Пролет, лято и цветя греят моята душа

  • 75 831
  • 746
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 84
Аз да ви се похваля с драцената в офиса, която беше съвсем мъничка, когато запчнах да се грижа за нея. Изключително горда съм с нея, тъй като е издължала много изпитания, включително поливане със шампанско
Скрит текст:

# 286
  • Мнения: 2 064
Според мен за това е толкУз Убава!  smile3521
Ми то какво му трябва на цветето- малко любов и малко шампанско!  Heart Eyes
Ми то и на нас така...   bouquet
Усмихнати дни ви желая въпреки намръщеното време!  Hug

# 287
  • София
  • Мнения: 224
Здравейте и от мен.Следя ви всеки ден и се възхищавам на красотите които показвате.Днес се пробвах да си направя такава саксия от клипа от
Идеята за сасксиите с петунии откраднах и побългарих от тук:
http://www.youtube.com/watch?v=2RNKFOP6JdE

Това е много хитро като идея, но ми е интересно как не пада пръстта от тези дупки  newsm78
За съжаление нищо не се получи,едно не разбрах-как след като се пробие саксията и се постави цветето в дупката,пръста не изпада от дупката.Продупчих една саксия,тичах до пазара за петунии,мушнах ги в дупката,и отгоре пръст и груба грешката,пръста започна да изпада от дупката,горе долу ги закрепих,но след като полях стана много зле и прехвърлих всичко в сандъчета.
И малко цветенца и от мен,не мога да се конкурирам с вас,така че без смях...  smile3534  
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.3620275799639.149024.1 … 242349&type=1

Последна редакция: пт, 11 май 2012, 15:42 от Шмурди

# 288
  • Мнения: 7


и.....както обещах фотодокументалистиката.. Wink... кактуса

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



а това е за Цветкова, казвай какво е  Hug, някой май не си чете съобщенията...... newsm78

# 289
  • Мнения: 15
Привет цветарки отново сте показали чудеса направо ми пълните душата с голям кеф(и завист  Laughing) ви разглеждам снимките.
хейй чудничак е кактуса ти и моя ли ще стане такъв  newsm17
И ЕДИН ВЪПРОС КЪМ ВСИЧКИ И НАЙ-ВЕЧЕ КЪМ ку4о ЧЕ ТЯ МИ Е СЪВЕТНИКА ОТНОСНО ХИПЕАСТРУМИТЕ.Но който помогне ще съм благодарна.Тоз хубавец почвам да се чудя вече дали е хипи или УнУй другото дето прилича не него  newsm78.А именно защото вижте как пожълтя горната му обвивка и от вътре има 2-3 пъпки докато хипито ми  мин.год. като цъфтя не беше така или аз нещо му направих  newsm78. А ето и детелинката ми колко голяма стана много и се радвам и някак си ми дава надежда за малко по голям късмет

# 290
  • Мнения: 5
Здравейте момичета ,аз имам нови цветя но нещо не ми се прави нищо случи ми се нещо ужасно,преди малко се прибрах от болница,направих спонтанен аборт и в момента нямам желание за нищо,като се посъвзема ще показвам снимки.

# 291
  • Мнения: 7
Liliq Vasileva  spoko Каквото и да кажа, ще е малко, недостатъчно да заличи емоциите ти от случилото се! Най-малкото, което мога да направя е да ти изпратя една виртуална  Hug и да ти пожелая съвсем скоро болката да поотшуми!

# 292
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Лили, силно те прегръщам!  Hug Бъди силна!!!

 
Скрит текст:
Минах през този кошмар преди 10 години. Плодът падна в ръцете ми. Изгубих много кръв. Бях цяла седмица в болницата...Не съм забравила, макар че времето мина и трябваше да излекува мъката ми. 6 месеца след това изгубих внезапно баща си. Тази болка беше много по-силна и направо съсипваща. Ще имаш детенце. Вярвайте в това, обичайте се, то само ще дойде. Аз бях се побъркала от желание за второ дете, а то не ставаше. Накрая спрях да мисля за това, освободих мисълта си от напрежението и...забременях. Лека, щастлива бременност с невероятно леко раждане. И прекрасен син. Heart Eyes С теб съм! Разстроих се...

 Моите деца се оправиха. Имат корички от пъпките, които се белят вече. Дъщеря ми ходи днес на у-ще, поуспокои се доста. Дано нас да не ни хване. Още тръпна при мисълта.

 При нас валя пороен дъжд. Бях на работа. Падали са леките саксии, сандъчетата са пълни с вода.
 Това е ужасно. Не обичам дъжд и бури, нито пък облаци.

 Искам слънце и настроение!

 Хубава вечер!   bouquet

# 293
  • София
  • Мнения: 224
Liliq Vasileva,болката е огромна,преживях го преди 4 год.,няма да ти кажа че така е било писано,само ще ти пожелая в най скоро време да ни зарадваш с прекрасна новина Hug
neli mar4,да ти се похваля-миналата година ми изпрати каланхое,няколко цвята-станали са големи и не спират да ме радват с цветове,ще ги снимам и ще ги покажа. smile3525

# 294
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Лилия, миличка, прегръщам те Hug...и аз го преживях преди малкия ми син. Страдах, но повярвай - времето лекува и ето, появи се Дребо...и при вас ще дойде, когато не го чакате, ще ви изненада, сигурна съм Peace.

При нас се изви ужасна буря - имам чувството, че май най-страшната в живота ми - още вали и духа...познайте какво беше първото, което свършихме - всички, даже и децата участваха - прибрахме цветята - всички сандъци със сакъзчета, единия цветарник с мушкатата...явно цялото семейство "лудее" покрай мен...а час по-рано ги наснимах и щях да ви ги качвам, но нета е ужасен, ще оставя за утре.

# 295
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Лили,  Hug
Много съжалявам. Не знам какво друго да кажа - надали има думи, които да ти помогнат сега

Попи, според мен няма проблем - готви се да цъфти. Явно светлината не му е била достатъчно на цветеноса и затова е останал толкова къс. Докато се отворят пъпките ще се доиздължи малко

# 296
  • София
  • Мнения: 460
Лили, Hug

# 297
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Лили, съжалявам мила   action032

Момичета, да покажа и аз малка част от моите цветя. Давам линк че не ми е ясен номера със скритите снимки http://linkata.snimka.bg/flowers/cvetya.676297
На първата снимка е голямата ни гордост най-ранния от трите ни лилиума. Като цъфнат и другите ще има още снимки.
И аз се чудя как се задържа пръстта в побългарените саксийки (че и в оригиналните) и как се поливат.

# 298
  • Варна
  • Мнения: 187
Linkata страхотен е от тук му усещам аромата

# 299
  • на 90 км от морето
  • Мнения: 298
Liliq Vasileva, изпращам ти и аз виртуална  Hug и аз съм минала по този път, но само искам да ти пожелая чудото да дойде скоро отново при теб. Сигурна съм, че ще се случи  newsm51

Linkata, лилиума Ви е страхотен  Heart Eyes ФлюБих се  Blush Как се завъжда тази красота?

Общи условия

Активация на акаунт