имам повод за радост, а не мога да се отпусна

  • 6 007
  • 76
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте, ще споделя моята история. Живея с приятеля си от много време и отдавна искаме бебче, но никога не сме правили някакви по специални опити, просто не се пазихме изобщо и си казвах, че все някой ден ще стане. Е, този ден не дойде. И така реших след като ми свърши цикъла, които започна на 10.03.,  да започнем секс всяка вечер и така направихме, е може да сме имали пропуск от 1-2 вечери. И така, очаквах да ми дойде на 9 или най късно на 10 април, защото цикъла ми е точен. И когато не ми дойде и на 11 сутринта си направих тест, който излезе положителен. Сега съм бременна в 5г.с.. Но... сгафих  с един човек, на 20.03., стана толкова бързо, който на всичкото отгоре ми каза, че май се изпуснал в мен, затичах към тоалетната да пикая и да се мия и се разплаках, какви ги върша, сякаш не бях аз. Всяка вечер се моля детето да е от моя човек. Каква е вероятността да се е случило от един единствен път. Моля само за подкрепа, знам, че ще има и такива които ще ме разпънат на кръст, но вярвайте ми грешката ще ми тежи за цял живот или докато се роди бебето.

# 1
  • Мнения: 39 502
О, такива ще има. Особено във форум в който всички се надяваме на дете.
Моралната страна няма да я коментирам.
За вероятността да е от другият мъж - дай продължителността на цикъла и последната ти менструация. Ще трябва да се смята  newsm78

# 2
  • Мнения: 9
продължителност на цикъла 28дни, дата на последна менструация - 10.03.12г. По принцип цикъла ми е като по часовник и овулацията ми в повечето случай се пада на 16 ден от началото на менструацията ми.

# 3
  • Мнения: 39 502
Значи по твоите изчисления, таткото е верния  Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 5 260

За да е станало от "другия" Ову трябва да е била около 10ти ден от цикъла. Не е невъзможно.. но по-малко вероятно.
Има 2 варианта- да се вземе ДНК от бебето ( това се прави около 20 г.с. най-рано) или като се роди, за да си на 100% сигурна. Таткото не е задължително да разбере  Peace

# 5
  • Мнения: 39 502
И как ще забаламоса проектотаткото за ДНК в двайста седмица ?
А това ми обясни  newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 5 260

Сигме, налагаща се Амнио, ето така. Извлича се ДНК от околоплодните води. Има 3-5% шанс да се нарани бебето. Казвам го, защото съм го виждала (т.е. от първоизточника, как отиваше, какво казваше и какво направиха). ДНК от таткото ще вземе мнооого лесно. Нали живеят заедно - косъм с корен върши работа, както слюнка и т.н. и т.н. Отива в лаборатория (тестът обаче ми се струва, че беше доста скъп, а и отне 15 дни).

# 7
  • Мнения: 9
Значи по твоите изчисления, таткото е верния  Mr. Green


По мойте изчисление, овулацията трябва да е била на 26март, а не на 20- когато съм .... спала

# 8
  • Мнения: 39 502
Надира, нали и аз това казвам. Мога да смятам до 16  Peace

Рейни, ама това с косъма виждала ли си го или само от филмите. Тука съм сериозна.
Защото мисля, че само с кръв става.

# 9
  • Мнения: 9

Сигме, налагаща се Амнио, ето така. Извлича се ДНК от околоплодните води. Има 3-5% шанс да се нарани бебето. Казвам го, защото съм го виждала (т.е. от първоизточника, как отиваше, какво казваше и какво направиха). ДНК от таткото ще вземе мнооого лесно. Нали живеят заедно - косъм с корен върши работа, както слюнка и т.н. и т.н. Отива в лаборатория (тестът обаче ми се струва, че беше доста скъп, а и отне 15 дни).


Времето няма значение, ама паричките, знам че е скъпичко.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 260

Върти ми се в главата 150 лв., но това беше преди 2 години. Не твърдя за актуалност на цената  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 8 002
А как си засичала овулацията - с прегледи, с тестове, с БТ? Има ли възможност за грешка във въпросните 16 дни?
Иначе знам, че Геника правят такива тестове, имат цени на сайта.

# 12
  • Мнения: 39 502
Зеленушо, питах те нещо .


Ей ги цените в Геника
  
СПОРЕН РОДИТЕЛСКИ ПРОИЗХОД ДНК-ИДЕНТИФИКАЦИЯ НА БИОЛОГИЧЕН МАТЕРИАЛ (СЛЕДИ)  
изследване на 8 ДНК–маркера 600 лв
  
изследване на 10 ДНК–маркера 700 лв
  
изследване на 12 ДНК–маркера 800 лв
  
изследване на 15 ДНК–маркера 1000 лв
  
изследване на 18 ДНК–маркера 1200 лв
  

Последна редакция: пт, 20 апр 2012, 14:54 от sigma

# 13
  • Мнения: 1 086
Имам една приятелка, ей така случайно забременя след изневяра  hahaha
После пък детето се роди и приличаше 100% на нея и общо взето сама си избра таткото  Joy

# 14
  • Мнения: 39 502
Е, късметлийка.
Щото можеше да прилича на грешният татко  Joy

Общи условия

Активация на акаунт