С Дюкан през лятото ще ходя смело с къси панталони - 262

  • 40 500
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 45
Тя Мимс надушва и без да и казваме  Joy
И понеже днес съм някак поетично-шеговито настроена ето нещо за приятна вечеря

Щом пилешко филе на шиш наниза,
таз дюкеса се облиза и обилно шиша тя намаза със Ескуза.
Весело яйце подскача във тигана,
кисело млекце разбърква се във кана.
И накрая за разкош, едно парче дюкански Бриош.

Хубава и забавна вечер на всички   bouquet

# 691
  • Мнения: 79
http://media.snimka.bg/s1/0453/027149448.jpg?r=0 -преди
http://media.snimka.bg/s1/0453/027149708.jpg?r=1-сега
По -късно може и други  да покажа.Виж снимките които Гала качи от последната ни среща.

# 692
  • Мнения: 0
almeg Изглеждаш чудесно. Поздравления.  smile3501

# 693
  • Мнения: 4
Гала- Joy дано често те обхващат тези настрония  rotfImbo благодаря за веселата нотка в това дъждовно време  Hug
balkanton-вкара ми го туй конско в главата,та и за него да тичам  Laughing иначе моите снимки са в подписа ми

# 694
  • Мнения: 79
 Embarassed balkanton ,сетих се да те питам спазваш ли грамажите на макароните и на картофите ,както и на ориза?Имаше ли макар и леко покачване след влизането в трета?Че на мен тази трета нещо много ме плаши?Тук има и доста момичета в трета и даже в четварта ,та се надявам че всички заедно ще помагате Party!

# 695
  • Мнения: 0
В Петък вечер, като разтрия скарата с една голяма глава лук, и като изпека няколко конски кюфтета, ще ви покажа как изглеждат. Simple Smile Перфектната гарнитура към тях е шопска салата ама с печен лук и печена пиперка ( чушка ). Simple Smile smile3508

# 696
  • Мнения: 0
almeg Спазвах грамажите докато бях в трета, но само на макароните. Нямаше промяна на теглото. Хапвах си и оризец по-често, но картофи само веднъж седмично и то варени, на салата и така е до днес. За тях така и не се разбра полезни ли са или не. Някой казват, че са полезни за всички диети, а други, че имат прекалено много въглехидрати. Simple Smile

# 697
  • Мнения: 79
Аз да ви кажа мислех да влизам по- рано в трета,но се опасявам от покачване . Затова ще я карам още малко така ,но може би ще мина пак 5/5.Напоследък  я карах 1/1 ,но нещо не върви работата Whistling.
Може и да е нормално ,пък и последните кг. се свалят най- трудно,поне така казва GalaEluard .Но кокато реша да влизам в трета ,ще си купя везна ,защото сега нямам Thinking.Вие ползвахте ли такава или на "око"ги претегляхте храните!

# 698
  • София :(
  • Мнения: 215
                   Добра ви вечер  Hug
               Хайде тази вечер и аз да започна с питане... Някой пробвал ли е това кисело мляко? Днес случайно го мярнах и понеже до сега всичките им продукти са ми харесвали, реших да си взема, дали аз съм попаднала на кофти партида или просто продукта не струва, но... направо е  Sick - има вкус на ... не знам точно на какво, но определено не и на кисело мляко Thinking
               nin4e, не си правиш добра услуга с това иди ми - ела ми, независимо от оправданията, които си намираш... Хващай се сериозно и не се оправдавай с готвенето и миризмите  Peace
               smileys, де го чукаш, де се пука  hahaha Но иначе си права, точно за    tuningmania си мислех и аз.
               diana_m, Дюкан е виновен, `ШЪ знаеш  Naughty След толкова смях, утре със сигурност ще имаш още по-голям минус  Wink
               krrasy, хич и не го мисля - веднъж на две седмици грабвам половиния и отиваме на пазар, зареждам пиле, риба, теле и кон, воденички, сърчица, извара и яйца. В събота или неделя, след кратка консултация какво му се яде, пазарувам зеленчуците и се затварям в кухнята - правя си тричаво хлебче за седмицата, задължително си пека риба или рибни кюфтенца, правя още две протеинови гозби и две - три със зеленчуци, задължително поне един вид супа, режимна. Отделно за него мога да забъркам нещо нережимно ако си е поръчал, както и хляб, но само типов. После всичко се скътва прилежно в кутийки и се подрежда прегледно в хладилника - на една страна режимното, на друга нережимното и до следващия уйкенд влизам в кухнята само да правя салата и да зареждам миялната  hahaha Иначе... много обичам да готвя, но нещо не ми се върти всеки ден пред печката  Crossing Arms
               Ех, тази Навона... Да го грабваш и да се материализирате на някоя среща, mirka75, на теб да се радваме, на него да му дърпаме ушите. Защо ли и аз не я залИбих тая София толкова години...  Rolling Eyes Аз конско си вземам от Метро, но не винаги има...
               Sivi, все едно си снимала различни хора, на последната снимка виждам една лъчезарна и много красива дама  Peace
               maikinatati, няма две хубавини на едно място... Стриите май са неизбежни, но не се предвай - мажи редовно с каквото ти попадне, пък ... каквото стане. Все пак по-добре по-слабички, здрави и със стрии, отколкота гладки лоени топки  Peace И да ти кажа, при мен се появиха буквално от нищото, още преди сигурно 20 години, когато като пич си тежях 60 кила без никакви усилия и въпреки гозбите на баба... Ох..., на това му слагам само малко горчица, кориандър, къри и соев сос в сосчето и ще стане... на мен да ми вържат краката, на теб ръцете...   Yum НЕма нужда да се бие барабан, аз надушвам от далече  smile3534
               slavin4eto, не си попитала, не сме ти казали - пиле, воденички, телешко или някакви кюфтенца фрикасе; рибена или пилешка супички; шкембе чорба - истинска или "фалшива" и още сто неща сигурно, но това са моите фаворити...
               О, Лаис, ти на персонален готвач ли разчиташ  Wink Не се учудвай, сърчицата са доста мазни, особено ако не отстрниш бялата част от към основата им  Peace
               balkanton, не казвай че всяка седмица въртиш едно и също като меню... Аз бих вдигнала ръце още на втория понеделник ако знам какво ще ям чак до по, по-следващия петък, че и след това... А, направи ми впечатление литъра прясно мляко - не зная дали си на ясно, но това всъщност съвсем не е подходяща храна за възрастни организми, независимо дали са на хранителен режим или не  Peace Ще имаш да вземаш ти, сухо е конското ако не знаеш как да си го сготвиш. Е, турила съм де, линк имам предвид, ама ако си търсиш булка, не ме брой в сметките  Joy
                An.che, да ти кажа, половиният днес ме "зарадва", че за София го дават такова чак до не знам си кой юни  #2gunfire, а така мразя да вали и да е бозаво...  #Cussing out
               GalaEluard, прати една Мимс да свети маслото и моя слонопрас  hahaha
               smileys, а татуто що се не види!?
               almeg, вярно си е това за последните килца - упорито се държат за теб, но намери начин да ги пребориш по-бързо, защото дългото мотане във втора може да ти изиграе лоша шега после  Peace Да ти кажа... везната я ползвам за всичко друто, но не и за моите порции, защото макарони не съм яла до сега, а каргофи, ориз и други подобни ям само когато ги сложа в супа или нещо готвено, много рядко хапвам по две - три лъжици варени картофи или няколко парченца пържени от порцията та половиния. А най-голямата лудост е, че хляба, който правя в домашната хлебопекарна изобщо не ме изкушава, за разлика от купешкия или пък още по-зле, от питките  ooooh! А бе... сбъркана работа  Blush
               Вай... пак изтъках цяла черга..., да взема да раздавам по нещо за гушкане и да се хоризонтирам въпреки алармата, която не е спряла от няколко часа, че утре ще има да гледам лошо...
     
                    Лека, мека, палава, розова и режимна  Hug

               
               
               
               

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 150
mimensita ами знам, ама пусто не се сещам Grinning и в крайна сметка пак не направих манджичка, но утре вече ще правя, че е ПЗ и ми е по-лесно да го измисля Simple Smile Айде лека нощ и сладки сънища на всички!

# 700
  • Мнения: 144
...Обаче хайде моля ви се бре момичета, оставяйте по един линк със снимкки, за да мога и аз да добия представа как изглеждат събеседниците ми. Simple Smile

ОК. Ей мЪ на: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=586556.msg18798041#msg18798041

Снимки имам в подписа, но колажа "Преди и след" съм махнала от албумите си.  Simple Smile Имам го на монитора, за ме държи нащрек.  Joy Сега съм това: http://smileys.snimka.bg/daily/smileys.261865.26588206

Ох, Смайлис - любимия ми колаж  Hug

Балкантон , и аз да се наредя подир другите с похвалите и възхищението от постигнатия резултат - адмирации  Hug

# 701
  • Мнения: 170
Ето ме, тука съм, режимна съм. Момичетааааа, сладурки сте ми вие. Няма да ви изброявам поименно, че ще пропусна някоя от вас, а не искам, защото всички сте ми на сърце Heart Eyes Hug Heart Eyes. Разписвам се кратко, защото съм доста уморена днес. Още един ден от новия напън  беше отметнат в календара. Държа фронта Peace. Стискайте палци Peace.

Балкантон, градски Wink, аз ще се покажа, но след известно време като напредна с новата си цел. Нали ще трябва да се похваля с постигнатото.  Laughing Wink Peace

# 702
  • София :(
  • Мнения: 215
                    Добро утро  Hug
              Нямат ли край тези мрачни дни... и без това ми е трудно ставането  ooooh! Добре, че има компания за кафето  Wink
                   
                    Усмихнат, слънчев и режимен ден  Hug

# 703
  • Мнения: 78
Поздрави от Варна!
Денят пак е слънчев...поне започва с такова обещание .
mimensita,
не съм пробвала млякото  , но купих такава извара . МНооого вкусна бе:)) И изневиделица се оказа с добавена сметана . Синът ми намаза чийзкейк .
майки, мисля че стриите се появяват при прекомерно разтягане на кожата - т.е при надебеляването . Когато слабееш няма нужда от разпъване на кожата , демек от стрии....
Ако си нямаш стрии...вече няма откъде да се сдобиеш . Лошото е че кожата се отпуска , и тук искам да попитам - с какво я мажвте за стягане?

# 704
  • Мнения: 195
Добро утро   bouquet
Не е така за стриите, при всяко ново нелогично към сегашното състояние на кожата (без значение отпускане или разпъване) стриите се получават.
С две ръце мога да препоръчам крем и масло против стрии, открих ги преди 7г. с първата си бременност в любимия ми Бургас, ползвах ги през цялата, през втората също, както и по време на 1,2 и 3 фаза на Протал. Еми нямам нито една стрия на корема, кръста, бюста...имам едни 2-3  от пубертетските ми години на бедрата, но тогава кой да ми каже да се мажа. Та за продуктите - верно направени са за бременни  Peace, НО пък нали за тях се полагат повече грижи и се предполага че продукта е по-изпипан, а решението е точно същото Peace Ако някой го интересува, евтини са но ефикасни, и може да пробва Peace
Крем и Масло  Peace
Хайде спорен, лек и минусов  Peace

П.П. РУСЕНКИ няма ли да има нещо скоро тези дни  newsm78
П.П.П. Забравих да кажа - Те НЕ премахват вече съществуващи, за съжаление такова нещо още не е измислено напълно, да заличаващи има някакви мазила, но премахващи напълно - не. НО пък за сметка на това няма да ви се образуват нови. Така че момичета полагайте грижи, мажете се постоянно, с каквото намерите подходящо за вашата кожа....и не се запускайте  Peace

Общи условия

Активация на акаунт