имам повод за радост, а не мога да се отпусна

  • 6 011
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 395
ДНК се съдържа и в космите, и в слюнката, така че не е задължително да се носи кръв. Вероятно самото изследване от косъм напремир може да е по-скъпо, отколкото с кръв...

# 16
  • Мнения: 395
nadira , като си направила грешка и когато няма шанс да се е случило от "другия" - забрави я!. Въпреки, че съвсем не те подкрепям за стореното, в момента трябва да си безкрайно щастлива. В теб има нов живот!  Hug Честито!

# 17
  • Мнения: 39 698
Мименце, имах предвид в България правят ли се такива тестове от слюнка ?

# 18
  • Мнения: 395
 Разбира се.
 Съдебните екперти се занимават точно с това.   Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 5 262

Сигме, извинявай не съм видяла въпроса ти  Blush Blush Blush

Не съм стояла в лабораторията ако това питаш, но да виждала съм резултат от косъм С КОРЕН!!!!! Без корен не става  Peace Малиииии колко са вдигнали цените  Crossing Arms

Мименце, Сигмето питаше за граждански според мен, то е ясно, че в полицията и съда ги правят Simple Smile

# 20
  • Мнения: 984
Правят и граждански от косъм или четка за зъби и подобни, само е малко по-скъпо изследването.
nadira - честито от мен   bouquet Желая ти лека бременност и здраво бебче, като му дойде времето. Не се самоизяждай. Пишеш, че детето е желано и от мъжа ти - това е важното.

# 21
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 926
На това му се казва тотален карък - един път ще изневериш /дано да е само един/ и ще се случи белята!
Споко, може и да не е от "грешния" татко, а може и да е. Не се пазите, няма бебе и изведнъж - спиш и с друг и има бебе. Като се роди, ще разбереш. Моля се за теб, дано е от твоя човек, защото каквото и да е, човек понякога греши, въпреки че такъв род грешки често тежат цял живот. Хайде, стискам палци и да знаеш - изневярата е въпрос на избор, но е предателство, от което боли и двете страни. Късмет, момиче и лека и спокойна бременност!

# 22
  • Мнения: 395
Рейни , съгласна съм с теб, в гражданското производство съдебния екперт се нарича просто вещо лице , но всъщност разлика между тях няма - и двата вида са все специалисти в определена област. Те си разбират от работата и си имат необходимите лаборатории.

# 23
  • Мнения: 9
А как си засичала овулацията - с прегледи, с тестове, с БТ? Има ли възможност за грешка във въпросните 16 дни?
Иначе знам, че Геника правят такива тестове, имат цени на сайта.

Ами в повечето случай си се усещах, имах прозрачно слузесто течение, когато ходех до тоалетна. Но през него месец не съм усетила в кой ден е била овулацията.

# 24
  • Мнения: 768
Не, няма да те съдя.... ама главата ми не го побира  #Crazy
Пожелавам ти успех и дано ти дойде акъла на мястото си за в бъдеще.

# 25
  • Мнения: 1 086
Е, късметлийка.
Щото можеше да прилича на грешният татко  Joy

Бе те двамата татковци не бяха много различни  Joy

Сега си мисля друго, след време при определяне на кръвна група, ако детето има на неправилният татко кръвта, която се различава от тази на другите двама родители....какво се прави? Чудо на природата?

# 26
  • Мнения: 39 698
Дано никога не се налага, пу пу .
С чужд мъж, ако някога ми се случи да си легна ще е само с бележка от лабораторията с отрицателен резултат за поне 50 венерически болести.

# 27
  • Мнения: 395
Вероятно всеки го е правил, но според мен, когато човек истински обича, даже и не му минава през главата да прави такива глупости! Камоли да ги направи... Сори, знам, че темата е друга, но се очакваше и все някои да си изкажем деликатно мнението...  Flutter

# 28
  • Мнения: 1 086
нали съм простак.... може да си легнеш с някой дет скоро се е женил  Joy те нали правят васерман  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 39 698
Лолитке ма, с един васерман за къде си ? 

Общи условия

Активация на акаунт