С крачета и ръчички рита вече, в корема на мама СЕПТЕМВРИйското човече!

  • 28 821
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4
сентекс - рецептите от книжката са супер  Hug аз много държа на бълг.кухня, не хапвам нищо украинско  Mr. Green
пробвах огретен с картофи от книжката - супер е, а сега пека и тутманик  Grinning

# 61
  • София
  • Мнения: 104
Е много пропуснах от новата тема, ама се записвам да следя.

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 7 407
Момичета искам да ви попитам нещо. На мен ми се налага секцио и аз искам да родя при моя доктор, който следи бременността ми. Той работи в МБАЛ Бургас. При планирано секцио води ли се избор на екип и трябва ли това да се плаща допълнително?

# 63
  • Мнения: 0
dorina79  Добре дошла  Hug

Мартичка  с предната си бременност и мен ме удари леко тока ,но това което описваш е различно, най -добре се консултирай с лекар   Praynig

anghella хубав и интересен е сайта  Peace

Относно количките и аз съм в дилема харесват ми Mothercare SPIN и Peg perego Skate ,но има още време да реша ,ако някоя има впечатления за тези модели моля да сподели.
За килограмите съм +3 за сега ,да видим колко ще станат до края ,че с предната бременност ги докарах до +20  Embarassed 
Иначе и мен ме хваха безсъние вечер и после цял ден ми се спи .
Утре съм на преглед и аз, нямам вече търпение да видя малкото. 

# 64
  • Мнения: 2 802
Момичета искам да ви попитам нещо. На мен ми се налага секцио и аз искам да родя при моя доктор, който следи бременността ми. Той работи в МБАЛ Бургас. При планирано секцио води ли се избор на екип и трябва ли това да се плаща допълнително?

Мисля, че когато е по медицински причине не се плаща за избор екип, но май трябва да имаш издадено направление за секцио от лекаря който те е следил  Peace

dorina79 Добре дошла  Hug

# 65
  • София
  • Мнения: 104
сентекс - рецептите от книжката са супер  Hug аз много държа на бълг.кухня, не хапвам нищо украинско  Mr. Green
пробвах огретен с картофи от книжката - супер е, а сега пека и тутманик  Grinning

Момичета откъде ги готвите тия манджи, аз трябва да започна, че нещо хич ме няма в тая част, а имам желание.

# 66
  • Мнения: 1
Момичета някой знае ли тези възглавници за бременни се продават в БГ и колко струват?

# 67
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен  Simple Smile Чета септемврийските теми от месец- два и сега се наканих да се запиша. За протокола: dennisa- 15 септември; първа бременност; Пловдив, 27 години.  Simple Smile

# 68
  • Мнения: 4
ROSALINDA - ако става въпрос за голямата от САЩ - точно тази я няма в БГ, може би има подобни  Hug

el_sol - аз се справям по принцип и без книжки, напиши избраното ястие в Гугъл и има хиляди рецепти - избираш тази, която най- ти подхожда  Mr. Green - ето за тутманика една - http://recepta.org/recepta/tutmanik-sys-soda/2551

аз май трябва да си забраня достъпа до продавалника, защото се вманиачавам вече, сега се пробвам още нещо да купя  hit

uioanina - радвам се, че ти харесва сайта, аз чрез подобни намирам най-добри предложения, за мебели, креватчета, колички....бла...бла...

# 69
  • Мнения: 0
аз май трябва да си забраня достъпа до продавалника, защото се вманиачавам вече, сега се пробвам още нещо да купя  hit
smile3532

Аз съм същата работа. Снощи като съм влезнала в този продавалник към 22.30h, затворих страницата в 02.15h, като в крайна сметка нищо не си взех, но си заплюх доста неща. Wink

# 70
  • Where I am Happy
  • Мнения: 79
Цитат
аз май трябва да си забраня достъпа до продавалника, защото се вманиачавам вече, сега се пробвам още нещо да купя 

Анхелка и аз съм така само че в ebay и amazon,понякога немога да се спра  Embarassed Пазаруването online си е направо като наркотик Mr. Green

# 71
  • Мнения: 4
да, така е момичета - току-що си купих чанта за бъдещата количка за 10лв (понеже количката се продава без чанта)- че и цвета ми се връзва  Blush

ох, 4 пратки за вторник - това е равносметката и спирам вече  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 2 802
Здравейте и от мен  Simple Smile Чета септемврийските теми от месец- два и сега се наканих да се запиша. За протокола: dennisa- 15 септември; първа бременност; Пловдив, 27 години.  Simple Smile

Добре дошла и лека до финала  Hug

# 73
  • Мнения: 0
Здравей те и от мен. Аз рядко писша но пък за това ви чета постоянно. Ние ще си имаме момченце  javascript:void(0);stork-boy. Тук където  аз живея ежемесечните прегледи минават за 3 мин само в мерене и слушане на тона. Като ви слушам колко често ви гледат на видеозон и направо ви завиждам. Мен досега са ме гледали 4 пъти и то двата бяха извънредни защото имах леки зацапвания. Искам да сподела с вас един проблек който имам от последната седмица. Глезените и ръцете ми отичат ужасно. Отока е придружен и с болка ....направо кошмар. При нас е доста топло и последната седмица температурите минават 35 но аз не стоя много на вън. Някой да ми даде съвет за някакви диуретични храни ......Благодаря предварително.

# 74
  • Мнения: 478
lia1977 това с отичането на крайниците не е хубаво...обезателно трябва да отидеш на лекар да видят какво става...кръвното мерила ли си си го ? Иначе гледай да избягваш солено и кисело и си вдигай краката по-високо като легнеш, но потърси лекар защото не трябва да имаш такива сериозни отоци в този срок на бременността, дори и да няма нищо по-добре е да се провери.

Общи условия

Активация на акаунт