Слънчев и усмихнат е БУРГАС през май, бебчета ни радват знай ...

  • 37 145
  • 757
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 4 533
Ееее хайде пък аз да не ви казвам в Славейков какви места имааааааа......... Mr. Green

В Славейков само Теньова къща може да ме привлече.
А селското Хепи сцепи мрака просто  hahaha

# 706
  • у нас
  • Мнения: 5 731
Ееее хайде пък аз да не ви казвам в Славейков какви места имааааааа......... Mr. Green

В Славейков само Теньова къща може да ме привлече.
А селското Хепи сцепи мрака просто  hahaha

има Хепи в Славейков ли? Къде е?

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 4 533
Ееее хайде пък аз да не ви казвам в Славейков какви места имааааааа......... Mr. Green

В Славейков само Теньова къща може да ме привлече.
А селското Хепи сцепи мрака просто  hahaha

има Хепи в Славейков ли? Къде е?


Няма:)
За селското Хепи на предната страница Тиквето е обеснила  Mr. Green

# 708
  • Мнения: 1 813
 smile3507 Още малко да бях поспала и можеше да намеря готова организирна среща и само да се присъединя на готово.  Twisted Evil

# 709
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 563
ще се направя, че не съм те прочела  Crossing Arms

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 824
НА ВНИМАНИЕТО НА МАЙКИТЕ В К-С ИЗГРЕВ

Появила се е майка психопатка,която първо ще вземе играчката на детето ви,после ще го накара да се извини че си я е поискало.И когато вие се намесите ще ви се изсипе град от грозни думи.
Жената вероятно е с психични отклонения.Движи се със съпруга си и детето си.И двамата са на възрас около 50год.Жената е с руси пухкави коси,мъжа е с болен вид -пълен.Детенцето е много красиво,с руси къдрави косички.
Не можах да повярвам,че една майка ще вземе играчка от чуждо дете,ще изсипе толкова грозни думи и ще наплюе детето ми пред собственото си дете.
 Случката се случва тази вечер в малкия парк до Оксиком.

# 711
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 563
 е на това нещо да ми попадне пред погледа, ще го плюя от тука до Банско и обратно...

# 712
  • Мнения: 6 728
като стана дума за предложения ,в Банево имаме едно място. казваме му селското Хепи .... Mr. Green

Как се казва заведението, да го посетя Crazy

# 713
  • Мнения: 1 813
е на това нещо да ми попадне пред погледа, ще го плюя от тука до Банско и обратно...


Първото, което ми дойде на ума беше "И ти що не я наби?" , после се сетих съдейки по себе си, че сигурно е нямало кой да и гледа детето през това време.  Crazy

# 714
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Ще наплюе дете, е не, ще я смачкам......колкото и психично болна да е......

# 715
  • Бургас
  • Мнения: 824
е на това нещо да ми попадне пред погледа, ще го плюя от тука до Банско и обратно...


Първото, което ми дойде на ума беше "И ти що не я наби?" , после се сетих съдейки по себе си, че сигурно е нямало кой да и гледа детето през това време.  Crazy
Не ми се искаше да я удрям пред детето и.Няма значение,вече съм пуснала жалба.

# 716
  • Бургас
  • Мнения: 824
Ще наплюе дете, е не, ще я смачкам......колкото и психично болна да е......
Няма вид на такава,но за мен една нормална жена няма да краде от 5 годишно,да крещи цинизми и да плюе по дете пред собственото си дете.Вярвайте дори не успях да и отговоря като гръмната бях.

# 717
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Ужас....хората взеха да изтрещяват тотално.... на какво ли се дължи  Thinking

# 718
  • Бургас
  • Мнения: 824
На жегите,безпаричието-всеки се е овълчил.Полудя народа.

# 719
  • От липите до сините камъни
  • Мнения: 234
Здравейте на всички влизам в темичката ви с един въпрос.Има ли в Бургас магазин на Полароид и ако да къде се намира ?Благодаря ви предварително.

Общи условия

Активация на акаунт