Твърде често чуваме "няма" и "не" от устата на ФЕВРУАРСКОТО зверче (45)

  • 30 475
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Ох, освен да ида да им забърша по едни гумени бантуши на тия мойте и да ги изненадам приятно на взимане? newsm78

Много харесвам и аз дъждобранчето (а притежателката е размазваща), но ако купя на едната, ще трябва и на другата... и така до безкрай (тъй се опитвам да се спирам от безразборни покупки).

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 50
Ох, много благодаря, че ме отмени. Благодаря и за отзивите, много е миличка и нежна. Като може така да се качват снимки, изобщо нямам нищо против. Благодаря отново. Hug

# 17
  • Мнения: 40
Благодарско за темичката, Ир! Заглавието е номер 1!   bouquet

# 18
  • Мнения: 70
Радина неистина е много нежна,чак на мен ми замириса на мъничко бебе Heart Eyes
Любезна Hug Hug Hug
Аз да си помрънкам,че ми трябва удостоверение за семейно положение от общината в Русе,но трябвало лично да отида да си го взема,майка ми не можела да ми извади,ей да им се невиди,в Англия осигурителни карти,дебитни карти и пин кодове пращат по пощата,а тук за такова нещо лично #Cussing outСега до нотариус трябва да ходя за пълномощно след това да пращам,абе дълга и широка ooooh!

# 19
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Благодарско за темата и прекрасното заглавие   bouquet

Леле, че сладка Радина  Hug

Аз съм с конюнктивит - доки каза, че вируса ми го е предала чрез кихане Ирина  Sick Тя е на АБ, но е ОК Simple Smile Та тази седмица съм болничен и се побъркваме взаимно  bowuu

Слънчи, учениците са супер  Joy Много ми липсваше времето в у-ще ... Катя се готви за изпити и е един малък ужасТ - няма време за нищо, все чете, ходи на курсове, а и си учи сама 3-те учебника по история, че нали иска да влезе в НГДК и така ... Каквото стане ... По БЕЛ е над 5,50 на пробните, но по мат. е зле - о/о 4-ка ... Да е здрава пък какъвто и е късмета ...

# 20
  • Мнения: 163
Привет-мривет!
Юхич, евалата, от'де туй време и желание, не знам... Crazy
Заглавието нас не ни касае. fiuuuuuu
Много мерси, че сподели снимките на Радинка-малинка. Разкош някакъв! Heart Eyes
Павлинчо, оправяй се! spoko
Любезнич, много тъпа ситуация. Мъчно ми стана... cry

И все пропускам да кажа: велкомен на третата котка в отбора! Mr. Green
Е, те т'ва не го разбрах. Rolling Eyes

Аз вчера почивах сутринта, до следобяд бях умряла от скука, вечерта ми тръшнаха материал, достатъчен да породи най-черни мисли в главата ми. Добре съм. Mr. Green

Хубав ви ден, макар и дъждовен! wavey

# 21
  • Мнения: 36
здравейтИ!
 ний не се цепим от колектива и при нас е мрачно и вали, тази година май лято няма да има  hahaha

юхуу,   bouquet!

мери, честита ти рожба /съжалявам, че със закъснение/! да ти е жива, здрава, умна и добра. п-р-е-л-е-с-т-н-а  е! представям си как се чувстваш /имайки предвид, че първото ти детенце е момче/ Simple Smile.

всички, които не са ме добавили във ФБ, в частност ника, да го сторят незабавно! име: теодора райкова  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 76
А всъщност Ника как се подвизаваш във фейса-аз съм останала с впечатление че нямаш фейсбук профил.

# 23
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
И все пропускам да кажа: велкомен на третата котка в отбора! Mr. Green
Е, те т'ва не го разбрах. Rolling Eyes
Знаех си, че някой ще се впечатли.
Имах предвид новия ник на Съни Скай. Ся разбра ли? Mr. Green

Камбанчо, Никича има профил във ФБ, за да може да разглежда снемки, но не качва нищо там. Доколкото помня, Николета Борисова се беше писала (партизанското ѝ име, дет вика Бръм).

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
МяуууHug аз пък хич не знаех,че е котка. Ся като го хакнах в Гугъл и видях.

Иначе го взех от книжката с Бамби, любимата на Бамби се казва така.  Mr. Green

# 25
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
МяуууHug аз пък хич не знаех,че е котка. Ся като го хакнах в Гугъл и видях.

Иначе го взех от книжката с Бамби, любимата на Бамби се казва така.  Mr. Green
Аааа, моля-моля, любимата на Бамби е Faline Wink

И сега кажи, грешката вярна ли е, или не? Laughing

Скрит текст:
Faline ли си:



или Feline:


Докът мигна, ти пак си смени аватара (а май и подписа?) - страшна си!! Мнол мъ кефиш.

Последна редакция: ср, 18 апр 2012, 16:08 от Мяуче

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Ми нааа,има една тема в Клюкарника за аватари и не мога да се спра. Извинявам се ,ако прекалявам, дами ! Спирам се (временно)Hug

Амми Фелине беше преведена на български в книжката и аз буквално го написахи с латински букви. Викаш да си поправя грешката.  hahaha

# 27
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Ахам, тогава си връщам думите назад. Twisted Evil
И тръгвам да прибирам февруарските зверчета. Crazy
(взимам им в торбата бантуши, каквито имат, се е полза неква)

# 28
  • Мнения: 7
Дъждобрани има в Марикитата уникални. На Плейскуул са и ако искате може да ги окомплектовата с гумени ботуши, чадър, бански, джапански и гуменки, както ти ти сърце иска. Ей ги тук някой от моделите, не е нужно да ходите до мадъркеърско..
http://www.detelina.bg/category/37/detski-dazhdobrani-i-chadari.html

Видях и аз Радинка - много е красива и оформена! Така мило ми стана.... Heart Eyes

# 29
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
В Лидл също имаше дъждобрани и цените бяха мн добри, върти ми се нещо около 20лв.

Общи условия

Активация на акаунт