Ин-витро в Истанбул 6

  • 100 948
  • 727
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 624
Благодаря ви момичета, за пожеланията, за вниманието и загрижеността Hug Hug Hug  bouquet С упоритост и борбеност, всички ще успеем!

# 691
  • Мнения: 1 186
Благодаря ви момичета, за пожеланията, за вниманието и загрижеността Hug Hug Hug  bouquet С упоритост и борбеност, всички ще успеем!
само така и честита радост. пожелавам леки дни до щастливия финал. ти повярва и успя, сега се пази и говори на бебчо.

# 692
  • Мнения: 118
 Hug  bouquet newsm44 Честито, леки 9 месеца

# 693
  • Мнения: 780
Надежда, честито и от мен, мила  Hug Hug Hug Hug Страхотна новина! Леки 9 месеца! Дано господ е с вас през цялото време и ви подкрепя!

Това е поредният отличен повод за надежда, че всички момичета, отправили се към Истанбул, ще успеят!

Стиснати палчета от мен за много леки 9 месеца  Hug Hug Praynig Praynig

Аз също мога да се похваля с бета чхг 588.2 на 14 ден от трансфер на 3ти ден на три страхотни ембриончета.  newsm44 newsm44 newsm44 Още не мога да го осъзная и не съм на себе си от щастие.

Успех на всички момичета!

# 694
  • Мнения: 223
ееейй,страхотни новинии!!! Надежда,Михо.. много се радвам за вас,пожелавам ви безпроблемни месеци за напред, за да може да се насладите максимално на усещането и на чувствата и радостта,които ще ви залеяят!!! Браво за куража да предследвате мечтите си докрай!

# 695
  • Мнения: 90
Наистина страхотни новини момичета Надежда Михо ... много се радвам и ви желая само успехи от тук и до успешния финал  Grinning
Благодаря ви, че ни вдъхвате надежда и на нас, да продължим колкото и да е трудно  Grinning

Успех на всички!

# 696
  • Мнения: 6 624
Михоооо, браво момиче, ти успя Peace
Наскоро бях чела колко си отчаяна заради тежкия ви мъжки фактор и че възнамерявате да си осиновите детенце и много си поплаках. Но ето момичета - чудесата съществуват и всички ние трябва да вярваме в тях. Аз и Михо сме само само част от примерите за това. Вярвайте и се борете, никога не се отказвайте от мечтите си и ще дойде и вашият щастлив час, аз вярвам в това  Praynig

Михо, страхотно ЧХГ браво, намирисва ми на двечки Praynig Ние двете имаме само един ден разлика, аз вчера на 16-ти ден от пункцията и 13-ти ден от трансфера имах ЧХГ 303.66. Пожелавам ти от цялото си сърце всичко да е наред, да имаш една лека и безпроблемна бременност до термин- ти го заслужаваш Praynig

# 697
  • София
  • Мнения: 786
Михи, много се радвам за теб мила!!!! Още помня личните съобщения, които си разменяхме по повод мъжкия фактор! Често се чудех какво става с вас... Много ме зарадва! Пази се, почивай си и гледай да си спокойна! Направи деня ми хубав! Благодаря Simple SmileHug

# 698
  • Мнения: 1 630
Milichki,pisha ot telefona i za tova na latinica.Iskam da spodelia che malkata se poiavi na 1vi-4300 gr, 53 cm.I dvete sme dobre.Malkata e super krotka i veche suche.

# 699
  • София
  • Мнения: 6 232
Delight,честита ви радост  Hug Hug Hug Бебка да расте много здравичка и усмихната, и да имате само хубави моменти заедно  Hug

# 700
  • Мнения: 6 624
Делайт, честита ви дъщеричка Heart Eyes Честита ви сбъдната мечта  bouquet Малката да расте здрава и щастлива за радост на мама и тати! Heart Eyes

# 701
  • Мнения: 223
едно голяямооо честито Delight! Да ви е жива и здрава,много да ви радва и много да се гордеете с нея Simple Smile Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 702
  • Мнения: 774
Delight,честито!С пожелания  да сте живи и здрави с малката кукла.Ти си поредното доказателство за добре свършена работа на лекарите в Истанбул Simple Smile.

# 703
  • Мнения: 99
Делайт,честита ви дъщеричка.да ви е жива и здрава.Много късмет и щастие.Дай,Боже всеки му в тази тема да сбъдне мечтата си и да доживее вашето щастие. Hug

# 704
  • София
  • Мнения: 142
Честито Делайт, желая ви много здраве и много весели моменти покрай малката. Hug

Общи условия

Активация на акаунт