СЕПТЕМВРИйските кореми вече проличават, стягайте се мами, лятото наближава!

  • 23 895
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 773
Направо ви се чудя как сте живи с това кръвно  newsm78
Канела браво за хубавите резултати. Чудесно е , че хем не качваш килограми, а бебето расте бързо  Hug Де да бях и аз така.....
Аз съм на 4д на 27 -ми и вече нямам търпение  Heart Eyes

# 691
  • Мнения: 162
Момичета, вас тормози ли ви още поврвъщането и гаденето, мен все още да, но това не е проблема, лошото е, че от напъването ми се спука капилярче в носа и като текне една кръв не спира лесно, последният път не спря повече от час и слагах някакво бабино лекарство - стипца, единствено то ми помогна.  newsm78

# 692
  • Мнения: 32
Канелка, браво за хубавите новини, расте си мадамката а мама не качва  Hug

Аз вече съм качила 6 кг, хем внимавам какво ям  Blush

Аз също пия малтофер 1 на ден,моя хемоглобин е 110
Само се чудя тъй като пия витамини , а в тях има фолиева киселина и в малтофера също да не стане пренасищане - макар че в малтофера е много малко  Thinking

# 693
  • Мнения: 0
за йогата Варна - ходиш когато искаш и ти е удобно. просто занятията са във вторник и петък от 12:00. оказа се, че единият ваучер е свободен, ако някой го иска, да каже.

намерих и още едно място за йога, но те там пък съвсем са се оляли - занятията са от 9:30! пак във вторник и петък. аз откакто съм си вкъщи, по това време абсурд да съм станала, какво остава да съм на йога! може някой път да се жертвам в името на общото благо и да се дотътря натам, поне да имам база за сравнение. казва се "Ом Шанти" и се намира на ул."П.Каравелов" - успоредна на пресечката на Музикалното у-ще.

aaa ваучерчето си го заплювам аз Simple Smile

# 694
  • Мнения: 40
ggoldie, споко душо! твойто си стои, не съм те забравила! Simple Smile има още едно. Barbera, Sky, Casiopea_vn, ако някоя от вас го иска - кажете.

# 695
  • Мнения: 468
Канела, радвам се за хубавите новини, които ни носиш днес  Simple Smile И аз благородно ти завиждам за килцата, де да можеше и аз да не качвам  Laughing

sofii4eto много неприятно с това повръщане все още   Sad Как спираш кръвта от носа, когато потече? И голямо количество ли е или само цапа кърпичката? Нали знаеш, че не трябва да лягаш, както ни учеха едно време, а трябва да наведеш главата надолу, да стиснеш носа, но отгоре, веднага след твърдата част /май много неразбрано обясних/. Стискаш силно около 1 минута и после напъхваш в носа памук, който да притисне капиляра и би трябвало да спре.

# 696
  • Мнения: 10
Мерси момичета.А за кръвното чак момичето изтръпна и два пъти го мери.Ама аз я убедих,че наистина се чувствам страхотно.И тя така-как си жива бе момиче? Mr. Green
А за килограмите-не знам ....Сто пъти ме питаха ядеш ли?Ама в крайна сметка ми казаха,че щом бебка е добре,щом си е голяма и си е  развита,значи няма проблем.И аз съм много доволна   Crazy Hug

# 697
  • Варна
  • Мнения: 773
Агира  ами да се пробвам аз с тая йога  Simple Smile Малко ми е далече, но поне ще се разхождам. Само дето следващия вторник има училище в мола. Този обаче, ако всичко е наред да се видим и да се поупражняваме  Mr. Green

# 698
  • Мнения: 224
Канела , радвам се за хубавите резултатие. И според мен щом малчо се развива и расте, че дори и избързва сладурката, значи всичко е наред. Важното е ти как се чувстваш, щом цял живот си с това кръвно, по-добре да не ти е по-високо. Аз също цял живот съм с 80/60. Но откакто забременях ми е все 110/70, а ако падне, което се случва постоянно с това Нош па, започва да ме боли главата. Хубавото е, че ти се чувстваш отлично и бебка се развива добре  Hug
И да попитам момикчетата от София, някой знае ли къде има от тази йога за бременни в София, защото търих в интернет, но не намирам.  А и ми се иска да е през деня, че после да съм си с мъжлето  Mr. Green

# 699
  • Мнения: 15
И моето кръвно е ниско 90/60. бетон е, независимо кога го мерят все толкова показва Simple Smile

Да ви се похваля, вчера си купих сутиени за бременни. Купих си на Mothercare комплект 2 сутиена за 85 лв. (черен и бял), много съм доволна. В Хиполенд мерих еден медицински - Анита, но ми се стори ужасен  на вид и беше по 65 лв. и някак си не го усетих да ми е удобен.
Гледах този на Триумф, който хвалехте, но и той не ми беше удобен, аз съм размер 80 Д и просто неестествено ми седеше. Но пък много ми допадна друг техен Triaction Energy N (той добре придържа и е доста стабилен). Евентуално по-нататък ще си го взема, че още 65 лв. щяха да ми дойдат нагоре вчера.

# 700
  • Мнения: 40
И аз вчера ходих в Хиполенд-а в Гранд Мол за същите сутиени. Първо безхаберна продавачка ми загуби поне 20 мин, докато разбере, че не искам памучен и със шевове по чашката. После една друга ми даде този на Anita - оказа се, че за размер 85 D, при тях трябва да си взема с чашка F.  ooooh! И като за капак - навсякъде бяха сложили табелки с надписи 29,90, а като отидох на касата, се оказа, че струва 65 лева! Не го взех естествено - просто се отправих към най-близкия магазин на Triumph и си купих този път Mamabel за 50лева. http://www.ebay.de/itm/Triumph-BH-MAMABEL-Micro-Stretch-N-75B-75 … sh=item45fb5b9d48
Просто ми се искаше да не е нещо за чак толкова много пари, но с размер като моя, китайските просто не стават, а от спортните започнах много да се потя и да ми се лющи кожата под гърдите. Та така - сега обзаведена с 2 броя на Triumph - един спортен и един за бременни - мисля че мога да изкарам спокойно лятото, без да убия никого от дразнение и дискомфорт.

Последна редакция: сб, 21 апр 2012, 13:36 от Agira

# 701
  • Мнения: 7
здравейте ,мами:) много се притесних аз за този хемоглобин Confused азоб6то не оби4ам месо Confused в понеделник 6те ми правят тестовете,да видим как ли ще е Embarassed
канела,моето кръвно е страшно ниско цял живот  Laughing и така съм си свикнала да си живея Laughing 80-50,70-40 голямо шоу съм и кръв като ми взимат...хахаха вени като въжета,големи плътни ама нямат кръв хахах не пускат Laughing Laughing всеки път ме бодат по 6-5 пъти да опитват да пусна кръв от някъде Laughing
момичета аз нямам никакъв апетит,ям само плодове и зеленчуци,таратор и снааай-много да хапна супа от нещо зеленко-лапад,коприва спанакче....ужас и то веднъж на ден Embarassed през останалото време ябълки и домати и грейпфрути многооо Embarassed

# 702
  • София
  • Мнения: 476
здравейте ,мами:) много се притесних аз за този хемоглобин Confused азоб6то не оби4ам месо Confused в понеделник 6те ми правят тестовете,да видим как ли ще е Embarassed
канела,моето кръвно е страшно ниско цял живот  Laughing и така съм си свикнала да си живея Laughing 80-50,70-40 голямо шоу съм и кръв като ми взимат...хахаха вени като въжета,големи плътни ама нямат кръв хахах не пускат Laughing Laughing всеки път ме бодат по 6-5 пъти да опитват да пусна кръв от някъде Laughing
момичета аз нямам никакъв апетит,ям само плодове и зеленчуци,таратор и снааай-много да хапна супа от нещо зеленко-лапад,коприва спанакче....ужас и то веднъж на ден Embarassed през останалото време ябълки и домати и грейпфрути многооо Embarassed
Здравейте момичета Hug И аз съм минала само на треви Joy Мъжо се бъзика какво ще е това момче дето не яде месо, но само като видя мръвка и  Sick Относно килограмите от -4 минах на -3 значи има напердък Heart Eyes

# 703
  • Мнения: 1 446
Stasy87,предполагам,че не те устройва,но аз ходих веднъж (и мисля да продължа) на ето тая йога http://natalyoga.net/.
На мен ми е близо,защото съм в Изток,не знам как ще ти е на теб Simple Smile

# 704
  • Мнения: 224
Stasy87,предполагам,че не те устройва,но аз ходих веднъж (и мисля да продължа) на ето тая йога http://natalyoga.net/.
На мен ми е близо,защото съм в Изток,не знам как ще ти е на теб Simple Smile
Вчера само това намерих и ми хареса, но адреса ме отказа  Laughing Аз съм в люлин 3 и ми е мноооооооого далеч  Mr. Green Все трябва да имам причина за отказ  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт