Ин-витро в Истанбул 6

  • 100 955
  • 727
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 244
Еха...... тя с перфектни мерки, още отсега като манекенка....Simple Smile Честито и много радостни мигове като този ви пожелавам! Прегръдки за теб и малката! Hug

# 706
  • Мнения: 90
ехааа Delight31 супер новина   bouquet  bouquet честито! да ви е жива и здрава и много да ви радва !!!!

# 707
  • Мнения: 137
Делайт мила,честита дъщеричка   bouquet Да расте слънчева и лъчезарна малката принцеса!!
Да бъде на мама радостта и на тате гордостта   Hug  Laughing
На теб ти желая бързо въстановяване!!!

# 708
  • Мнения: 505
Делайт, страхотна новина!!! Такова голямо бебче! В нашето семейство също се раждат все над 4кг и над 50 см, отсега съм се зачудила какво ще е мойто, защото много искам да го родя по естествен път, без цезарово сечение и прочие.
Искам да ти благодаря за отзивчивостта, за това, че не спря да пишеш по време на цялата си бременност, че помогна на толкова много хора! И да ти пожелая добро здраве на цялото ти семейство и много щастие, любов и радост и занапред   bouquet

# 709
  • Мнения: 90
ех момичета, ние пак не можахме да тръгнем и този месец  Close докарах едно ФСХ 26 и на никъде не се получават нещата
дайте съвет успелите момичета с ИЯР как да го намаля малко пустото ФСХ, че вече нямам нерви и май съм на път да се откажа ......
все пак в Мемориал ще ме вземат с ФСХ под 20, та малко му трябва, ама не ще да падне пустото ....

# 710
  • София
  • Мнения: 786
Delight-  страхотна новина мила! Радвам се за теб! Живо и здраво да е бебочето и да те прави една мнооого щастлива мама!   bouquet

Кика - сигурна ли си в резултата?  Да не е лабораторна грешка? На мен точно преди замразения трансфер ми изкараха някакъв ужасно висок прогестерон, като пратих на Кюбра смс с резултата, тя ми написа, че отлагаме ЗЕТ-а за следващия месец, за да падне прогестерона. Аз обаче имах съмнения, и пуснах още същия ден още две проби в две други лаборатории, и там се оказа, че беше в референтни стойности! Защо утре не го пуснеш  в др. лаборатория за всеки случай?

# 711
  • Мнения: 6 624
Кика, по принцип при прилагане на  пач протокол, с лепенки климара и цетротид от 21-ви ден на цикъла, ФСХ пада доста и яйчниците не се форсират, а им се дава малка почивка до началото на цикъла. Но, този протокол трябва да ти го изпишат лекарите от Мемориал. Защо най-добре не говориш директно с тях какви са ти резултатите от изследването, и съответно те да ти кажат какво да правиш за напред.

Стискам ти палци да стартирате скоро и да успеете!

# 712
  • Мнения: 90
май наистина ще отида да го пусна утре в друга лаборатория, но не се надявам много на лабораторна грешка ..... то отдавна се покачва, но никога не ми е било над 18 ... днес направо се потресох ...
писах на Кюбра, но тя не ми предложи този протокол, просто каза, че не можем да започнем този месец и да пия циклопрогинова и другия пак да пробвам ..... просто това отлагане от месец на месец направо ме побърква  Close

# 713
  • Мнения: 1 630
Momicheta,mnogo vi blagodaria za strahotnite pojelania,obicham vi mnogo i vi go pojelavam ot cialata si dusha.Trudno pisha ot Mobilnia,kato sm v nas, shte pisha poveche i shte otgovoria i na pismata. Celuvki ot nas

# 714
  • София
  • Мнения: 6 232
Кика,при задържан също е възможно ФСХ-то да скокне доста и,ако по принцип си е високо,е стигнало 26. Може и да е нещо инцидентно, а не толкова рязка тенденция нагоре  Thinking Защо не минеш на един преглед да те видят?

# 715
  • Мнения: 90
Delight31  Hug да нацелуваш бебка от нас и да се приберета по-бързо в къщи  Simple Smile

hristina21 - миналия месец със задържания фоликул фсх-то ми беше супер - даже под референтните граници, но естрадиола ми беше висок заради задържания и резултата на фсх се смята за фалшив

преглеждаха ме вчера - имам 2 антрални фоликулчета - малко колкото да не е без хич, ама все е нещо де на моите години вече  Simple Smile на въпроса ми може ли противозачатъчните да са повлияли някак на фсх-то получих отговор - може да са го намалили малко, а може и да са го увеличили малко - иди разбери  Close
реших този месец да попия фемостон пък ще видим какво ще се получи другия месец  Simple Smile

# 716
  • Мнения: 6 002
По принцип,когато се изследва ФСХ-то не трябва да се приемат противозачатъчни.
Дилайт,честита ти мамина отмяна!
А новините около теб Надежда ми вдъхват наистина голяма надежда,че мога да стана и аз мама  Hug дори и с тази диагноза.
Късмет момичета!!!

# 717
  • София
  • Мнения: 1 146
Delight31 честито   bouquet
Да е жива и здрава малката Никол, много щастие и радости да ви носи  newsm51

Кика дано другия месец ФСХ влезе в по-нормални граници и да започнете успешния опит  Praynig

# 718
  • Мнения: 6 624
А новините около теб Надежда ми вдъхват наистина голяма надежда,че мога да стана и аз мама  Hug дори и с тази диагноза.
Късмет момичета!!!

svetulka7/ shugari75, ДА ще станеш мама, никога не губи надежда и вяра за това Peace

Кика, надявам се тази стойност да е инцидентна и другия месец да стартираш процедура, а стартираш ли, ще успееш Peace Аз вярвам в това! Praynig

# 719
  • Мнения: 6 002
А новините около теб Надежда ми вдъхват наистина голяма надежда,че мога да стана и аз мама  Hug дори и с тази диагноза.
Късмет момичета!!!

svetulka7/ shugari75, ДА ще станеш мама, никога не губи надежда и вяра за това Peace


newsm51

Общи условия

Активация на акаунт