Ин-витро в Истанбул 6

  • 100 925
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 90
хайде пак да натоварим куфарите с надеждата, че то друго не ни остана  Grinning

апропо правих днес в друга лаборатория ФСХ  - 25 /вярно при горна граница 12,5 а вчерашните бяха при 8,5/ ама пак си е високо  Close

ще чакам - къде ще ходя
успех момичета на всички  Hug

# 721
  • Мнения: 774
Хеййй,момичета Hug.Има ли някоя успяла мама в Истанбул да пусне новата тема?

# 722
  • Мнения: 1 649
Влизам с молба да ми споделите,които сте били след пункция на Кринон гел,по колко дози на ден сте слагали?Ще ви бъда много благодарна Hug.Две момичета ми споделиха,че са слагали *1 гел на ден,но искам да разбера това ли е дозата или има и друг вариант.Иначе ми е изписан Утрогестан 3*2,но не ми се ще да започвам с него,след като едно добро сърце ми подари Кринон гел,за което съм и безкрайно благодарна  bouquet.

# 723
  • Мнения: 81
Вивиян аз на ден слагах 2 бр. кренон гел,сутрин и вечер

# 724
  • Мнения: 1 146
Подготвям новата тема  Wink

# 725
  • Мнения: 6 624
Вивиян, в Мемориал Хоспитал практиката е следната: от деня след пункцията, до теста за бременност (14 дни след пункция), се поставят прогестеронови инжекции, а от деня след теста (при положителен резултат) се преустановяват прогестероновите инжекции и се започва с кринон гел, веднъж дневно Peace

# 726
  • София
  • Мнения: 142
Цитат
Вивиян, в Мемориал Хоспитал практиката е следната: от деня след пункцията, до теста за бременност (14 дни след пункция), се поставят прогестеронови инжекции, а от деня след теста (при положителен резултат) се преустановяват прогестероновите инжекции и се започва с кринон гел, веднъж дневно Peace

Потвърждавам, и при мен беше така.

# 727
  • София
  • Мнения: 3 669
Подготвям новата тема  Wink

Да допълня линка на новата тема Simple Smile

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=682440.0

Общи условия

Активация на акаунт