имам повод за радост, а не мога да се отпусна

  • 6 015
  • 76
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9
Имам една приятелка, ей така случайно забременя след изневяра  hahaha
После пък детето се роди и приличаше 100% на нея и общо взето сама си избра таткото  Joy

Аз таткото съм го избрала, ама като се роди нали ще ми кажат с коя кръвна група е, то и ние незнаем още нашите де, ама случайно ако някой се заинтересува на кого е взело групата.

# 31
  • София
  • Мнения: 5 262

Сигме- бележка 1 брой, нарича се презерватив  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
И аз спирам, мацката изрично помоли да не я съдим за това  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 39 699
Аз не говоря за мацката, а за себе си .
Има болести, които и презерватива не може да спре  Crossing Arms

# 33
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 926
Не бой се, повечето ще гледат на кого прилича, едва ли ще го интересува кръвната група някой, освен медицинските лица в болницата. А и кръвните групи не са голямо разнообразие и там може да имаш късмет. Просто се моли да е от мъжа ти, че ще стане сложно после. Шансът е малък да не е, но го има. Моя колежка миналия месец забременя от 1 път само и то 2 дни след края на менструацията, за щастие от мъжа й. Така че всичко е възможно и 99,9 % е късмет от кого е бебето ти.

# 34
  • Мнения: 1 086
Не знам ама, започвам да си мисля, че се забременява лесно от чужди мъже  hahaha
Сигме, предлагам да хванем по един чужд и да го караме в лабораторията....

Не съдя мацката, все пак живеем в 21 век, всеки е свободен да прави каквото си иска. Постъпката й не е за възхищение, но пък нали кой от нас е толкова безгрешен?

# 35
  • Мнения: 6 982
Представяте ли си сега мъжът някой ден да мине на изследвания и да му кажат, че е стерилен, каква физиономия ще направи като хвърли един кос поглед към детето.  Crazy

# 36
  • Мнения: 1 086
То стана цял сериал  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 29
Здравейте, Не е задължително детето да има кръвната група на един от родителите си. Може да е съвсем различна и много често е така. Спокойно. Много е малък шансът да се разбере - ако се провери ДНК или стерилност у мъжа евентуално.
Съдейки по цикъла, мисля че таткото е твоят човек Simple Smile
Успех мила Hug

# 38
  • Мнения: X
Надира, а колко време (месеци/години) правихте опити, макар и нецеленасочени с половинката?

# 39
  • Мнения: 646
А защо си изневерила на приятеля ти особено след като искаш бебе от него?
По-малко вероятно е бебето да е от "любовника", но и аз бих те посъветвала за ДНК тест за да си на 100% сигурна кой е таткото.

# 40
  • Мнения: 9
Надира, а колко време (месеци/години) правихте опити, макар и нецеленасочени с половинката?


Живеем заедно от 4 години, през това не сме се пазили, винаги свършваше в мен когато правехме секс и но никога не съм следяла в кои дни го правим и колко често. Много пъти съм го карала да си направи спермограма, беше съгласен уж, а все не си я правеше, защото твърдеше че не сме правили достатъчно секс. И аз тогава реших- тогава няколко месеца ще пробваме всяка вечер нон стоп, щом секса ти идва малко  Grinning и ако пак няма няма развитие тогава ще отидеш на спермограма. Това беше уговорката ни, ама ...  А да ви кажа, имам една приятелка, която с години повече от мене даже опитват, а нямат, а са си направили всички изследвания и нищо им няма, ама не забременява.

# 41
  • Мнения: 39 699
4 години си е сериозна цифра. Аз не бих лежала на тая кълка, че овуто е на 16 ден.

# 42
  • Мнения: 768
Надира, а колко време (месеци/години) правихте опити, макар и нецеленасочени с половинката?


Живеем заедно от 4 години, през това не сме се пазили, винаги свършваше в мен когато правехме секс и но никога не съм следяла в кои дни го правим и колко често. Много пъти съм го карала да си направи спермограма, беше съгласен уж, а все не си я правеше, защото твърдеше че не сме правили достатъчно секс. И аз тогава реших- тогава няколко месеца ще пробваме всяка вечер нон стоп, щом секса ти идва малко  Grinning и ако пак няма няма развитие тогава ще отидеш на спермограма. Това беше уговорката ни, ама ...  А да ви кажа, имам една приятелка, която с години повече от мене даже опитват, а нямат, а са си направили всички изследвания и нищо им няма, ама не забременява.
Сори за иронията, ама ме кара отвътре. Прати я твоята приятелка при онзи от забежката да си реши проблема.  Grinning

# 43
  • София
  • Мнения: 5 777
4 години си е сериозна цифра. Аз не бих лежала на тая кълка, че овуто е на 16 ден.

Е сега вече хвърли страшна бомба.

nadira - единствения начин да си 100 % сигурна- ДНК,всичко друго ще си е хвърляне на боб и кристални кълба.

# 44
  • Мнения: 39 699
Що? Да са 4 месеца разбирам  newsm78
И аз боря стерилитет от толкова. Минали съм през какви ли не изследвания и знам, че 4 години хич не са малко. Ако се поинтересува и ще види, че овулацията не е на един и същи ден през месеца. Ако беше така, то нямаше да има фоликуметрията.
Не искам да плаша никой. Тя авторката и без това си е достатъчно уплашена.
Никой не е безгрешен, но ако ти се случи такова нещо пий един ескапел.

Общи условия

Активация на акаунт