СЕПТЕМВРИйските кореми вече проличават, стягайте се мами, лятото наближава!

  • 23 892
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен ,
Отдавна ви чета , но не се бях регистрирала за да пиша.
Вече го направих  Hug

# 721
  • Мнения: 2 802
uioanina Добре дошла и тук  Hug

bydik При нас препича цял ден, но сега нещо се заоблачи  Crossing Arms
Хайде да идва това топлото време вече, че да мятаме леките дрешки и патъчки  Mr. Green

П.П. най-вероятно по-после ще пусна новата тема, че довечера не знам дали ще имам време, а утре сме на гости у свекърва ми и със сигурност няма да мога преди вечерта  Crazy

# 722
  • Мнения: 55
millenitta, Малтофера ми го изписаха 2 по 1, сутрин и вечер, но не са ми казвали да го пия до края на бременността, беше ми изписана една опаковка, която вече свърши. Сега в началото на май на изследванията ще видим какво е станало с желязото и предполагам тогава док ще реши дали да продължа с него. На мен самото хапче ми е неприятно, малко ми писна да пия хапчета, в началото бях на Магнерич, който пречи да се усвоява желязото, сега, естествено съм на Малтофер, защото е ниско, ама, явно няма да има как. Според мен тези неща е по-добре да се регулират повече с храната, отколкото с хапчета, ама нашите доктори явно не мислят така. Но...както и да е, нямам голям избор, така че си пия хапченцата...
А йога правя вкъщи, аз отдавна се занимавам с това, в началните месеци ми бяха казали да се поспра и да полежавам малко повече и ми беше много трудно, но мина след третия месец започнах отново, като редуцирах асаните като за бременни, изчетох това-онова, и сега се чувствам пак добре. ане знам при вас как е, при мен вечер се натрупва страхотно напрежение в краката, особено ходилата и прасците и ако не съм се разтегнала с йога направо не мога да спя. Някой друг има ли подобни проблеми?

Последна редакция: сб, 21 апр 2012, 16:45 от krassymira

# 723
  • Варна
  • Мнения: 18
Нещо ,на което попаднах във Фейсбук.Ако има желаещи : Среща-игра Основи на кърменето,ето линк : http://dete.bg/n/sreshtaigra-osnovi-na-kurmeneto.5658.html.С първото дете нямах щастието да кърмя,дано този път се получи.Wink
Благодаря ви,че споделихте за йогата,ще се възползвам.Живея точно до операта и другата седмица ще отскоча да се запиша и аз.
Фолиева киселина продължавам да пия,но аз започнах от 2-рия месец.Също знам,че се пие до 3-тия.Киселини и повръщане и с двете бременноасти не съм имала.Проблеми с желязо и хемоглобин също.Отдавам го на вегетарианството,противно на всички теории  Simple Smile
Днес денят е чудесен,само за разходки и красиви мисли.Изпращам ви много от тях. Hug

# 724
  • Мнения: 40
Благодаря, Avara, ще направя каквото мога, да отида. Струва ми се интересно - нали съм новак, за мен всяка информация е добре дошла.

# 725
  • София
  • Мнения: 111
Това са моите сутиени Simple Smile

за сега http://www.triumph.com/bg/bg/6067.html
http://www.triumph.com/bg/bg/7709.html и няколко стари модели дето ги няма тук. но са много успешни модели и се правят още Simple Smile
за кърмене после :
http://www.triumph.com/bg/bg/2404.html
http://www.triumph.com/bg/bg/2408.html

# 726
  • Варна
  • Мнения: 18
Agira ,само да вметна,че май е в София,не видях да има във Варна. preggo

# 727
  • Мнения: 468
krassymira, разбирам те напълно. И на мен ми писна да пия хапчета. Чувствам се като баба ми. Сутрин 3-4 таблетки, после на обяд други, вечер пак  ooooh!
Но осъзнавам, че организма има нужда от определени вещества и е важно да му ги давам. Много често не става само с храната, защото са нужни огромни количества, които не можем да погълнем. А с напредването на бременността и магнезия и желязото все повече ще намаляват. 

Ина, имам ли път към Алабин, задължително и аз ще си взема от тези сутиени.  Simple Smile Казвате, че са удобни и са на доста приемлива цена. Аз откакто открих удобството на сутиените за бременни, си мисля, че може и да не се върна към обикновените  Laughing

# 728
  • Мнения: 354
Тук във Варна времето е страхотно. С мъжо и кучето обикаляхме до 16 ч из Морската градина. Като се прибрахме полегнахме, пуснахме уж да гледаме един филм пък то ... телевизора ни гледа нас Simple Smile
Преди малко се събудих и веднага да ви изчета.
Видях, че са ме изпреварили за ваучера за йога, но стига доки да ми разреши ще  идвам с вас.
Е момичета оставям ви засега и отивам да похапна, че доста енергия изразходих днес. Hug

# 729
  • Мнения: 4
ох, не се сдържам да се похваля  Party да живее продавалника, направо ме сърбят ръчичките за изгодни оферти  smile3508

поръчах си кошница за кола, купувана в Англия - за 35лв и ел.стерилизатор за 16лв  Mr. Green

# 730
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!

Току се прибирам и бързам да се похваля - чакаме мома! newsm44 Много се радвам и същевременно съм изненадана, понеже първоначалната информация беше за мъж. Да ама не, ясно се видя, че срамежливкото е девойчеее newsm03 Тати е много щастлив и е вярна приказката, че мъжете искат момчета, а повече се радват на момичета Simple Smile

F.a.t.e слагай ми розовите гащи и да увеличаваме отбора на девойките Simple Smile

# 731
  • Мнения: 2 802
Здравейте момичета!

Току се прибирам и бързам да се похваля - чакаме мома! newsm44 Много се радвам и същевременно съм изненадана, понеже първоначалната информация беше за мъж.
F.a.t.e слагай ми розовите гащи и да увеличаваме отбора на девойките Simple Smile

Ти като при мен, само, че обратното  Mr. Green
Веднага слагам розовия щъркел  Hug

Анхелче ... честити покупки, много са на сметка  Hug

# 732
  • Мнения: 4
Фейт - днес явно ми е ден, защото намирам хубави и качествени неща на ниски цени  Party

ел стерилизатор е немски МАМ - много хубав - аз исках на ток, а не за микровълн.

сега успях да си купя и елек.помпа за кърма на Медела - за 60лв - нова струва 164лв  gydi

# 733
  • Мнения: 2 802
Фейт - днес явно ми е ден, защото намирам хубави и качествени неща на ниски цени  Party

ел стерилизатор е немски МАМ - много хубав - аз исках на ток, а не за микровълн.

сега успях да си купя и елек.помпа за кърма на Медела - за 60лв - нова струва 164лв  gydi

Бреййй ... я да вляза да погледна в този продавалник какво предлагат  Crazy

# 734
  • Мнения: 4
аз редовно го преравям, защото бързо се разграбват нещата  Mr. Green

и слинг оттам ще си взема, но по-нататък, другото май ще е ново от магазините...

Общи условия

Активация на акаунт