Слънчев и усмихнат е БУРГАС през май, бебчета ни радват знай ...

  • 37 082
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18
За козунаците и аз купувам,има едни които ги продават във всички големи магазини.Кръгли са,опаковани и са вкусни.Има най-различни видове - със шоколад,със стафиди..Ако не се бъркам бяха някакви Хасковски,купувам от тях цяла година когато ни се преяде,сега също.Мисля да мятам и аз яйцата вече,купих и кристали да видим дали ще се справя...

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 711
Ками   bouquet
 И аз купувам от същите козунаци,Хриси,много ги обичаме.
Аз приключих с яйцата още преди 2 4аса и повече- имам 1 с4упено при варене и 2 с4упени от Денислав,поне тази година съм доволна от боите Peace

# 17
  • Мнения: 1 813
Ето ме и мен.
Нито едно счупено яйце  Flutter Варя с кърпа на дъното , сол и на слаб огън.
Кошничките са строени за подаряване, първите още довечера .  Party
Ей , от както съм разбрала, че съм бременна повтарях, че аз ще си боядисам яйца, каквото ще да става и ето ! Тоооолкова го обичам този празник.  Heart Eyes


П.с. Сетих се, на първа страница може да се добави и темата за Заведения в Бургас.

Последна редакция: чт, 12 апр 2012, 14:38 от аХ`Не!

# 18
  • Мнения: 668
Запис.  Crazy  Нямам какво да споделя, нито съм боядисвала яйца, нито съм мила прозорци.  ooooh!
Адаш, да не ме забравиш.  Thinking

Последна редакция: чт, 12 апр 2012, 14:36 от Summer Wine

# 19
  • Мнения: 1 701
Те станаха толква много теми за Бургас...
Заведения в Бургас, къде в Бургас, лекари в Бургас, болници в Бургас, бременни от Бургас, скоро родили от Бургас, отдавна родили от Бургас, шматки от Бургас...  ooooh!

# 20
  • Мнения: 5 996

Кошничките са строени за подаряване, първите още довечера .  Party
Ей , от както съм разбрала, че съм бременна повтарях, че аз ще си боядисам яйца, каквото ще да става и ето ! Тоооолкова го обичам този празник.  Heart Eyes
Е припомняш ми преди две години като казвах че ще изкарам Великден и после каквото сабя покаже и на разпети петък по нощите се оказах с бебе  и ми отпадна месенето на козунаци Grinning

# 21
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Те станаха толква много теми за Бургас...
Заведения в Бургас, къде в Бургас, лекари в Бургас, болници в Бургас, бременни от Бургас, скоро родили от Бургас, отдавна родили от Бургас, шматки от Бургас...  ooooh!


hahaha  Ние от кои сме....да не е е от последните....

# 22
  • Мнения: 1 701
Ние сме г-жи Голяма работа!  bowuu

# 23
  • Мнения: 284
J_M_M,

шегуваш се за къдрокоска, нали? Ако и дам да помага с боите, ще ми отвори работа до поне Гергьовден с чистенето. Решила е категорично, че като порасне, ще стане готвачка и балерина.  ooooh! Готви на нейна кухня от годинка и 2-3 месеца. Цял ден лангърка някакви тенджери, чинии, има повече посуда и от мен. Същевременно пуска детска пералня, глади на дъска за гладене, приспива бебе. И така. Та оставя ли хлапето в пряк досег с боите, си вкарвам много голям автогол. Сложих я на стола до мен и и дадох да държи напоен памук с различни накапани бои и вътре ('щото съм гърмян заек) боядивахме шарените СЧУПЕНИ Wink яйца. И както си знаех, къдрушката ги доначупи Simple Smile
Направих на челцето и кръст с първото боядисано червено яйце. Помня, че мама ми правеше така. И я пуснах по главната с въпросното леке на челото. Да си личи, че е боядисвала яйца Simple Smile
Утре ли се минаваше под масата в църквата?

# 24
  • Мнения: 18
Те станаха толква много теми за Бургас...
Заведения в Бургас, къде в Бургас, лекари в Бургас, болници в Бургас, бременни от Бургас, скоро родили от Бургас, отдавна родили от Бургас, шматки от Бургас...  ooooh!


hahaha  Ние от кои сме....да не е е от последните....

Развеселихте ме.

# 25
  • Мнения: 1 813
Утре смятам аз лично да мина под масата.  bowuu

# 26
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Ние сме г-жи Голяма работа!  bowuu
newsm08

# 27
  • Мнения: 18
Това с минаването под масата нали е цял ден?

# 28
  • Мнения: 1 813
И смятам, че е редно да има бургаски подфорум.

# 29
  • Мнения: 284
Утре смятам аз лично да мина под масата.  bowuu

Хаха. Викай ме за помощ да те побутвам отзад Simple Smile Не се ли надценяваш с клякането? Simple Smile
Дюшеш идва на бременните страстната седмица и безсексието. Практикувате ли го?
Голяма червена точка .

Общи условия

Активация на акаунт