Пелени и гащички за многократна употреба 8

  • 50 605
  • 799
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 87
Не съм съгласна, че Виона са единствените без гел. Аз съм използвала ето тези:

http://www.ekomama.net/producti-za-bebeta/ekopeleni-za-ednokratn … potreba-mini.html

Дъщеричката ми се изриваше от гела и пробвахме тези. С тях няма никакъв проблем, но са някак по-дървени от стандартните. Като цяло сме най-доволни от универсалните Фъзи, но сме ги ползвали от 8 кг нагоре.

# 766
  • Мнения: 239
Не съм съгласна, че Виона са единствените без гел. Аз съм използвала ето тези:

http://www.ekomama.net/producti-za-bebeta/ekopeleni-za-ednokratn … potreba-mini.html

Дъщеричката ми се изриваше от гела и пробвахме тези. С тях няма никакъв проблем, но са някак по-дурвени от стандартните. Като цяло сме най-доволни от универсалните Фъзи, но сме ги ползвали от 8 кг нагоре.

Това не е ли гел  newsm78
Цитат
Други:
еластомер, суперабсорбиращ гел (<12%)

# 767
  • Мнения: 7 989
Пък и тези май не ги внасяли вече.

# 768
  • Мнения: 398
 При мен още не ми стигат бройките , за да не пера толко често , а даже следобяд и вечер е предимно без пелени .Сега чакам едни от е-bay на братята китайци да ги пробвам и също памучни вътрешни пелени и ще взема още едни гащички и да започна да пера по-рядко , поне на 2 дни.

 Еднократни не съм купувала от 4 месеца и в момента нямам нито един брой.Миналата седмица 2 дни спираше водата за по цял ден и за малко да се наложи да купим еднократни някакви , ама карахме без пелени или с гащички и някакви подложки.

# 769
  • Мнения: 7 989
Аз пък започнах да пера всеки ден. Имам достатъчно пелени да пера по-рядко, обаче не ме кефи да ми се събират и да се вмирисват.

# 770
  • Мнения: 87
Не съм съгласна, че Виона са единствените без гел. Аз съм използвала ето тези:

http://www.ekomama.net/producti-za-bebeta/ekopeleni-za-ednokratn … potreba-mini.html

Дъщеричката ми се изриваше от гела и пробвахме тези. С тях няма никакъв проблем, но са някак по-дурвени от стандартните. Като цяло сме най-доволни от универсалните Фъзи, но сме ги ползвали от 8 кг нагоре.

Това не е ли гел  newsm78
Цитат
Други:
еластомер, суперабсорбиращ гел (<12%)

Извинявай, не съм се изразила правилно. Те не са съея се извлс стандартните силикати. При тях се използва царевична и като ги разкъсаш не се изсипват топченца, а нещо между хартия и плат.

# 771
  • Мнения: 7 989
Я се разрови из това, което изсипва като е напоена пелената и виж дали няма миниатюрни топченца Simple Smile

# 772
  • Мнения: X
Явно всички имат гел, просто някои по-малко.

Имам едни Чарли банана, много са симпатични, но ги развалих с неправилно пране на 60 градуса и не можах да ги ползвам много.

# 773
  • Мнения: 398
Aз всичко пера на 60 градуса , дано издържат.
Даже на Имсе Вимсе пише от 60 до 90 градуса.



п.с. Не е ли време за нова темичка Simple Smile

# 774
  • Мнения: 87
Я се разрови из това, което изсипва като е напоена пелената и виж дали няма миниатюрни топченца Simple Smile
Нямат, случвало ми се е да скъсам пелената като я сменям. Явно е нещо по-различно newsm78.
Малката беше свикнала с Фъзи, но нямаше как да ги пера на морето и взех от тези. Преди това доста се разправях със собственичката на сайта каква точно алергия има и как не мога да ползвам еднократни. Наистина не дразнят кожата, а дали се разграждат на 100% няма как да проверя Simple Smile
Иначе не са толкова удобни, колкото многократните. Затова малката се мъчеше да избяга и ми се е случвало да скъсам някоя бройка докато се боря с нея...

# 775
  • Мнения: 398
Имам някакъв проблем с нет-а и не мога да отварям някои сайтове.
Та Зеленото драконче искам да видя какви пелени предлага , ама само някои неща виждам във Фейса.

Някоя мама се беше включила за него , дали може малко повечко инфо.

Благодаря предварително.

# 776
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
Еовини аз сега търся за новородено вариянти.Взех си 3 бройки на diddy diaper и не са от скъпите-
5 паунда и нещо бяха в babykind ги има.Имам и 3 бройки за новородено на bumgenius и 1 бройка на teenyfit.Мисля да взема и на easy peasy http://www.easypeasynappies.co.uk/value-newborn-nappies-34-c.asp няколко бройки-доста евтини са.Другите вече са по-скъпи,също така и prefold на bummis(за новородено) .Много ме кефят и grovia newborn,Lil Joly newborn,kissaluvs,blueberry mini deluxe,thirsties duo diaper.От тях мисля да взема по 1-2 бройки и няколко размерни джоб пелени размер S.И няколко малки кавъра,за след това си имам доста пелени от баткото който са едноразмерни
Благодаря ви за мненията за чарли банана,сигурно ще взема и от тях няколко бройки.Гледам че се перат на 40 градуса,при необходимост пише на 60 градуса.

# 777
  • Мнения: 7 001
И аз взех диди дайпър от ибей Simple Smile То има нужда и от кавър гащички, нали?

# 778
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
Еовинда трябва кавъри за тях

# 779
  • Мнения: 2 719
G diapers имат еднократни биоразградими подложки. Ползвах ги доста в началото. Имах 4 пакета. Наистина са доста скъпи.

Общи условия

Активация на акаунт