Пролетното слънце грее,Януарчето навън дивее!

  • 27 655
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 488


Добро утро, момичета!  Hug

‎- Кой лопа тъй посряд нущя?
- Яз лопам – речи Филю.
- Въри си. Яз ни съм такваз!
- Ни си ли!? – речи Филю.

- Си чул ти някуй уйдурма...
- Съм чул ми! – речи Филю.
- Възгеч бе! Въх, чи срамута...
- Ми... срам ма й! – речи Филю.

- Да зема ся да дода вън...
- Ила, де – речи Филю.
- На портата сидиш кат пън.
- Кат пън съм – речи Филю.

- Да флезиш, ама де да знам...
- Да фляза – речи Филю.
- Ши гръмни целия мигдан!
- Ши гръмни – речи Филю.

- Виднъш да скочиш тос дувар...
- Ши скоча! - речи Филю.
- Шта праа дармадан пужар.
- Напрай ма! – речи Филю.

- Шта пусна, ама глей сига...
- Пусни ма! – речи Филю
- Шми висниш утре сигур пак...
- Шти висна! – речи Филю.

- Пък утпудир да си мълчиш!
- Ш’ мълча, ми! – речи Филю.
- Оф, ши стисна май учи...
- Стисни ги – речи Филю.

# 706
# 707
  • Мнения: 16
Добро утро!
Момичета, супер, супер много съм  щастлива. Вчера бях на преглед в "Надежда" за високия ми риск за Даун. Сигридов е категоричен, че нямаме Даун и всичко ни е наред. Измери ми хиляда и сто неща, за всяко най-подробно ми обясни как били при дауните и че при мен са нормални, изобщо за сетен път се уверих какъв чудесен лекар е. Още повече че ме прие извънредно, без час, а за тези, които са ходили при него знаят какъв наплив е и какво чакане. Въпреки това изобщо не бързаше да ме претупа или нещо такова.
Няма да правя амноицентеза. Според него рискът от амниоцентезата е по-голям от риска детето да има Даун. Аз си знаех де, че всичко е наред, ама като ти кажат е по-друго.
И е момичееее. За мен беше все едно , ама ММ много искаше момиче и сега е супер доволен.

Буби, друго си е като се чуе сърчицето. А за вдигането - не става, няма как да се избегне, просто гледам да е по-малко. Пий хапчетата и не се кахъри много, много.

Нощни, дано да е успешен проекта.

Бързо оздравяване на Тея, Ема и Ади.

Напоследък Петър вкъщи си е харесал две непозволени и опасни места за катерене и като се присети - право там. Ние със сериозен тон му викаме "Не, не се качвай там", пък той се залива от смях.

# 708
  • София
  • Мнения: 172
Добро утро, мамчета!

Джанче, мерси за кафето. Стихчето е страхотно. Забавлявах се, докато четях.  Joy

Димара, страшно се радвам за вас. Не съм се съмнявала, че всичко е наред. Честити ви розови гащи, лека и безпроблемна бременност до финала.  Hug

# 709
  • Мнения: 488


Доре  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Честити розови гащи и от мен!

Денят ще е прекрасен  Heart Eyes

# 710
  • Мнения: 369
Джанче  Joy
dimara EEE честити розови гащи!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


За кг си говорите  Laughing Калин е 11 кг и 200 грама, 83 см. Яде като Мартин на Рали, постоянно! То е едно мрънкане, ам-ам, дай дай...Опитвал е всичко почти+морски дарове, но само е опитвал не е плющял прилична порция.  Mr. Green
От джънк фууда, вкъщи ядем сладолед и царевични пръчки  Blush Голяма слабост са ми тези пръчици ей! И Калин се зариби естествено...
Бягам, че се почна работата...

# 711
  • Мнения: 81
Здравейте! Мен ме хваща срам като чета колко са ви децата Embarassed Вики беше 12 кг и 85 см преди месец. нас ни виката на ваксина на 1,7. Доколкото прочетох трябва да има поне година разлика от последния прием на петвалентната. И аз уж на 90 дневната ама съм се отприщила на едни десерти.Сега пека кодрит кадир. А ми се иска и кремчето на Бубето че да има малчо за утре , нали няма кухня.
Честити розови гащи на Димара

# 712
  • Мнения: 496
Ей, тва е, майна!
Събужда се човек - първо с хубава новина и после със зареждаща доза смях!  Hug

Димара, честита малка девойка! Много се радвам, че всичко си ви е наред, сигурна бях, но както казваш ти, най-хубаво е човек да е спокоен!  Hug Да сте живи и здрави!  stork-girl
 
Джанчееее, какъв е тоз Филю, бе?!  Joy Joy Joy  Супер смях, къде ги намираш тези?

Днес много кофти време - вали без никакви изгледи да спира. И студено, мани другото! Пуснала съм климатика...  Tired

Да се похваля - имаме голям напредък с гърнето. Ползваме по предназначение, само да улуча навреме, че засега още не ми казва нищо...

# 713
  • Мнения: 186
Привет, мацки!

Джанче, мерси за кафето и за доброто настроение с което ме зареди. Стихът е....., ами нямам думи, голям смях се смях. При повторното прочитане си представях Робърт Бърнс как рецитира този вариант със сериозно изражение  Joy Joy Joy

Димара, честити ви розови гащи.

Кали още няма 10кг., а е 80см. Яде минимум 200гр. манджа, доста си похапва и между храненията. На ваксина е час септември.

Вчера си взех бележките от кметството за липса на задължения и днес ще ходя да записвам Калинката в яслата.

Айде до после, че малката се вкисна, сигурно се е наакал памперса  Laughing

# 714
  • Мнения: 192
Джанчето  Joy Joy Joy Joy Joy smile3501 smile3501 smile3501

Мерси и за кафето,но стихчето е направо  Joy Как да не му е хубав деня на човек след толкоз смях рано сутрин Heart Eyes Hug

Димара - Честито,много хубава новина Hug Знаех си аз,че всичко ще е наред с бебчо,ама все пак радвам се,че и лекар го е потвърдил Peace Hug Честити розови гащи и от мен Flutter Ей,голям майстор ТМ Flutter Laughing

От снощи съм се сдухала много Tired. Тресът ме разни вълнения,ама айде някой друг път ще пиша....

Хубав ден на всички Hug

# 715
  • Мнения: 295
Димараааааа,супер новина,много се радвам за вас!Щом Сигридката те е гледал ,значи всичко е наред,знаеш,че е най-добрият. Hug
Рали,никакво сдухване! Naughty
Дара не е теглена от януари,тогава беше 10.200кг.,79см.Сега ми се струва,че е отслабнала,но си върви височка/като майка си Simple Smile/.Яде около 200гр.
Болничките бързо да се оправят!

# 716
  • Мнения: 487
Мадлен, по принцип реимунизацията я правят на 1г4м. Нас ни викат на 1г5м, понеже една от ваксините я бихме по-късно.

Бубе, наистина не разбирам как ядете толкова сладкиши и си стоите все така финни.

За яденето - К. яде около 220гр - това , което е от ДК. Не му давам да яде между храненията. Аз също не го одобрявам. Е, понякога ако ме види аз да ям във време, в което той не яде, искам не искам му давам, понеже иначе няма да ме остави. Иначе не съм му давала - прясно мляко, шоколад, пържено, ядки, всякакви други боклуци от рода на чипс, зайо байо, ягоди, малини, яйца, мед.Сигурно има и друго.
К. беше 10.200 преди месец , 77 см. 8 зъба

Димара, честито ви момиченце. И ние много искаме второто да е момиченце  Heart Eyes, а пък за третото каквото дойде. Относно забранените места - Калоян се е научил да казва 'не' и като го махан от забраненото място крещи 'не, не ,не' или пък отива там и започва да вика 'не,не,не'

# 717
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Джанче, уби рибата  Joy Joy Joy

Мише ядем 1 месец такива глезотии и после 2 месеца на диета да ги изчистим  Mr. Green

Димара, прекрасни новини и за пола и за резултатите!  Hug

Рал, дано са положителни вълненията!  Hug

Владимира изяде половин вестник ....  Embarassed къса и дъвче, само ги събирам и хвърлям , а тя все си намира от някъде, понеже сутринта накъса един вестник и го разпиля из къщата.

А ако знаете колко е смешна когато я погледна лошо след някоя беля. Затваря очи и прави една много странна физиономия  Mr. Green Хем засрамена, хем изразяваща "е-е-е-е-е ама знаеш ли колко ми е хубаво, не ме спирай"!!! НАправо не знам какво да я правя  Mr. Green И това без да й се карам, а само като я погледна лошо  Joy Като се скарам обикновено реве Whistling

# 718
  • Мнения: 1 414
Димара, честити розови гащички  Heart Eyes

Мила, е голям зор докато го разчета  hahaha

Успокоих се, че вашите хлапета ядът и повече Ел, защото тя изяжда цялата детска кухня, основните яденета с по 1 филия хляб + 2 банан и няколко ябълки, солети, бисквити и каквото докопа от нашата храна и само вика ам-ам и сочи шкафовете. А е 10кг. +/- и 78см.

# 719
  • Мнения: 496
Зорница е около 10,600кг и преди 2 месеца беше 78см, сега не знам. Зъби - бол, 12 поникнали напълно + няколко наболи кучешки.
И да се успокоя и аз, че явно всички не слушат. Ако й се скарам или почва да плаче, или последния номер - много сериозна идва да ми даде цунка, за да ме омилостиви. Вчера колкото пъти се опитах да й направя забележка, толкова целувки отнесох...  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт