Пролет, лято и цветя греят моята душа

  • 75 834
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 32

Цветкова, много са радвам, че мушкатцето се е хванало, много да ти цъфти Peace! И другите са чудни! Ти ли ми прати есента стелар, че вече се обърках  Rolling Eyes - хвана се, толкова му треперих и сега има пъпчица, умирам от нетърпение да цъфне.



Да,мила,стеларчето е от мен,да те радва с много цвят! HugКато цъфне,да го покажеш. Peace

# 691
  • DE
  • Мнения: 971
Ах тези красиви мушката...направо са като балсам за очите.
При мен още се мъндахерцат на пъпки, пак хладно тук, ама че скапано лято Crossing Arms

От мен малко градински разходки













Снимки на бели зокуми мернах...Страхотни са!

# 692
  • София
  • Мнения: 3 249
След като неуспешно се измъчих със семената от Газания - днес си купих 15 парчета от намалението в Стрелиция  Mr. Green Как нямам търпение вече да цъфнат. Вятърът днес ми прекършил едно от оцелелито от миналата година сакъзи...Добрата новина е, че го разчастих и имам 3 резника Mr. Green Че като ви гледам красотите искам и аз вече  Crossing Arms

# 693
  • Мнения: 884
Добро утро!
Tsvetkova, между всички красотички си показала едно мило мушкато с  шарени листа, розово. Аз имам същото , но червено.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=448063511887993&set= … ype=3&theater
Искаш ли да си разменим  Embarassed?
 

# 694
  • Мнения: 32
Добро утро!
Tsvetkova, между всички красотички си показала едно мило мушкато с  шарени листа, розово. Аз имам същото , но червено.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=448063511887993&set= … ype=3&theater
Искаш ли да си разменим  Embarassed?
 
Аз имам и от червеното,но с радост ще ти пратя розово,пиши ми на лични. Peace

# 695
  • Мнения: 5
matze,много хубава градина.Още като я видях и си помислих,че не е тукашна.Личи си добри стопани!Браво!

# 696
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
   Здравейте!  Hug

 Идвам тук, за да се разведря малко и отново да разгледам красивите цветя, които сте показали.

 Много, много красота! Страхотен сезон, като изключим ненужните вече дъждове и ветрове.

 Ще покажа няколко снимки, които направих преди дни на село.

  тази роза ме порази с цвета си. Миналата година я засадих, казаха ми, че е жълта. Но тя е още по-прекрасна отколкото очаквах. Обичам рози!

  тази роза е много, много стара. Помня годините, в които баба вървеше край нея и ме водеше за ръка.  Sad

 Това е от село.

 А сега ще покажа друго цвете. Обещах й, че няма да я показвам, но щом има снимки във фейса, значи не пречи и тук да бъде показана. Ще ги изтрия скоро, обаче.

Скрит текст:

 
   Heart Eyes Прекрасните й очи. Като сърна е!

  Гуш от мен!

# 697
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 135
neli mar4, разкош! Всички цветя дето си ги показала са прекрасни!  Heart Eyes Специални поздрави и за тоалета, браво! Много стилно, много изискано! Да ти е жива и здрава! А за розите какво да кажа? Най-хубавите спомени от детството ми са свързани с розите и трендафилите в двора, които баба отглеждаше. Имаше един с огромни цветове - като човешка длан, и с цвят на тъмно червен, почти черен плюш. А ароматът? О, ароматът! Истинско опиянение! Баба правеше сладко от рози от листенцата му, а аз и помагах. Любимото ми лакомство бяха палачинките на сач поръсени с пудра захар и малко от това сладко, които баба приготвяше навън до същия този трендафил. Ееееех, спомени! Размекнах се. Blush

# 698
  • Мнения: 1 826
Е то това цвете най-красивото  neli mar4!!!  Heart Eyes
Да ти е жива и здрава и късмет в живота!

# 699
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Нели, прекрасна е Heart Eyes!!! Грациозна и крехка, истинска нежност...сигурна съм, че ви прави много, много щастливи  bouquet!
Ти също си красива Hug!
Прасковената роза е прекрасна!

# 700
  • Мнения: 1 615
Нели, истинска розичка - току-що разцъфваща, е твоето момиче!!!
Пожелавам си и аз такава красота да проводя след съответния брой години! Simple Smile

# 701
  • Варна
  • Мнения: 25 335
Нели,
поздравления, имате си прекрасна млада дама със страхотно излъчване и наистина много добър вкус Heart Eyes Да я поздравиш и нацелуваш от мен Hug

# 702
  • Мнения: 7 119
Абсолютно съм съгласна с Месечинка! Simple Smile Чудесна е! Heart Eyes

# 703
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
   Heart Eyes

 Момичета, като чета тези думи за детето си  и сълзите ми, аха, да потекат от очите ми.

 Благодаря ви!  Hug Дано всяка от вас да изживее щастието, което се падна на мен с моето момиче. Никакви грижи  и тревоги не ми е създавала. И неусетно стана една такава мъдра и е много отговорна към себе си  и околните. Наистина мога да се гордея с нея.
 
 profesorkata_1 , една част от поста ти ме разплака вчера. Говориш за детството си, за баба си...Върна ме в моето. Спомените понякога натежават. Но и стоплят.

   bouquet

# 704
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 135
neli mar4, Hug аз си поплаках докато го писах. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт