Априлчета се раждат вече - всяка мама чака своето човече!

  • 34 413
  • 617
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 39
И аз бях днес на преглед, тоновете са перфектни, не се очаква раждане в следващите дни, да не кажа следващата седмица. Много ми е тежко вече, имам болки в кръста, доста по-силни са от преди, имам болки в междукрачието, които се засилват при обръщане в леглото... Ама ще ги изтърпя още седмица Simple Smile

# 61
  • Мнения: 4
Момичета,на обед бях при доки и имам 3см разкритие,изгладена шийка и каза че тази нощ или утре ше родя  Grinning  Стискайте палчета   bouquet

 Стискаме палци и дано да е познала щото аз от един месец съм с 2см.разкритеи и изгладена матка и АГ вика всеки момент ще родиш да ама не още стоя и си чакам.Дано при тебе да са познали успех на финала.

# 62
  • Мнения: 39
Момичета, знаете ли защо мента, глог и валериан не се препоръчва при бременост? Не мога да спя нощно време и лекарката ми предписа от тях и няколко пъти вече пих. Сега обаче виждам, че не са препоръчителни и се притесних

# 63
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Здравейте Simple Smile!
skitnica Честит син Божидар Simple Smile Много да бъде здрав и много радост да Ви носи Simple Smile
wood-nymph къде го чете това? предполагам, че не пиеш някакви конски дози, а само за успокоение... няма проблеми  Hug
Успех на чакащите, още малко Simple Smile
Лек ден Simple Smile

# 64
  • Мнения: 39
Beni, пише го на опаковката  на хапчетата. Аз не съм изпила много, за една седмица съм изпила 4-5 хапченца...

# 65
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
ааа, ти на хапчета... аз мислех капки, че те май са по-безвредни  Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 535
Здравейте, момичета Hug
Честито на новита мами   bouquet
samm , опитай лекичко да масажираш гърдата по време на кърмене в областта, където усещаш бучката. Друг вариант е да намериш такава поза, в която брадата на бебето да сочи дяла от гърдата, в който е задръжката. Ако до 1-2 дена няма ефект, пиши пак  Hug

# 67
  • Мнения: 65
wood-nymph, това което се сещам е, че ментата предизвиква контракции и за това да пише, че не може при бременни. Но то на повечето лекарства пише така, защото няма достатъчно изследвания...

# 68
  • София, Младост
  • Мнения: 2 416
Пртивет!!
И аз да се разпиша в новата темичка да не ви изпускам  Hug

Честито на родилите мами!
На всички очакващи пожелавам бързо и леко раждане като моето  Laughing

# 69
  • Мнения: 39
wood-nymph, това което се сещам е, че ментата предизвиква контракции и за това да пише, че не може при бременни. Но то на повечето лекарства пише така, защото няма достатъчно изследвания...


Е, ако само това е причината, няма за къдевече да се пазя

# 70
  • Мнения: 16
Добре дошла и на мен от вчера сме си вкъщи и се гледаме с малката. Честито на всички родили, успех на всички останали връщам се да чета   bouquet

# 71
  • Мнения: 0
di_, благодаря! Аз също сама реших да масажирам докато кърмя и май има ефект... Thinking

И аз искам да честитя, ако съм пропуснала някого, на всички вече родили и да пожелая късмет на тези, на които им предстои! Praynig

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Честито на новите мами и леко раждане на всички, на които им предстои!
Аз имам един въпрос - от няколко дни малкия се напъва до зачервяване, пръхти и проплаква по малко( пръцка също така), дори и докато спи. Може ли това да са колики? Изцяло на кърма сме и мисля, че се храни добре. Другото ми притеснение е че ака по 1-2 пъти на ден, а преди няколко дни бяха по 3-4-5 пъти на ден, иначе при всяка смяна на памперса има пишкано! Утре сме на контролен преглед и ще видим колко сме наддали.

# 73
  • Мнения: 25
mpapukova оригвате ли се след хранене?Нашата педиатърка каза, че когато не са оригнати се напъват!За колики мисля, че е още рано, но всяко дете си е индивидуално.

# 74
  • Мнения: 96
Привет и днес от мен! Първо: Четох по нагоре че обсъждате МЕНТАТА(ако става въпрос за чай)-аз знам че не е препоръчителна за бременни, защото спира кърмата! Иначе аз чистих, излизах и пак нищо...Само леки болчици в корема и нищо друго...Ражда ми се вече Mr. Green Mr. Green Mr. Green Хайде чао и лек и усмихнат ден!

Общи условия

Активация на акаунт