Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 513 314
  • 3 380
  •   1
Отговори
# 2 400
  • Мнения: 4 087
Отиди си, да си те почне този, който ще те следи. Кървенето спря ли?Какво ти изписаха

# 2 401
  • Мнения: 348
 според мен отиди утре, най малко да чуеш още едно мнение Simple Smile и то на лекаря, при който обичайно ходиш и на който предполагам имаш по голямо доверие Simple Smile 5-6 мм плодно сакче не ми се струва толкова малко, при мен в 5та седмица, точно след 7 дни закъснение имах плодно сакче 1 см или 10 мм и то при условие, че бяха минали по мои изчисления 3 седмици от овулацията

# 2 402
  • Ловеч
  • Мнения: 574
Отиди си, да си те почне този, който ще те следи. Кървенето спря ли?Какво ти изписаха
Изписаха ми: дуфастон,утрогрстан,нош па,и Хориомон/инжекция/...

# 2 403
  • Мнения: 4 087
Нормална терапия за задържане са изписали, хайде успех утре!

# 2 404
  • Ловеч
  • Мнения: 574
Момичета аз не съм добре! Зацапването се усили,като вече не е леко зацапване а направо като отида до тоалетна си остават капки по чинията! Днес в 13:20 ч. ми е прегледа! Ако наистина съм в 4-та г.с. надали ще може да ми каже нещо конкретно но.....
Поздрави на всички😘

# 2 405
  • София
  • Мнения: 7 645
съжалявам, случва се да не се развие бременността
Отиди да видиш какво ще ти кажат
стискам палци

# 2 406
  • Ловеч
  • Мнения: 574
Ето ме отново след прегледа.Както и очаквах нямаше как да ми каже нещо по-различно! Имаше си плоден сак все още но е твърде рано за някаква диагноза! Няма как да се прецени дали е късна овулация,или просто бременноста е спряла да се развива.Показателите отговарят на 4-5 г.с,при аменорея от 6-7 г.с. Каза ми да продължа с изписаните медикаменти,и ако се закрепи положението след 2 седмици да отида пак на преглед! Предложи ако искам и в болницата да отида,но каза,че няма кой знае какво по-различно да се направи там.Така,че както аз мисля,така и той се изказа: Всичко е в Божийте ръце🙂
Пожелавам на всички успешни бременности и до финал😘😘

# 2 407
  • Мнения: 4 087
Има вариант да се провери дали всичко се развива- пускаш кръвен тест днес и утре.....ако расте хормона на бременноста- ЧХГ, значи кървенето не е от бебето.

Отлепване вижда ли се? Ти занесе ли му снимката от предишният преглед?

# 2 408
  • Мнения: 348
И аз точно си мислех да я посъветвам да проследи чхг, но от друга страна се зачудих защо лекаря не я е насочил към този вариант?

# 2 409
  • Ловеч
  • Мнения: 574
Има вариант да се провери дали всичко се развива- пускаш кръвен тест днес и утре.....ако расте хормона на бременноста- ЧХГ, значи кървенето не е от бебето.

Отлепване вижда ли се? Ти занесе ли му снимката от предишният преглед?
  Чери,много ти благодаря за вниманието🤗🤗Не знам дали има смисъл да правя кръвен.Това “пусто “кървене вече два дни се увеличава и от кафяво отива вече към червено,при положение,че ми биха инжекция хориомон  ,и куп лекарства пия!!! За отлепване изобщо не ми каза нищо.Занесох му и снимката от предния път,но все пак тя е само от преди два дни! Ето какво пише от днешния преглед под снимката:
Бременна матка в АВФ с леко деформиран плоден сак с размер 7/5 мм.
Ембрионални структури не се визуализират
Отговаря на 4-5 г.с. при аминорея от 6-7 г.с.
жълтъчно мехурче не се визуализира
хорион плацента без данни за аблацио
двустранно аднекси б.о.
Е кажи ми след всичко това,има ли смисъл да правя кръвен?? Извинявам се за дългия пост

# 2 410
  • Мнения: 4 087
Няма смисъл да, щом са ти били хориомон, чакане само. Аз лично знам доста случаи с кървене доста и завършили бременности с раждане, дано твоят да е такъв. Аз също кървях в седмицата в която очаквах цикъла. Родих дъщеря си жива и здрава! Успех!

# 2 411
  • Мнения: 852
Пише,че няма данни за отлепване  Peace
 Чери,много ти благодаря за вниманието🤗🤗Не знам дали има смисъл да правя кръвен.Това “пусто “кървене вече два дни се увеличава и от кафяво отива вече към червено,при положение,че ми биха инжекция хориомон  ,и куп лекарства пия!!! За отлепване изобщо не ми каза нищо.Занесох му и снимката от предния път,но все пак тя е само от преди два дни! Ето какво пише от днешния преглед под снимката:

хорион плацента без данни за аблацио




Чакане му е майката,дано да е всичко наред.
Аз също имах кървене и с първата Б и сега ,ясно червено и не особено оскъдно,но ембриончето се задържа.
Стискам палци и успех!

# 2 412
  • Ловеч
  • Мнения: 574
Естела,колкото и да ме  е срам си признавам,че на мен това нищо не ми говореше-за плацентата! Благодаря ти за пояснението,и дано успея да задържа “бебока” А при теб стана ли ясно каква е била причината за кървенето?

# 2 413
  • Мнения: 852
За плацента  на този етап е  безкрайно рано да  говори,не знам защо тук е така формулирано,но....за хорион съм по-съгласна.
При мен  причината беше нисък прогестерон  без отлепване (с тази Б)   и  на два пъти отлепване на сакчето  + нисък прогестерон с първата Б .
И при двете ми беше назначен допълнително прогестерон,НоШпа  и лежане.
На този етап освен да чакаш.....не мисля ,че друго може да се направи повече. Ако искаш,пускай ЧХГ през ден,но за мен това е излишно изпъване на нерви. Ако му е писано на бебето,ще го бъде   Peace

# 2 414
  • Ловеч
  • Мнения: 574
За плацента  на този етап е  безкрайно рано да  говори,не знам защо тук е така формулирано,но....за хорион съм по-съгласна.
При мен  причината беше нисък прогестерон  без отлепване (с тази Б)   и  на два пъти отлепване на сакчето  + нисък прогестерон с първата Б .
И при двете ми беше назначен допълнително прогестерон,НоШпа  и лежане.
На този етап освен да чакаш.....не мисля ,че друго може да се направи повече. Ако искаш,пускай ЧХГ през ден,но за мен това е излишно изпъване на нерви. Ако му е писано на бебето,ще го бъде   Peace

Така де,не съм се изразила правилно,имах предвид сакчето! Иначе и аз вече съм категорична,няма да се натоварвам повече с каквито и да е прегледи и изследвания- ако е писано ще го бъде,ако не- следващият път🙂

Общи условия

Активация на акаунт