всички пелени в Зеленото драконче. Отварят ли ти се така?

# 781
  • Мнения: 398
За жалост не ми се отваря.
Нищо ще разгледам през фейса какво има.
Благодаря.

# 782
  • Варна
  • Мнения: 321
Здравейте, момичета, чета ви с интерес Simple Smile. Искам да ви питам, понеже погледнах и аз последния линк към зеленото драконче и гледам че предлагат джобове на Little Lamb. Някой ползвал ли ги е, знаете ли какви са отзивите за тях? Благодаря ви   bouquet

# 783
  • Мнения: 5 173
Говорите си за поводите за ползване на еднократни пелени.
Лятото, при ходене на море, примерно, как практикувате?

# 784
  • Мнения: X
Ние специално ползвахме еднократни.

# 785
  • Мнения: 478
Еовин Alva baby  имат и за новородени памперси, но не съм ги ползвала само видя че имат в сайта Simple Smile Иначе на нас многократните на alva baby почнаха да ни стават като хората като стана на 3 месеца някъде към 5 кила беше, а имат едни с цветни копчета, които стават по-малки и те му ставаха малко по-рано ама идват много пластове и ми се струваше, че не са му много удобни. Все още си чакам пратката с многото пелени за да почна да ги ползвам постоянно, но пристигат за около 3 седмици до месец най-много и доставката им е безплатна Simple Smile
Това са за новородено :
http://www.alvababy.com/index.php?main_page=index&cPath=68
и тези са за новородено с велкро:
http://www.alvababy.com/index.php?main_page=index&cPath=76
А тези са си едноразмерните :
http://www.alvababy.com/index.php?main_page=index&cPath=6

# 786
  • Мнения: 6 997
Благодаря, рошличка  Hug Аз понеже все в ибей ги гледам, там явно не са пускали от новородените.

# 787
  • Мнения: 478
Еовин и аз първоначално ги гледах в ebay, но докато ги проучвах в разни американски форуми им намерих и официалния сайт и от там определено излиза по евтино, защото всяка пелена е с подложка и доставката им е безплатна...Между другото имат и други интересни неща в сайта, аз си поръчах чанта за мръсните памперси (wet bag му викат американците ) и тя е от PUL  и уж задържала миризмите Simple Smile

# 788
  • Мнения: 228
swetla99, Алексче беше писала, че Charlie Banana са й се развалили при пране на 60 градуса. Аз питах и производителите, те също препоръчват пране на 40 градуса. Иначе досега всичко перях на 60 градуса и хич и не съм се замисляла.
На мен също Charlie Banana повече ми харесват от FuzziBunz, защото са по-мекички от вътре, по-разтегливи са, джобът е по-широк и спокойно можеш да сложиш подложката/ите вътре, докато на FB ми е по-трудно. Иначе разлика има в това, че джобът е отпред и регулирането на размера с ластиците е с катарама, а не с копчета.

minch, кавърите на Little Lamb са много приятни-тънки, меки и разтегливи и имат маншонче около крачетата, затварят се с широка и здрава лепенка, аз много ги харесвам.

За морето - мога да кажа, че ние бяхме предимно с многократните пелени. Бяхме на къмпинг и си взех мини пералня и си перях пелените  Grinning Голяма атракция бяхме като ги перяхме (всички много ни се чудеха на пералнята), а и като опъвахме шарения простор или като гледаха сина ми всеки ден по няколко пъти с различни гащи. Доста хора понаучиха, че има такива пелени. Тогава ползвах само за вечерта еднократни, че много пишка нощем, а смяната на пелени винаги е шумно огласявана и някак не вървеше да будим всички Wink)

Иначе малко гузно да призная, че първите 3 месеца бяхме с еднократни пелени, защото той се роди мини бебе 2260гр, местехме квартири и нямаше как, но след това си минахме почти изцяло на многократни. Имам някакви останали, но съм много щастлива, че не помня от кога не съм ползвала.

Напоследък, поради студеното и влажно време, често използвам всички налични пелени, подложки, каквото намеря, че много бавно съхнат. Гледам да ги изнеса навън, дори и да няма слънце и е студено, после като ги вкарам на топло доста по-бързо съхнат. Само гледам да не замръзнат, че малко се притеснявам за непромокаемия слой на джобовете и кавърите да не се разкъса или нещо да се развали.

Друго , което бях чела и сега виждам е, че наистина в определен момент около или когато проходят позаслабват бебоците. Моят щъкльо не спира по цял ден да обикаля, не съм го мерила, но по пелените виждам, че е отслабнал и трябва да му пренаглася размерите, защото са му широки около крачетата.

# 789
  • Мнения: X
Здравейте. Имам няколко питанки, ориентирах се към пелени от ибей. Искам да попитам първо за тези за новородено, моля, препоръчайте ми някакви. От този сайт в САЩ как се поръчва точно, ако може някой да ми обясни. И друго - с какъв прах перете? Аз мислех да взема на Сано, но май има фосфати и ензими в него....

# 790
  • Мнения: 1 298
Моля, препоръчайте дезинфектант за Wonderoos. Нещо почнаха да ми миришат упорито и съм пред хвърляне...

# 791
  • Мнения: 6 997
От този сайт в САЩ как се поръчва точно, ако може някой да ми обясни.
Кой сайт, Нощна птица?
Вече ги обиколих всичките, имам чувството, че със затворени очи мога да поръчам  Laughing
Милото каза, че ще се зарием в бебешки гащи. Laughing

# 792
  • Мнения: 7 987
Аз пелените ги пера само с МиоФреш, а другите дреги с Ейнджъл Бейби

# 793
  • Мнения: 5
Здравейте!
Аз от доста време не съм писала тук, но по принцип не съм активна във форума....многократните пелени ги бях позабравила от както застудя, защото имам само 4 джоба, останалите са прифолди и му държат мокро. Половината, които имам са му малки, другата половина са му много големи и неудобни и така малко по малко изкарахме 2-3 месеца на еднократни. Тези дни отново бръкнах в шкафа с пелените и вчера му слагах - днес е подсечен. Сигурна съм, че е от тях. Дали защото са стояли в шкафа толкова време? Помня, че ги прах на 90градуса с 3 капки масло от чаено дърво, но все пак беше отдавна. Мислех тези дни да си поръчам още джобове, за да минем изцяло на такива пелени, но след като малчо се подсече мъжът ми е против и иска да караме само на памперси. Така че нямам много време да се справя с проблема, смятам да му купя хигиенни хартиени парчета. Случвало ли ви се е да се подсекат от многократните и как решавате проблема? Ако сте го дискутирали скоро моля само да ме насочите и ще се върна назад да чета...
Благодаря, хубав ден Simple Smile

# 794
  • Мнения: 7 987
А хартиените парчета не държат ли мокро? Аз съм ползвала на Бамбино Мио, а сега Имсе Вимсе. И двата вида държат сухо на дупето. Пробвай първо с джобовете след като се оправи. Те може би са с полар отвътре.

Общи условия

Активация на акаунт