Пролетното слънце грее,Януарчето навън дивее!

  • 27 637
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 493
Димара, честити розови гащи  Heart Eyes

Тея е 10кг, 74см/инфо от преди месец/  с 16 зъба.

# 721
  • Мнения: 2
Здравейте, мами!  Hug

В кръга на шегата, предлагам следващата тема да се казва:

1) Дъжд навън се лее, януарчето из къщи си дивее!
2) Времето навън се мръщи, януарче преобръща къщи!
3) Небето вън се начумери, януарчето по холна гарнитура се катери!

  offtopic   Simple Smile

# 722
  • Мнения: 471
Здравейте, мами!  Hug

В кръга на шегата, предлагам следващата тема да се казва:

1) Дъжд навън се лее, януарчето из къщи си дивее!
2) Времето навън се мръщи, януарче преобръща къщи!
3) Небето вън се начумери, януарчето по холна гарнитура се катери!

  offtopic   Simple Smile



Аз съм за 1.
Нова мама ли си или съм пропуснала пак преименуването на някого?  newsm78

# 723
  • София
  • Мнения: 175
Привет!

Димара, честито момиченце!

Ади е 9.700кг и 80 см. Зъби - 12.

Ади яде по 1 бурканче 190 гр. от кухнята, ако е по-рядка манджата слагам сухар. Напоследък за събота и неделя поръчвам меню от "Вълшебник", одобрява се Simple Smile.

Днес извадихме дебелите якета и панталони, които ги бях изпрала и прибрала, и излезнахме с тях. Радвам се, че поне не вали засега.

Нещо ми става днес. Постоянно изпускам, бутам разни неща, не мога и една дума да напиша без правописна грешка  Rolling Eyes.

   bouquet

# 724
  • Мнения: 205
Ние сме към 12 кг, 85 см или както сме го кръстили " Джобния Херкулес". Особено е смешен като тръгне с по 1 ютия във всяка ръка, направо се шашкам какви сили има

Минахме и ние на Вълшебник, тези от Ян Бибиян в един момент имах чуството, че помии ми носят. Въпреки, че Мартин ги ядеше и тях, все пак няма място за сравнение

# 725
  • Мнения: 251
Димара, честита ви девойка! много се радвам за добрите новини от прегледа, леки и спокойни да са следващите няколко месеца от бременността  Hug

Рал, не ти се позволява да се сдухваш, горе главата  Hug
 
пепита, ама на вас и бележка за задължения ли ви искат  Shocked  аз също днес записах малката, като точно преди това, бях предупредена чрез мейл, че губя мястото, ако не я запиша до края на деня, да не повярва човек  Simple Smile

Джанче,  Joy

Ние сме към 12 кг, 85 см или както сме го кръстили " Джобния Херкулес".
какорали,  Joy

Бързо оздравяване на Тея, Емата, и Ади  Hug

имаше и още, ама малкото дава зор...хубав ден!

# 726
  • Мнения: 93
Здравейте мамита,

Димарааа  Hug  bouquet супер новини!!!!!

Еми има зверска кашлица и ходих сутринта до доки, за успокоение да я преслуша, но си ми беше ясно, че е от сополите. Не може да спи, дави се и сега е една крива, крива. Пак нищо не е яла, вече почвам да се чудя, въобще защо я поръчвам тая храна, почти цялата отива в тоалетната.  Sick
Иначе мен треска ме тресе пак за яслите, още няколко часа остават  #Crazy
Ех, пак само се оплаквах, извинете ме, ама нещо явно ми е черна серията...

# 727
  • София
  • Мнения: 598
Джанче, голям смях! Култово е!

dimara, страхотни новини! Честито! Отдъхни си сега и се наслаждавай на бременността.

bube, аз като един вестникар да кажа, че в мастилото има много олово и никак не е добра идея да го ядат децата Peace Дръж малката далеч от пресата Laughing

Inka-
, дано ви излезе късметът.

На малката как й се говори, не е истина. Опитва се всичко да повтаря, повечето неща са неразбираеми де. Но казва много сладко "кололо", а от онзи ден и "тау" (чао). Иначе си изнася цели рецитали на бебешки.

# 728
  • София
  • Мнения: 311
Димара, супер!
И Боян кашля здраво, дано се размине нещо по-сериозно! Иначе много му се говори, изнася монолози, ама разбираемите неща са малко, като разбира се припява на "Дим да ме няма". Сега тренираха дует с кака си - тя пее/крещи Who let the dogs out (или нещо подобно), а той лае. Полудяват в гадното време, а аз егоистично не пускам каката на градина, че без нея малкият е непоносим. Диването се катери навсякъде и непрекъснато прибира неща на невероятни места. Сестра му получава награди, ако ги намери и вече е затрупана с дъвки и близалки.
Иначе яде държавната кухня - изяжда по буркан и нещо на ядене + хляб. Не съм го мерила отдавна, ама не е от дребните.
ММ естествено не започна работа (аз доста се надявах, а той само гледаше да се измъкне) и сега пак работи за себе си - нон стоп, но пък за без пари. На мен разбира се не ми превеждат майчинските от януари и темите ни вкъщи са доста битови. Но пък аз съм ентусиазирана нещо, особено след като цяла нощ гледах последния сезон на Californication с бутилка вино за компания.

# 729
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Привет и от мене
Димара страхотни новини,честито и за розовите гащи stork-girlЕдна прекрасна бременност ти желая ,никакви притеснения от тук нататък и едно прекрасно момиченце накрая Hug
Буби и аз имах контракции и от края на петия месец пих хапове,пък виж какво стана,предизвикаха ми раждането накрая.Всичко ще е наред с точицата Hug
Джанче ша ма убиеш Joy,ако знаеш как имах нужда от твоите писания,че в това гадно време и шоколада не помага Hug
Бубе,аз и драг път съм го казвала,попивам всяка информация и ми е приятно да научавам нови неща,било то и рецепти.Това за роклята беше в кръга на шегата,надявам се да не съм те обидила.И да ти кажа,че нямаш нищо общо с грамовете които си лепнах вчера Mr. Green

Днес Нели е разрушител,в тоя ред на мисли подкрепям това заглавие
Цитат
2) Времето навън се мръщи, януарче преобръща къщи!
,макар да има и част от третото заглавие.Ей като види зареден салфетника и за част от секундата прави салфетките на парченца.Ще трябва да погледна работните места в Белана,така и така съм без работа,че с тези салфетки няма издържане.
За килата,не съм я водила от февруари на ДК,тогава беше 10500,преди малко я метнах на нашия показа 11100,но той винаги има разлика с този на педи.Надявам се ,че в понеделник няма да вали и ще я заведа.Трябва ваксина да ни слагат,та май за това се помотвам.Зъбите са ни 12+едно връхче на  кучешки
Ох още нямам резултат от последния тест и не ме свърта на едно място.Аз така като ученичка не съм се притеснявала.
А за караниците и не позволените места,имам забавна история с Таня.Беше на годинка и няколко месеца,имахме една много хубава книжка"Работливата мецана"издателство1943г.със страхотни илюстрации и както си я разглеждаше един път,един лист остана в ръцете и.Аз се ядосах и креснах:
-Ти знаеш ли тази книга на колко години е?
а милото,премигвайки ми отговаря
-На(една)

Последна редакция: пт, 18 май 2012, 15:29 от tuty1

# 730
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Привет!

Димара, много се радвам за добрите новини от прегледа!  Hug
И честита щерка!  Heart Eyes

Искрен е все така на приливи и отливи с яденето. Има дни в които с 2-3 хапки се наяжда. Друг път се чудя къде по дяволите слага тая всичката храна!  Shocked Днес за закуска омете две принцеси с яйце и сирене, пи от чая ми и ми подяде ябълката, опита и от закуските на всички останали.  ooooh! Whistling На обяд... изяде три лъжици от яденето, отказа да закуси следобяд.  Mr. Green Подозирам, че за вечеря ще е гладен.

Последно като теглих вкъщи Искрен беше 9,800 кг. На височина не знам как е. От един месец се каня да посетя ЛЛ.  Whistling

Бррр, голям студ днес. Чак печка запалихме. Спомням си преди 6 години, че май месец пак беше такъв гаден и студен!  Sick Дано поне на 24ти да е ок времето, че ще правим градинско парти за рождения ден на Божидар.

# 731
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт