имам повод за радост, а не мога да се отпусна

  • 6 014
  • 76
  •   1
Отговори
# 75
  • Тук
  • Мнения: 237
Постът ми беше към авторката  Peace Тя спомена,че в месеца на случката не си усетила кога е О, може да е била изместена,а не като предните месеци около 16-ти ден. Не го казвам с цел филмиране,но си е напълно възможно другият да е бащата. Пък и тия 4 години ,изкарани в безуспешни опити,още толкова добавят процент на вероятност за "грешен" баща.
[nadira, дано всичко се нареди по правилния начин. А за в бъдеще малко повече отговорност няма да навреди. Леко бременеене   bouquet

# 76
  • София
  • Мнения: 1 423
Жено, не се коси и не го мисли. Който 4 години не си прави спермограма по собствено желание абсолютно заслужава дете от друг мъжки материал. Като много знае да философства кой бил правил малко секс и ала бала. както са ти казали другите момичета щом за толкова време не си забременяла, пък винаги си усещаш овулацията и явно са ти проходими тръбите, то има голяма вероятност да имате мъжки проблем. Гледай си бременността и бебето и дано само изневярата ти не е била с негър или китаец, че ще си проличи. Колкото до деня на овулацията - имам две години почти всеки месец фоликуметрия и понякога имах овулация и на 10-ти ден, някой път и на 14 или 16-ти. Тъй, че честита бременност, забрави за всякакви тестове и вина. Това си е твоето бебе.

Общи условия

Активация на акаунт