За бебета и деца от 0+ месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 31

  • 29 191
  • 776
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 646
И ние спим само по памперс и пак сутрин е потен.

# 706
  • Berlin
  • Мнения: 11 344
Малкият спи с пижама с дълъг ръкав и не го завивам. Simple Smile Ама явно му е добре, защото спи и не се върти много. Пробвах с къс ръкав - събуждаше се през 1 час буквално и ръчичките му бяха хладни. Това през нощта. През деня спи по памперс и с тениска.
За наколенки -  мъжът ми категорично отказа да слагаме, за да не му стискат на коляното.

# 707
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Слагам още за нощта памперси и пликче върху тях (иначе ги разлепват) и тънка тениска. Понеже си държат на завиването тънък чаршаф, но като се отвият не ги завивам в тази жега. Апартамента е като парник, пускам единствено вечер климатика като си легнат в друга стая, за сега страх ме е да не ги разболея с него.

# 708
  • София
  • Мнения: 44 369
Евитa - като й е жега, остави я по памперс/гащи  каквото там и голичка или поне махни панталонките и пробвай по мн тъничко потниче.

При нас в спалнята не е убийствена жега, та спи по тениска, чаршав и отворен прозорец широко...
В детската  денем спят по гащи само.
Понякога се изпотява и сменям тениската,  но още  не става в къщи за по без...

# 709
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 628
Вече е 28 градуса в спалнята  Whistling Не ми се мисли за юли месец... Пускам климатика за половин час преди лягане, да свали 2-3 градуса и да могат да заспят.
Голямата спи "по цицки"  Laughing както се изразява тя, малката по потниче и памперс. Точно заради лепките на памперса слагам гащички отгоре, но не пликче, а едни тънки бебешки гащи с по- дълги крачоли, знаете ги предполагам.

# 710
  • Мнения: 15 379
По-лесно ще е с памперс-гащи да спят, за да не ги загрявате отделно с гащички върху пелената.

При нас е горещо - спи със слип и топ, но го преобличам по някое време.
Още малко и започваме нощем на климатик да спим.

# 711
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Имам памперси, миналата седмица (Вали е от 3 дни без дневен памперс, който свали сама) купих пакет. Следващия път памперс гащи  Peace макар че на мен някак са ми неудобни за обуване (пробвала съм само една марка де, но ще поразпитам може да ми допадне нещо  Laughing )

# 712
  • Мнения: 943
Благодаря ви мили мои,кажете случвало ли ви се е следното и с какво да го мажа-излизат последните горни зъби...единия проби  и от тогава и дере бизката отвътре,сега  е побеляло като афта.

# 713
  • София
  • Мнения: 44 369
може да мацнеш с гранофурин ако имаш

# 714
  • Несебър
  • Мнения: 195
Здравейте,Габи от 10дена е с хрема.В понеделник я водихме на лекар и казаха алергия.От тогава и капя Коларгол в нослето,давам Фенистил капки и Калциев глюконат,но тая хрема не спира.Вече започвам да мисля,че не е алергия,а нещо друго.Колко време е нормално да продължава тая хрема при алергия?

# 715
  • София
  • Мнения: 44 369
ами може и докато мине дразнителя(примерно нещото, което цъфти и дразни).... обаче...коларгола не би помогнал на алергична хрема.
аз бих спряла капки разни и бих пуснала секрет.

# 716
  • Несебър
  • Мнения: 195
забелязвам,че навън хремата спира newsm78

# 717
  • София
  • Мнения: 44 369
е ок, може да е прах, животно, мухал,  плесен, цвете в къщи, клиатик, препарат, който ползваш и т.н.
това ако е алергия...но така или иначе нормално ако не е алергична с дразнител вън  на чист въздух дакажем чист де е нормално да е по-добре...

# 718
  • Мнения: 2 809
Здравейте,Габи от 10дена е с хрема.В понеделник я водихме на лекар и казаха алергия.От тогава и капя Коларгол в нослето,давам Фенистил капки и Калциев глюконат,но тая хрема не спира.Вече започвам да мисля,че не е алергия,а нещо друго.Колко време е нормално да продължава тая хрема при алергия?

При нас продължи близо две седмици, може и малко повече даже.

# 719
  • Мнения: 943
Намазах я със сода и мед,бабешки метод,но с добър ефект според майка ми.мен такава дълга хрема ще ме притесни,уж и ние от алергия разви ларингит ама друг път.от днес е на АБ Клацид,още кашли и има сополи

Общи условия

Активация на акаунт