Мигрена и лечение с магнезий?

  • 2 111
  • 5
  •   1
Отговори
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
Търсейки нещо в интернет попаднах на следният сайт:
http://mountheal.com/blog/?p=1153
От години имам мигренозно главоболие и ми се иска някой, ако е ползвал от тези гелове да сподели има ли макар и минимален ефект.

# 1
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
не съм пробвала тези продукти.
защо не си вземеш магнезий за пиене и да пробваш? не е задължително да е нещо за втриване.
щом твърдят, че мигрената е от недостъг на магнезий, то няма значение как ще си го набавиш, според мен... Simple Smile

ще взема и аз да пробвам. по време на бременността взимах магнезий и само 2 пъти ме боля главата, сега пак почна мигрената  Rolling Eyes

# 2
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
Благодаря ти, asyalein.
При мен нещата произхождат от болки в гърба и врата, а някак на подобни сайтове малко нямам вяра. Едновреме пиех Калмацин, освен наистина да взема само магнезий.

# 3
  • Мнения: 85
Здравейте,
бях на преглед при невролог във връзка с постоянно главоболие и като д-ра установи, че имам комбинация от 2 вида мигрена - тензионно и още едно. Предписа ми магнезий и витамин Б комплекс - изключително много ми помогна

# 4
  • София-Младост
  • Мнения: 23 377
Какъв магнезий пихте?

# 5
  • Мнения: 85
Продължавам да го пия, правя почивка по 2 седмици след 3 месеца прием. Магнезию от шуслеровите соли - Номер 7 по 5 табл в малко топла вода. Ако ми е било по-напрегнато през деня - по 8 табл. Б комплекса е на Евитал, защото се приема по 1 табл дневно и ми е най-удобно, той пък е сутрин

Общи условия

Активация на акаунт