СЕПТЕМВРИйските кореми вече проличават, стягайте се мами, лятото наближава!

  • 23 944
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 802
Фейт и на мен ми се струва, че съм наддала само на корем и гърди, но за съжаление ми се струва че започнаха да ми се образуват стрии на гърдите. Sad Явно там е най-рязко разпъването на кожата, а аз започнах и късно да се мажа с разни кремове. Sad
Надявам се да греша, но от преди 2 седмици по кожата ми се появиха едни розовеещи образувания.

Най-вероятно са стрии ... явно при теб нарастването става по-рязко  Confused
Аз като си мажа корема, задължително мажа и гърдите, а вече трябва да почна да го правя, ако не всеки ден, то поне през ден, че както съм тръгнала до деветия месец сигурно ще се нацепя и аз  Confused
Мажи ги постоянно, докато не са станали повече и още са пресни ... питай в аптеката за някоя наистина хубава козметика.

# 676
  • Мнения: 54
Привет мамашорчета  bouquet
Днес денят навън е слънчев и смятам следобед да го оползотворим в разходки, някое кино и други приятни занимания...Нещо е хладна тая пролет, а с нетърпение чакам вече да си извадя рокличките  Peace
За мазането аз сутрин и вечер мажа освен гърдите и корема, бедрата и дупето, макар те още да не растат, все пак според мен е хубаво кожата да е еластична Peace
Цитат
П.С. И моите кг. са основно на корем и гърди ... огромен е
  , Фейт, качи нова снимчица Simple Smile Ние днес на разходката ще вземем фотоапарата и ще помоля мъжо да ме поснима, за да мога и аз да постна нови снимчици Hug
Мен ми казаха след 1 май, че ще ми пускат новите кръвни изследвания, та ще видим как е положението при мен, предният път хемоглобина беше супер, 130, да видим докъде съм го докарала newsm78
Май ни е време скоро за нова слънчева темичка, моля Ви да не я заплювате като розова, че аз си чакам сините гащи още Mr. Green

# 677
  • Мнения: 2 802
Май ни е време скоро за нова слънчева темичка, моля Ви да не я заплювате като розова, че аз си чакам сините гащи още Mr. Green

Скоро ще кажа на мъжо да ме фота и ще кача  Heart Eyes

Иначе следващата тема е готова и според мен е неотрална  Rolling Eyes Mr. Green Hug

# 678
  • Мнения: 201
Добро утро и от мен! За килограмите за сега съм качила само 1, но тези мами, които са качили повече не бива да се притесняват. Според мен при всеки е индивидуално. Едни качват повече в началото, други в края..... Имам приятелка, която роди съвсем наскоро - тя в началото качваше много, а в последните месеци спря и общо за цялата бременност качи 15 кг

# 679
  • Мнения: 468
Добро утро милички  Hug Как сте? Аз се наспах, взех душ, свърших с обилното мазане навсякъде и сега ви чета с кафенце в ръка  Laughing Кеф!!!

flowerofpeace колко е твоя хемоглобин? И аз съм с нисък и пия Малтофер по едно хапче сутрин и вечер. Доки ми каза, че ще го пия до края. Аз така и не знам колко е моя, щото ми правят изследвания в различни лаборатории и все различни стойности показва.
Краси, ти по колко Малтофер пиеш на ден? Някой назад беше споменал, че са му изписали по едно хапче на ден и ми стана интересно колко е хемоглобина, но докато питам и забравих кой трябва да питам  Laughing
Фейт, това със суровото кашу съм го пропуснала. Още днес ще си купя. Аз обичам печено, но вярвам, че и сурово ще ми допадне.  Simple Smile

Една от нас, ей сега облякох мойта нощничка и пробвах да разкопчая копчетата. На мен ми пасва идеално. Но пък аз не съм висока. Възможно е наистина да има значение височината. На мен ми е удобна и ми харесва това, че не е дълга до земята, свежа е. Абе кефи ме  Simple Smile Аз си поръчах вчера още една и днес я чакам втората. Мисля да се запася с много на брой нощници за болницата, за да имам поне две под ръка за смяна и други една-две, които да пращам за пране вкъщи. Нали аз със секциото ще стоя в болница една седмица в най-добрия случай  Sad Лошото е, че в къщи не ползвам и така ще ми стоят после, но може пък докато кърмя да се окажат удачни и у дома  Simple Smile

# 680
  • Мнения: 2 802
millenitta Според мен нямаш нужда от толкова нощници  Crazy

Още при постъпването ще ти дадат тяхна, служебна, с която ще стоиш поне два дена, докато голямото /основно/ мацане приключи  Whistling Heart Eyes Две мисля, че ще са ти достатъчни  Wink
Една приятелка скоро роди секцио и на петия ден вече беше изписана  Hug

А за кашуто ... мисля, че ще ти хареса  Heart Eyes

# 681
  • Мнения: 369
millenitta Аз като раждах, всички дрехи които носех ги сложиха в плик и това беше  Laughing Казаха, че техните нощници и дрехи се стерилизират на пара и е изключено да ползвам мои.

# 682
  • София
  • Мнения: 104
Добро утро милички  Hug Как сте? Аз се наспах, взех душ, свърших с обилното мазане навсякъде и сега ви чета с кафенце в ръка  Laughing Кеф!!!

flowerofpeace колко е твоя хемоглобин? И аз съм с нисък и пия Малтофер по едно хапче сутрин и вечер. Доки ми каза, че ще го пия до края. Аз така и не знам колко е моя, щото ми правят изследвания в различни лаборатории и все различни стойности показва.
Краси, ти по колко Малтофер пиеш на ден? Някой назад беше споменал, че са му изписали по едно хапче на ден и ми стана интересно колко е хемоглобина, но докато питам и забравих кой трябва да питам  Laughing
Фейт, това със суровото кашу съм го пропуснала. Още днес ще си купя. Аз обичам печено, но вярвам, че и сурово ще ми допадне.  Simple Smile

Една от нас, ей сега облякох мойта нощничка и пробвах да разкопчая копчетата. На мен ми пасва идеално. Но пък аз не съм висока. Възможно е наистина да има значение височината. На мен ми е удобна и ми харесва това, че не е дълга до земята, свежа е. Абе кефи ме  Simple Smile Аз си поръчах вчера още една и днес я чакам втората. Мисля да се запася с много на брой нощници за болницата, за да имам поне две под ръка за смяна и други една-две, които да пращам за пране вкъщи. Нали аз със секциото ще стоя в болница една седмица в най-добрия случай  Sad Лошото е, че в къщи не ползвам и така ще ми стоят после, но може пък докато кърмя да се окажат удачни и у дома  Simple Smile

На мен ми изписаха по 1 малтофер фол, 107 ми е хемоглобина.

# 683
  • Мнения: 468
Аз ще раждам в Тина Киркова. Там бях и първия път. Тогава ми дадоха тяхна нощница, стерелизирана  и не позволиха моя. Но сега са променили правилата и вече не дават. Така че трябва да имам. Предвид, че аз ще родя още края на август, ще е топло. Не мога да си представя, че два дни един след друг ще съм с една и съща дреха. Абе мои си сметки  Simple Smile Предпочитам да имам и да сменям, а не да ходя с петна  Simple Smile

Ел сол, мерси за инфото. Моя беше 100 и ми изписа по две. Ама аз много често вечер забравях да го пия.  Simple Smile

# 684
  • София
  • Мнения: 104
Дано да съм разбрала правилно лекарката, че бях в тролея като се чухме за резултатите от ПКК. Но засега си дъвча по едно сутрин след като хапна нещичко.

# 685
  • Мнения: 40
за йогата Варна - ходиш когато искаш и ти е удобно. просто занятията са във вторник и петък от 12:00. оказа се, че единият ваучер е свободен, ако някой го иска, да каже.

намерих и още едно място за йога, но те там пък съвсем са се оляли - занятията са от 9:30! пак във вторник и петък. аз откакто съм си вкъщи, по това време абсурд да съм станала, какво остава да съм на йога! може някой път да се жертвам в името на общото благо и да се дотътря натам, поне да имам база за сравнение. казва се "Ом Шанти" и се намира на ул."П.Каравелов" - успоредна на пресечката на Музикалното у-ще.

# 686
  • Мнения: 1 450
Здравейте и от мен в този почивно работен ден!  bouquet
bydik   ,беше питала за количка. Аз съм проучвала въпросът с количките доста време,но в твоя случай няма да мога да изразя мнение,тъй като теб ти трябва двуместна  Simple Smile
Може да провериш тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=623815.0
и тук http://www.mumsnet.com/Reviews/double-pushchairs
Втория сайт е на английски,но според мен ако се заглеждаш в чуждестранните форуми,няма да сбъркаш! Успех
 

# 687
  • Мнения: 478
millenitta наистина ще ти дойдат в повече 3 4 нощници Simple Smile След секциото поне един ден няма да ставаш от леглото и чак на следващия ще можеш да се преоблечеш, а ще стоиш около 5 дена общо...Клепането не е чак толкова много особено ако внимаваш и си сменяш превръзките по често Simple Smile
Пък после като няма да имаш какво да ги правиш няма смисъл само да ги купуваш Simple Smile
Аз за мазане си взех на Икаров против стрий олио и за сега ми допада, но на мен ми се появяват стрий само по дупето ама за по сигурно си мажа и корема и от време на време гърдите и бедрата Simple Smile
То ако кожата ще се нацепи и постоянно да я мажеш няма да и помогне особено Simple Smile

# 688
  • Мнения: 10
Здравейте,момичета!
Отчет след днешният преглед:
Бебка си има напълно завършен гръбначен стълб.Видяхме разделенията на мозъка и камерките на сърцето.Даже си смучеше пръста.Баткото през цялото време и махаше и му стана малко криво,че тя не му била махала rotfImao Всичко ни е на ред newsm44
Мериха ми кръвното -80/50...Но не се шашкайте.Аз винаги съм била с ниско кръвно и се чувствам перфектно.Теглиха ме и на килограми не съм мръднала от февруари месец.Абе всичко е толкова прекрасно.По мерки бебка отговаря на 21седмица и малко-значи една седмица по-вече  от колкото е.
Освен да ви пожелая прекрасен слънчев ден друго май няма!

# 689
  • Мнения: 54
Канела браво за хубавите резултати, и аз съм със същото кръвно, че и по-ниско, ама ми е добре, имам енергия, само гледам да не ставам рязко, че ми се завива свят Peace
Много ми стана мило за баткото как махал милия Hug

Общи условия

Активация на акаунт