Партитата тука се задават, МАЙ-четата на годинка стават! - Тема 17

  • 46 014
  • 721
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 331
Мариетка, ти си рядко добро същество, да знаеш!  Hug

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЛЮБИМИЯТ МИ БОРИМЕР! ОБИЧАМЕ ТЕ , МЕЧЕ! БЪДИ НИ ЖИВО И ЗДРАВО!!! А МАМА ДА Е МНОООООООГО ГОРДА С ТЕБ!


ООО, И ЕМИЯН Е РОЖДЕННИК!!! ДА Е ВЕСЕЛ И ЧЕСТИТ !!! МНОГО ДА ГО НАЦЕЛУВА МАМА !

# 61
  • Мнения: 22


Честит Рожден Ден на Боримече!
Да си жив и здрав, много палав и игрив, с безгрижно детство и много майчина закрила!
Херич, весел празник!




Честит Рожден Ден на Емиан!
Да си  жив и здрав, с много щастие в очите!




Мариети, ти си страхотна!!!Hug Hug Hug Hug

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 367
Кукивацата Пена е тук...немога да заспя и това ..вълнението ми идва в повече май....или просто остарявам Mr. Green
Честит рожден ден на моето момченце и на астралния ни близнак ЕМиян Hug Да са много здрави...по-малко буйни /особенно моя/ Mr. Green Heart Eyes Hug
Признавам си нямах време да ви чета....еуфорията такаме е завладяла, че просто нямам време Tired

# 63
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001


Честит Рожден Ден на Боримече и Емиян

Да растат здрави и щастливи, винаги усмихнати и много обичани!!!

Херич, наздраве !


Мариетка Heart Eyes Hug  bouquet

# 64
  • Мнения: 123
ЧЕСТИТ 1  newsm51 newsm51 smile3525 smile3525 newsm59 newsm38 РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ БЕБЧЕТА

# 65
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!!!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДЕЧИЦА! ДА СА ЗДРАВИ, РАДОСТНИ И ПАЛАВИ, ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТИ!!! newsm59  bigdance2

Ние за празниците ходихме в Добрич при моите родители. Учудващо по време на пътя, около 7 часа, Софи се държа съвсем прилично. Спа два пъти по около 1,5-2 часа, а аз се бях се снабдила с всемъзможни боклуци - клавиатури, лъжици, кабели, солети, дрънкулки, и работата стана. Доволни сме от детето. Баща и се беше настроил, ако реве до Правец, да обръща колата, защото не издържа да шофира с ревящо бебе.
Софи видя за първи път моренцето, а мама и тати хапнаха миди във Варна  chef
Иначе Софи почти нищо не яде все още, кърмим се по 100 пъти на нощ, вкъщи заспива само на гърда и на 11 месеца беше свалила 130г, 7 650г и 70см. Има 3 зъба и половина, ходи хваната за ръчички и така....
 Сима, много неприятно това с болестите, оправяйте се бързо, че РД-то наближава! Дано при Ники това с неяденето е било случайно и да почне да си хапва, че е много трудно със злоядо дете.
Жужи, много ме радват твоите поздравления и заредени с настроение постове. Как един път не пропусна някого! Страхотна си!

# 66
  • София
  • Мнения: 294

На Борис и Емиян  Hug Hug Hug Hug

Хора, а помните ли как си пожелавахме " Да родиш като Хера"  newsm62

Мариета не така  Naughty . Рецептите се пишат тук, да ги виждаме всички. И ние сме хора и обичаме сладки  Wink Hug

# 67
  • Мнения: 254
 newsm59 Честит Рожден Ден на Боримече и Емиян newsm59
Да са здрави,много палави и щастливи!!!
nellyli -помним,помним-аз все това си мислех,дърпайки тегели по коридора на родилно Mr. Green Mr. Green Mr. Green
   Научих мойта Ралица да пие вода-от обикновена дебелостенна чаша за уИски Mr. Green Mr. Green Mr. Green
  

# 68
  • Мнения: 451
 newsm59 БОРИМЕЧКОВ  newsm59 Да си жив и здрав,мило дете,да слушкаш много мама,да ѝ бъдеш гордост голяма,много да се обичате и все един след друг да тичате Wink Hug Hug Hug

П.П.Душеее,днес ще има да клюмаш по масите Mr. Green

 nbirthday Емиян Бъди жив и здрав,много щастливо и весело дете и все така усмихнат Hug Hug Hug


Честито и на вчерашните ни рожденици!Да бъдат живи и здрави!


П.П.Аз все още реанимирам,стягам багажи за Пловдив,готвя се за парти днес....абе изобщо лудница Crazy
Дано скоро успея да ви изчета и да ви ударя един пост като Ората Mr. Green

# 69
  • Мнения: 111


ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА БОРИМЕЧЕ И ЕМИЯН!

# 70
  • София
  • Мнения: 153
Честита първа годинка на Боримече!  smile3525 txtloves newsm59 newsm38  bigdance2

Честит рожден ден и на Емиян!  smile3525 Two Hearts nbirthday Tada  party023  ura
 baloni bdbaloni newsm81

Бъдете живи и здрави дечица! Пожелавам ви безгрижно детство и безброй усмивки!
Мариетка: Страхотен жест- много се радвам за Жени и се надявам скоро да се възстанови напълно!!! Peace Hug
И сега:
"С огромно удоволствие искам да съобщя, че снощи в 02.10 нашата скъпа Хера даде живот на втория си син. Юнакът се е родил с перфектните мерски 4010 гр, 54 см. и носи името Борис.  Пожелавам им да са безкрайно щастливи с новия член на семейството, а на мама да се възстанови бързо. Херкоо, гуша те ! "
Написала го е Джей в 06.33 точно преди 1 година!
  "С радост искам да ви съобщя, че вчера в 10.44 се роди прекрасен син Емиян,на Мамарина!
Да е жив и здрав юнакът с тегло 4300 и ръст 55 см.!
Бързо възстановяване на Маринка!"

Написала го е Надя 73 в 22.39 на 22-ри април!

Последна редакция: сб, 21 апр 2012, 09:42 от jenajena

# 71
  • Мнения: 14


Честит 1ви Рожден Ден на Боримече! Мило дете, бъди все така незабравим, неповторим и непоклатим!



Честит 1ви Рожден Ден на Емиян! Пожелаваме ти прекрасно детство и още по-прекрасен живот!



Честит празник на прекрасните ви семейства и весело прекарване!

Мариетка,  Hug Hug

Жужи, уникална както винаги. Вече почвам да се оглеждам за актуална снимка на Дани, че и нас да не ни подминеш (ама съм нахална)

...по-късно ще довървша, че малкият ревнува...

ПП Довършвам - след доста чудене къде да бъде нашият "детски" РД т.е. този с приятелчетата, реших да го направя в парка, където играем всеки ден. Ще взема един надуваем басейн и ще го напълня с топки, няколко надуваеми подскачащи и блъскащи се играчки, балони, хапване, лаптоп с детски песнички и сме готови. За мамите - сокче, Бейлис и някакви хапки. Може да се потърся и някакви игри за децата, но повечето са около 2 годишни, така че може и без игри да минем Simple Smile Така хем няма да бързам и развалям режима на децата, хем ще го отбележим. Само дано времето е с нас  Praynig Praynig След това вечерта ще се съберем семейно вкъщи...

БТВ, малко полезно инфо за пролетно/летни майки в София - след като се опитах да издиря детски кът на открито почти без успех, установих, че повечето частни детски градини си предлагат дворовете и залите за игра срещу някакво заплащане. Например Германи в момента имат много яка оферта за наемане на парти център + басейн + бистро, но това е за по-големи деца... Реших катерушки и въртележи да ги оставя за следващите години...

Последна редакция: сб, 21 апр 2012, 09:57 от Джуф

# 72
  • Мнения: 30
Честит Рожден Ден на Емиян!!! Да е здрав, много щастлив и да расте сред обич!!!
 baloni bdbaloni baloni

Последна редакция: нд, 22 апр 2012, 01:05 от marietta_g

# 73
  • Варна
  • Мнения: 27
newsm59 Честит Рожден Ден на Борис и Емиян  newsm59
Честит Рожден Ден и на вече порастналите сладури - Венци, Стефи, Габи и Сашко, Андрей, Дария, Виктория Жулиана!



Мили деца, желая ви от сърце много здраве, безгрижно детство и весели детски игри! Бъдете винаги толкова чаровни, щастливи и усмихнати!

# 74
  • Мнения: 31
Честит рожден ден на сладко Боримече! Да расте здрав и безгрижен!
Честит рожден ден на Емиян! Да е здравичък и щастлив!
Мариетка, страхотна си!
Жужи,  много красиви картички правиш за празниците.
Благодаря на всички, които се сетиха за нас вчера.
Петинка, Гого също не иска сега да се вози в кола сега. А до 6 месец се возеше често, за да спи там, че аз не издържах с приспиванията, пък и там беше по-кротичък. Но сега в 11 месец вече не иска в колата, ограничен е, не може да играе както иска, да лази и да се изправя. А за варицелата, много неприятно на късна възраст да се кара.  Добре, че е преминало вече. ММ не я е карал,  после ще я карат двамата едновременно.
Джуф, много добре си го измислила.
Мис Монк, не си сама с нощните будувания. И ние чакаме зъби все още, ама когато дойдат.
Исках да пиша още, но за съжаление е невъзможно. Пък и това вече го пиша за трети път, досега не ми се е случвало да ми се затваря мозилата. Явно след преинсталацията..седмицата ги прави тези номера..

Общи условия

Активация на акаунт