Подсъзнанието може всичко 49 (линкове за всички техники на първа страница)

  • 72 252
  • 714
  •   1
Отговори
# 705
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Не знам защо си се примирила. най-вероятно нищо, никога не ти е имало. Матките и да са малки, те растат, нали се разтягат да износят бебе? Тоя дето ти го е казал, не е лекар.

# 706
  • Мнения: 1 422
Делфи, ще пропусна да ти отговарям, защото ми убягва смисъла да го правя. Всеки си има лични виждания по нещата. Аз по едната от двете, повдигнати от тебе теми, имам особено мнение на база личния ми опит в тази сфера.

Хайде, хубав ден  Hug  bouquet

Не знам защо си се примирила. най-вероятно нищо, никога не ти е имало. Матките и да са малки, те растат, нали се разтягат да износят бебе? Тоя дето ти го е казал, не е лекар.

Жасмин, за съжаление точно лекарите много ги обичат тези коментари. Има такъв риск при недоразвит орган да няма успешно износване на плода или бебето да се роди с увреждания. За съжаление алопатията постига ограничени успехи в тази сфера в някои случаи. Друг е въпросът, че има значима разлика между малък по размер орган и недоразвит орган. Тук става въпрос за физиологична особеност, а не за способността на матката да се разтяга. За протокола едната ми леля има две раждания на увредени дечица заради физиологичен дефект на матката, но пък имам две приятелки, при които матката отвсякъде беше диагностицирана като маломерна, но без патология. И двете родиха успешно здрави деца въпреки притесненията. Така че въпросът е да се разглежда всеки случай индивидуално и в подробности.

# 707
  • Мнения: 3 054
Здравейте! Аз много рядко пиша тук, засега само чета и навлизам в материята. От поста на shiningsmile съм заинтересувана от гостуването на ангелите. Насочете ме къде да прочета по-подробно за това, кой може да ги приеме (аз мога ли?), как трябва да протече "гостуването"?

# 708
  • Мнения: 1 422
Seti Beti , хубаво е човек да подхожда трезво към всякакви гостувания, приемания и прочее прояви на въодушевление спрямо енергийни структури.

Ангели е просто име, което даваме на и-ние-точно-не-знаем-какви "същества". Че енергийният обмен може да има положително развитие, никой не оспорва, но към всичко ново е правилно да се подхожда с уважение и подготовка. Това, което казвам, най-общо е да гледаш първо филма "Бойни кораби", защото е достатъчно нов и още го прожектират. Викахме ги ние, викахме и каква стана тя като ни чуха....  Embarassed Embarassed

Или просто се сети за вица с ловеца, който се загубил в гората и крещял с цел някой да го чуе. И какво станало - мечката дошла и му казала "Еми аз те чух и ето ме тук - сега по-добре ли ти е?". Идеята е човек да не си внушава, че е готов за какво ли не. Ако една енергийна структура, която ти наричаш ангел, е далеч от херувимче с розови бузки и крилца тип това



а се окаже по-скоро това



- какво правиш тогава?

А доста забавен е и този вариант  Laughing Laughing

Последна редакция: ср, 13 юни 2012, 13:57 от Рози и рози

# 709
  • Мнения: 3 418
Момичета,заемам се с новата тема,че после няма да имам време.

# 710
  • Мнения: 185
просто не мога да го задържа само за себе си и го поствам тук:

‎"Съдбата не означава,
че животът ти е строго предначертан.
Затова е признак на пълно невежество да оставиш
всичко на съдбата и дa не допринасяш дейно
за музиката на всемира.
Тази музика е всепроникваща и се състои от
четирийсет различни равнища.
Съдбата ти - това е равнището,
където ще свириш своята мелодия.
Едва ли ще смениш инструмента,
но зависи единствено от теб доколко добре ще свириш."-
Елиф Шафак, "Любов"

# 711
# 712
  • Мнения: 0
просто не мога да го задържа само за себе си и го поствам тук:

‎"Съдбата не означава,
че животът ти е строго предначертан.
Затова е признак на пълно невежество да оставиш
всичко на съдбата и дa не допринасяш дейно
за музиката на всемира.
Тази музика е всепроникваща и се състои от
четирийсет различни равнища.
Съдбата ти - това е равнището,
където ще свириш своята мелодия.
Едва ли ще смениш инструмента,
но зависи единствено от теб доколко добре ще свириш."-
Елиф Шафак, "Любов"

Страхотно е,радвам се,че имаш успех с ангелите,надявам се и при мен да дойдат когато трябва.Усмихнат ден,при мен нещата мисля,че ще се случат,ако ли не ще ми се случи друго хубаво нещо,нали така,една врата се затваря за да се отвори друга.

# 713
  • Мнения: 48
Здравей те момичета, записвам се в темата   bouquet
Ще седна по обстойно да прочета и да поразмишлявам върху това което чета.
Естествено като всички хора и аз имам много желания и за сега все още вярвам и се надявам, че те ще се сбъднат, понякога губя вяра, но после се изправям и започвам да пак да мисля позитивно.

Добре дошла, anik79! Simple Smile))  Hug

Щом вярваш, няма начин да не се сбъднат желанията ти! И аз като теб понякога се отчайвам, но си казвам, че ако не днес, то утре ще се случи. Винаги трябва да сме позитивни, особено в мислите, чувствата и постъпките си, т.е. във всичко! Mr. Green Hug

Някоя от вас ще си прави ли карта на желанията на 19.06?


Аз много бих искала да си направя карта на желанията. Преди време помолих за малко насоки, така и не ме отразихте Simple Smile Моля ви за съвсем малко ориентир ! Иначе си ви чета и ви се радвам Simple Smile

# 714

Общи условия

Активация на акаунт