ДА СИ РАЗТЪЛКУВАМЕ СЪНЯ - 4

  • 73 064
  • 727
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 49
Моля за помощ и тълкуване на един сън,който сънувах и преди няколко дни и тази нощ.Сънувах,че са ми паднали зъби от страни,разликата между съня преди дни и този днес е,че сега освен моите зъни са паднали и зъбите на детето ми Cry(виждам ги паднали  в редичка като част от протеза страничните зъби на детето ми)При мен нямаше болка,но при детето не си спомням...
От това което прочетох в съновниците,хич не е хубав съня  Cry
Дано нищо лошо да не се случи на  детето ми...
Моля за вашето мнение,защото ще полудея,цял ден мисля за това,особенно след като сънувах и детето си така Cry
Благодаря ви предварително!
имаш ли мъж?извинявай за въпроса но ако не приемаме че става въпрос за някаква болест и загуба както пише в другите съновници-може би има общо с него,защото той свързва и теб и детето ти

# 61
  • Мнения: 49
Antonelly , сънят с раждане по принцип означава бреме, тежест, от които се освобождаваш. Не зная какви проблеми имаш напоследък, но смятам, че края им се вижда. В съня ти майка ти е дошла да ти съобщи точно това. Всъщност тя те подкрепя в начинанията ти. Затова и те изражда тя. И все пак те съветвам, ако забременееш и имаш момиче, не го кръщавай на майка си. Чувала съм, че не е добре.

maliby, прочела си в съновника какво означава това, нали? Няма смисъл значи да ти се казва. Не искам да коментирам и моя опит със сънуването на зъби. В моя сън аз също бях със сина си и също като теб се притесних много, но се оказа, че съня ми изобщо не е свързан със сина ми. Така че спокойно, сина ти по всяка вероятност няма нищо общо с този сън.


Сега да кажа и аз какво сънувах вчера. Сънувах починалите си родители /за една година починаха и двамата/. Сънувах ги много официално облечени. Изглеждаха много представителни. Баща ми трябваше да ходи на някакъв курс на третия етаж в някаква сграда и аз го заведох дотам. Оставих го и започнах да си говоря нещо с майка ми. В съня ми майка ми беше в някакво съседно на баща ми помещение, но беше легнала и имаше нещо на носа й - нещо лилаво, като ударено или засъхнала кръв, а бе не знам точно.... Някакви предположения какво може да означава това?

съня ти значи-стара истина-попитай  роднини свои -по възрастни да ти разкажат за родителите ти-ще спечелиш за себе си нещо

# 62
  • Мнения: 49
На 4.05 разказах съня си.Днес от свекървата научих,че наша съседка е получила инсулт и не може да движи дясната си половина а също имала проблем и с говора.Не ми е близка,но ми стана мъчно.И въпреки ,че никой не ме отрази,аз да питам все пак,дали има някаква връзка със съня ми.
Когато чух и се сетих за съня си.
отговорих ти по-горе ,но мисля че с тази жена не  е свързан съня ти

# 63
  • Мнения: 49
Да споделя и аз един сън. Предистория- хронични проблеми на мъж ми на работа, последният етап от реалните събития- след дълго изтърпяване на негативи на "враговете" им пляснаха шамар отгоре.
Сънят е отпреди около седмица. Возим се във влак, цялото семейство, нещо като гражданска война, стрелят, ама хората някак не се прикриват много от куршумите, ами някак така, формално, се попридръпват зад защитата на стени. Пак стрелят, седим във влака на пейки като в метрото, но с лице навън. Жена, моя много близка, по-възрастна, не мога да кажа коя точно, но така я усещам, не я виждам, но е до мен и я чувам да казва с абсолютна убеденост "вече си вдовица". Мъжът ми бил уцелен от куршум. Погледнах го- в съзнание, активен, без следа от болка. Вдясно, малко под рамото видях входна рана на куршум, но нито кръв, нито нищо. Пак гледам- вдясно високо под рамото. Казвам си- глупости, това, че е уцелен, не значи още нищо, раната  не е фатална. Не са уцелили където са искали. А в същото време жена на която вярвам беше убедена, че мъжът ми вече е умрял, независимо, че го виждах жив и спокоен.
И вчера научихме, че има нови възможности за атаки с/у него.
Как смятате- дали са реални шансовете да го "убият" или това, че раната е с невинен вид и аз не съм притеснена означава, че е напразна тревога? Или ще го "убият" но дълго време няма да го разберем- той ще е "убит", но няма да знае?
ще съм благодарна за мнението ви.
#2gunfire ами мисля че няма да стане,мисля че много приказки ще се изприказват но-няма кръв-няма истина,мисля че ти трябва да се поинтересуваш от ситуацията,да поразпиташ -по влиятелни връзки да намериш.След всяка тъмнина следва светло

# 64
  • Мнения: 49
Здравейте!
Реших и аз да се включа в тази темичка Simple Smile Страхотни сте, а колко интересни сънища имате само  Shocked
В тази връзка искам да споделя един сън, който сънува скоро, не е последният ми, но той ме заинтригува повече. Бях в апартамента на баба ми и дядо ми и имаше шах, на който липсваха едните фигури и при мен дойде дядо ми, който почина преди около година и нещо. В съня си знаех, че не е жив и казах на баба ми ( която е жива) ти не го ли виждаш, там е, а тя ми каза, че няма как защото е умрял, аз почнах да я убеждава, че е в стаята и исках да и докажа, че е там. Дядо ми каза трябва да намериш фигурите, търси ги, ти знаеш къде.
Доста мислих след този сън защо шах и защо точно едните фигури ги няма? Къде да търся след като знам? Но до ден днешен не съм намерила отговора. Ще ми е интересно да чуя и вашето мнение  Hug
интересен сън-имам въпроси към теб-ядеш ли месо и кои фигури по цвят ги нямаше

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 204
На 4.05 разказах съня си.Днес от свекървата научих,че наша съседка е получила инсулт и не може да движи дясната си половина а също имала проблем и с говора.Не ми е близка,но ми стана мъчно.И въпреки ,че никой не ме отрази,аз да питам все пак,дали има някаква връзка със съня ми.
Когато чух и се сетих за съня си.
отговорих ти по-горе ,но мисля че с тази жена не  е свързан съня ти
А някакви предположения newsm78

# 66
  • Мнения: 49
Здравейте ! Темата е много интересна  bouquet .
Кошмарно си е, но често ми се случва да сънувам как се задавям с някоя храна, не мога да я преглътна, задушавам се, бъркам с пръсти в гърлото (да, ужас) и в крайна сметка я изваждам. В реалния живот няма случаи в който да съм се задавяла така жестоко, но на сън ми се е случвало десетки пъти Rolling Eyes .
Другите ми най-чести сънуща включват ескалатори, асансьори и стълбища. Също толкова често сънувам смърт. По-рядко сънувам сняг, в някои случаи той се разтопява.
живота ти -реалния-е осеян с много възходи и многозастои.на повечето хора е така ,но при теб,може много лесно да си помогнеш щом ти се дава в сън,просто завивай в обратната посока-действай повече ще ти бъде лесно,но внимавай мери си приказките защото понякога,дали от искренност дали от лекомислие сама си вредиш

# 67
  • Мнения: 49
Много интересен сън.
Уморена съм напоследък и съм заспала дълбоко.
Сънувам че съм в Чехия, в същия град където съм ходила на почивка и го свързвам със силен период от живота ми.
Там съм служебно. В някакво заведение където има много българи, работят там и аз решавам да остана. И оставам, единствено с дрехите на гърба ми, и работя като сервитьорка Shocked
Нямам нито пари, нито къде да живея, нито дори бельо. Смътно помня как непознати хора ме учат да обслужвам другите и ми посочват къде поне да си сменя бельото.
Странното е, че изобщо не знаех какво да правя, никой не познавах...а избрах да остана и да работя нещо, което никога не съм.
Някакво тълкуване?
хиихихих ами в сегашната ти работа имаш ли напрежение!Никога не е късно за ново начинание-не се плаши от проблеми свързани с него,ще ти помагат!Всяко начало е трудно ,но трябва да се тръгне от някъде за да постигнеш нещо трайно и хубаво

# 68
  • Мнения: 49
На 4.05 разказах съня си.Днес от свекървата научих,че наша съседка е получила инсулт и не може да движи дясната си половина а също имала проблем и с говора.Не ми е близка,но ми стана мъчно.И въпреки ,че никой не ме отрази,аз да питам все пак,дали има някаква връзка със съня ми.
Когато чух и се сетих за съня си.
отговорих ти по-горе ,но мисля че с тази жена не  е свързан съня ти
А някакви предположения newsm78
това съм писала за теб:
по принцип имаш ли някакъв страх от смърта?Мисля че първата част означава че на мъжа ти някакви тревоги ще му се махнат от главата,нещо свързано с материална страна,може и работа.Ти ще го подкрепиш ще му помагаш в нещо.Вторият сън значи че ще научиш някаква стара история която може да ти промени живота-от теб зависи дали ще го промениш обаче-това ще ти дойде като изпитание -избор

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 204
divayla92 ,благодаря ти много.По-принцип имам страх от смъртта ,по скоро за близките.Постоянно съм притеснена особено ако някой пътува.Може би е свързано с това ,че преди малко повече от година претърпях катастрофа.С мен беше и голямата ми дъщеря.
Това ,че е свързано с материална страна и работа ме успокоява.Напоследък имаме леки финансови проблеми,но се справяме.Страховете ми са относно здравето на близките.
А за историята ,ако нещо такова се случи ще споделя.
Още веднъж благодаря  bouquet

# 70
  • Мнения: 28
Здравей divayla92
[/quote]
интересен сън-имам въпроси към теб-ядеш ли месо и кои фигури по цвят ги нямаше
[/quote]
Ям месо А за цвета на фигурите си мисля че бяха черните липсващи.Даже съм убедена. В съня започнах да търся в стаята, където беше шаха, сякаш бях убедена, че няма как да са на друго място освен в тази стая.

# 71
  • Мнения: 2 265
divayla92 - удивително ! Много точно описание...благодаря ти много   bouquet !!!

# 72
  • Мнения: 49
интересен сън-имам въпроси към теб-ядеш ли месо и кои фигури по цвят ги нямаше
[/quote]
Ям месо А за цвета на фигурите си мисля че бяха черните липсващи.Даже съм убедена. В съня започнах да търся в стаята, където беше шаха, сякаш бях убедена, че няма как да са на друго място освен в тази стая.
[/quote]
ти тази стая виждала ли си я реално,дава ти се да градиш нещо,но с много замисъл

# 73
  • Мнения: X
Моля ви отново за помощ, преди няколко дни сънувах починалата си майка, извика ме в хола и почнахме да танцуваме на усилена музика (много обичаше приживе да се забавлява и да усилва уредбата) , хвана ме за ръцете и почнахме да играем, извика и брат ми от съседната стая, но без думи, просто дойде , прегърна ни и двамата и се усмихваше...

Но тази нощ съня беше много реален. Сънувах, че раждам в старата си стая, майка ми е до мен и ще ме изроди, родих много леко, много леко, почти не ме боля, роди се здраво момиченце и майка ми каза, да го кърмя, почнах , но не знаех как, тя ми показа , нахраних детенцето, тя отиде  да пазарува пособия за бебето, аз почнах да се обаждам , че съм родила, но не можех да измисля име. Това беше най-големият проблем между 3 имена, които действително съм си харесала за момиче. Бях много щастлива, черпех с бонбони и се чуствах прекрасно... Помня как изглеждаше бебето и се чудех кое име ще му подхожда , голяма чуденка беше.. Но какво означава това? Много съм объркана, благодаря за помощта ви !   bouquet
Съня ти има 2 значения но и в двата случая ,може би наистина е била майка ти!Първия вариант е да забременееш наистина-ако се чудиш за име-ами избери това което е най-близо до това на майка ти. В старо време са кръщавали на жената дето изражда-въпреки че не е хубаво да се кръщава на починал човек дете
Втория вариант е да родиш някаква идея,която да реализираш в някаква дейност,бизнес,нещо грандиозно,ще ти се помогне пак ще имаш успех,а за името в този случай мисля че това значи че търсиш началото на изпълнението на всичко,а то е много близко.

Може би си права, но опити не правим сега, поради ред причини, наистина съм избрала може би такова име, за мен това "не е хубаво" няма такова понятие Simple Smile
Но виж от понеделник съм на нова работа, назначиха ме в сряда , бях без работа 2 месеца, защото исках да работя по специалността си, но аз знаех, че ще бъда назначена още ПРЕДИ самият сън, така че времето ще покаже, благодаря, че ми отдели време, четох и другите ти тълкувания, много си добра. Баба ми умееше и на кафе на гледа, приличаш ми по-приказките на нея .  bouquet  bouquet  bouquet

# 74
  • Мнения: 4 205
Благодаря за отговорите. Дано наистина не го "убият" и да се се приключи вече.
Следя събитията в детайли от началото на нещата. От яд и от тормоз се ускори настъпването на климактериума при мен. Все едно, назад не се връща нищо. ще ви кажа какво е станало, тука до 1 мес ще се разбере развоя на събитията.

Общи условия

Активация на акаунт