СЕПТЕМВРИйските кореми вече проличават, стягайте се мами, лятото наближава!

  • 23 891
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 15
Вчера само това намерих и ми хареса, но адреса ме отказа  Laughing Аз съм в люлин 3 и ми е мноооооооого далеч  Mr. Green Все трябва да имам причина за отказ  Laughing

Stasy ако хванеш метрото не е толкова далече Simple Smile

# 706
  • Мнения: 15
Първо безхаберна продавачка ми загуби поне 20 мин, докато разбере, че не искам памучен и със шевове по чашката. После една друга ми даде този на Anita - оказа се, че за размер 85 D, при тях трябва да си взема с чашка F.  Не го взех естествено.
Просто ми се искаше да не е нещо за чак толкова много пари, но с размер като моя, китайските просто не стават, а от спортните започнах много да се потя и да ми се лющи кожата под гърдите. Та така - сега обзаведена с 2 броя на Triumph - един спортен и един за бременни - мисля че мога да изкарам спокойно лятото, без да убия никого от дразнение и дискомфорт.

да, в обикновените магазини няма евтини модели за по-голям бюст. Този на Анита се опитаха да ме убедят, че точно така трябва да придържа ... но не успяха, особено на фона на цената.
На mothercare си взех тези http://www.mothercare.com/Pack-Maternity-Fuller-Bust-Nursing/dp/ … s=related-tab-3-5 и имат шевове отвътре( аз почти винаги подобен модел си купувам, но с банели), но са много меки и удобни, не ми дразнят.

# 707
  • Мнения: 224
Be4eto , забравих да благодаря за предложението, недосетлива съм все пак  Embarassed  Simple Smile Kalinas , права си, сега погледнах картата по-обстойно, благодаря  Hug Запалих се нещо, много хубаво ми изглежда, а и малко движение няма да ми се отрази никак зле. Че започвам да качвам кг стабилно  Crazy Малко се срамувам да посещавам такива групови занимания самичка, но какво да се прави, нямам бременни около себе си  Simple Smile
П.П. Извинявам се за офф-топика, надявам се да не съм прекалила  Blush

# 708
  • София
  • Мнения: 476
Момичета аз си купих този http://www.sielei.it/#/it/gallery за 32лв. и съм суперрррррр доволна,води се second skin много мек и не дразни, чашка 80D Heart Eyes

# 709
  • Мнения: 2 802
Момичета аз си купих този http://www.sielei.it/#/it/gallery за 32лв. и съм суперрррррр доволна,води се second skin много мек и не дразни, чашка 80D Heart Eyes

Линка при мен не се отваря  Heart Eyes

# 710
  • Мнения: 15
изобщо не е офф-топик, аз също искам да ходя някъде, питах точно и flowerofpeace къде ходи, да видя къде ще ми е по-удобно...

# 711
  • София
  • Мнения: 476
Момичета аз си купих този http://www.sielei.it/#/it/gallery за 32лв. и съм суперрррррр доволна,води се second skin много мек и не дразни, чашка 80D Heart Eyes

Линка при мен не се отваря  Heart Eyes
Да и аз не го отварям , но нямам представа каква е причината Thinking Тогава от колекции, Basic 2012 и този на корицата е моя, кода е 1506 на сутиена. Малко тъпо обяснение, но не знам как иначе Whistling ooooh!

# 712
  • Мнения: 15
аз го отварям но е флаш и няма как да видим точния модел...
а от къде си го купи?

# 713
  • София
  • Мнения: 476
аз го отварям но е флаш и няма как да видим точния модел...
а от къде си го купи?
От магазин на ZA-ZA  на ул.Алабин(отстрани на съдебната палата). Имаше в черно, бяло и телесно.

# 714
  • Мнения: 510
Mомичета, за изчисляване на болничните и майчинските 1г. и половина или 2 години се гледа назад?

# 715
  • Мнения: 224
Mомичета, за изчисляване на болничните и майчинските 1г. и половина или 2 години се гледа назад?
За майчинските със сигурност са 2 години

# 716
  • Бургас
  • Мнения: 420
Mомичета, за изчисляване на болничните и майчинските 1г. и половина или 2 години се гледа назад?
За майчинските със сигурност са 2 години
Да, а болничните са 18 месеца.
П.п. до кога пихте фолиевата киселина?

# 717
  • Мнения: 2 802
П.п. до кога пихте фолиевата киселина?

Аз лично до 16 г.с.  Heart Eyes, но по принцип се пие до третия месец. Тя е по-важна още в началото, когато се оформя ембриончето ... за това и по принцип се пие още преди забременяване  Heart Eyes

# 718
  • Мнения: 40
Аз имам от преди един second skin на SIeLEI, разбира се по-стара колекция - заклевам се - това е най-удобното нещо, което някога съм носила! Въпреки всичкото пране в пералня и постоянно носене, не е мръднал. За съжаление, ми е малък в момента. Sad Но определено е добра идея, бях забравила за тази марка.  ooooh! Един черен няма да ми е излишен все пак.  Wink

за фолиевата киселина - аз пих точно един месец - втория, после минах на запарено жито и сурови орехи, защото ми се гадеше от всякакви таблетки. така като гледам - всичко му е наред на бебето и не му се отразило негативно.

# 719
  • София
  • Мнения: 111
Аз все още пия фолиева киселина и желязо. Доктора ми каза че няма нищо ако си ги пия.

Леле колко вали днес, само за сън е.  ммм....  smile3514

Общи условия

Активация на акаунт