Сборник рецепти за заведенията за обществено хранене

  • 88 785
  • 178
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1
Здравейте!

Бихте ли ми пратили червения сборник на мейл : jorotvbox@gmail.com

Благодаря ви предварително.

# 121
  • Мнения: 12
Здравейте, може ли да ми изпратите и на мен червеният сборник, моля?
piliankata@yahoo.com

# 122
  • Мнения: 1
Здравейте дами,
ако някой има червения рецептурник моля изпратете го и на мен на dima_manning@yahoo.com

Предварително благодаря!

# 123
# 124
  • Мнения: 5
Скрит текст:
Здравейте! И аз се интересувам от сборника, обаче не мога да го изтегля през предоставените линкове на предходните страници, тъй като ми изписва, че ми е забранен достъпът...
Ще може ли някой да ми го изпрати чрез друг сайт, ако няма да представлява трудност?
Благодаря предварително!

Здравей! Ето актуален линк за сборника.
https://disk.yandex.ru/i/XEBapK1_jurZmQ
Извинявам се за може би тъпия въпрос, но Червеният сборник от 81-ва (прилагам снимка) и този са един и същ, но обновен или бъркам?   

Последна редакция: пт, 11 мар 2022, 08:20 от MimiKoss

# 125
  • Мнения: 1
Аз имам червения на компютъра, както и липсващите страници от новото издание. Дайте имейл, мога да Ви ги изоратя.

Мога ли да помоля да ми пратите сборника "Сборник рецепти за заведенията за обществено хранене" каквито издания имате на имейл stanimore@gmail.com
Предварително благодаря!  Simple Smile

# 126
  • Мнения: 59
Здравейте, моля изпратете го и на мен. Посещавам готварски курс и смятам че ще ми е от помощ. Благодаря.
polinazlateva1987@gmail.com

Последна редакция: нд, 03 апр 2022, 16:36 от Фарфалетка

# 127
  • Мнения: 1
Здравейте, може ли да помоля да ми го изпратите и на мен
s.ddimitrova@abv.bg

# 128
  • Мнения: 105
Здравейте!  bouquet

Виждам, че има желаещи за сборника да им бъде изпращан на ел.поща, но това няма как да се случи!

Разполагам с "Единен сборник рецепти за заведенията за обществено хранене" от 1981 година, червена корица в pdf формат с размер 200 MB (написано е и в предишен коментар), но няма възможност да бъде изпратен или получен на ел.поща файл с подобен размер.

Ако имате желание да го изтеглите ми пишете на лични и ще ви предоставям линк активен за определен период, през който да си изтеглите книгата (написала съм го и в предишния коментар).

Искам да добавя, че разполагам и с файл "Единен сборник рецепти и примерни менюта за детските градини" (София, 1982 г., Автори: ст.н.с. д-р Митана Д. Маркова, инж.Стоянка М. Ненова, Мария А. Костова).

Двата файла ще бъдат достъпни за изтегляне само чрез линк (ще бъде общ).

Приятен и успешен ден на всички!


Ще бъде ли възможни да ми ги изпратите на пощата? art.raliko@gmail.com
Благодаря!💖

# 129
  • Мнения: 2
Здравейте! При възможност и аз имам желание да се сдобия с електронна версия на "червения рецептурник", но в редакция от 81-ва година, а не по-новата версия. Уви, дадените линкове към Google drive не работят вече, а по-горе в темата е активен единствено линкът към изданието от 2003г.
Имейлът ми е sarcastic_cat@abv.bg.

Предварително благодаря!

# 130
  • Русе
  • Мнения: 5 204
Скрит текст:
Здравейте! При възможност и аз имам желание да се сдобия с електронна версия на "червения рецептурник", но в редакция от 81-ва година, а не по-новата версия. Уви, дадените линкове към Google drive не работят вече, а по-горе в темата е активен единствено линкът към изданието от 2003г.
Имейлът ми е sarcastic_cat@abv.bg.

Предварително благодаря!

Линкът ще е активен 10 дни.
https://disk.yandex.ru/i/duxBbxh2bnib6Q

# 131
  • Мнения: 2
Скрит текст:
Здравейте! При възможност и аз имам желание да се сдобия с електронна версия на "червения рецептурник", но в редакция от 81-ва година, а не по-новата версия. Уви, дадените линкове към Google drive не работят вече, а по-горе в темата е активен единствено линкът към изданието от 2003г.
Имейлът ми е sarcastic_cat@abv.bg.

Предварително благодаря!

Линкът ще е активен 10 дни.
https://disk.yandex.ru/i/duxBbxh2bnib6Q


Peych, да сте живи и здрави! Огромно благодаря и за отговора, и за линка, а отделно, както се казва, ми направихте деня!

Благодаря!

# 132
  • Мнения: 1
Здравейте, разполагам с "Единен сборник рецепти за заведенията за обществено хранене" от 1981 година, червена корица в pdf формат с размер 200 MB.


Здравейте!
Може ли и на мен да ми изпратите линк за сваляне на сборника? didigospodinova@abv.bg

# 133
  • Мнения: 1
Здравейте, разполагам с "Единен сборник рецепти за заведенията за обществено хранене" от 1981 година, червена корица в pdf формат с размер 200 MB.

Здравейте!
Може ли и на мен да изпратите линк за сваляне на сборника? Email: pehristova@abv.bg
Предварително благодаря.

# 134
  • Мнения: 1
Здравейте, разполагам с "Единен сборник рецепти за заведенията за обществено хранене" от 1981 година, червена корица в pdf формат с размер 200 MB.

Нямам възможност да изпращам на ел.поща файл с подобен размер.

Качвам файла в mega.nz и ви споделям връзка, която ще бъде активна до вторник 06.03.2018 година (след тази дата ако искате да го изтеглите ми пишете на лични и ще ви предоставям линк активен за определен период, през който да си изтеглите книгата).

Ето линка: https://mega.nz/#F!WtdzVTJC!tqBJ-whdsFyVYJ5c_V727w

Имам един въпрос: Каква е разликата между червения и синия сборник (освен годината на издаване)?  newsm78
[/quote

Здравей, ще може ли линк с файл за червената колинарна книга? Ако случайно ви се намира и синята?! Ще съм много благодарна! Liqqkomova@gmail.com

Общи условия

Активация на акаунт