С Дюкан през лятото ще ходя смело с къси панталони - 262

  • 40 505
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 14
Добро утро и от мен!  Hug
ХЕЕЕЕЙЙЙ , кой каза МИНУУУУУУС
Имам минус - най-накрая!!!!
Много съм щастлива - вече 61 кг. От 11 дена кантара не беше мръдвал. Вчера не се мерих , а днес -1.
Ще взема да се меря през ден - ха-ха-ха.
Хубав минусов ден на всички!!!

# 706
  • Русе
  • Мнения: 99
О да да знам, че вече появилите се няма как да ги махна.Ами ще взема от този крем и масло.Май съм виждала такива продукти в Кауфланд.Инъче както каза да вярно е получават се и при двете промени

# 707
  • Мнения: 86

П.П. РУСЕНКИ няма ли да има нещо скоро тези дни  newsm78

Ами хайде де. Може и след работно време примерно.
Къде ли ни е мъжът Wink

# 708
  • Мнения: 44
Ха добрЮтро.
По Коледа се бях заканила в началото на февруари да вляза в правия път, но поради едни незавръщащи се "дни на профилактика"(поради дълго тандемско кърмене) се наложи да поотложа малко това начинание. Ма вълчи глад ме гонеше и все за едни ...лоши неща. От един месец съм вече само с едно кърмаче, и то добре хранещо с твърда храна. Пък и "онези дни" се завърнаха и прАсето, като че се озъпти. Та- днес втори ден и минус 500гр  : newsm18
Стартирах от 66кг, при ръст 152см, калкулатор- 53кг.
Запрятам ръкави и почвам малко закъсняло "пролетно почистване" на телесата мои newsm75

# 709
  • Мнения: 0
mimensita Аз винаги планувам менюто си и така никога не се чудя какво да ям. А за прясното  мляко го пия понеже аз съм още младеж  smile3534

# 710
  • Мнения: 25
ДобрЮтрЮ хора  bouquet  bouquet  bouquet В уж слънчева Варна днеска пак няма нищо слънчево.Кантарев хич не е благосклонен към мен та затова и аз тръгвам като буреносен облак.
Ама що ли се чудя цял ден гладувам с тоя цигански каттун удома как да стане да си готвя само на мен.Пффффф кофти ама пък не се предавам де .Ха да ние  приятен и режимен деня  Hug

# 711
  • Русе
  • Мнения: 99
И на мен ми е добре след работно време за еидн час някой ден да се видим Русенки

# 712
  • Мнения: 4
Добрютро банда  Hug
Тумбичка-винаги съм ти се възхищавала и знам ,че и сега ще постигнеш онова,което си решила ... успех и търпение  Heart Eyes
Мимс-Туни не мога да докарам,но пък взема себе си да разтъпча до Дивака  newsm78
Майки-освен да мажеш,прави и масажи - аз лично действам с вендузи и масажирам 15-ина минути ,докато се втрие крема по бедрата и корема  Peace
almeg-на мен последните кг ми отнеха месеци режимност и стриктност ... сега ,от позицията на времето си мисля,че по - правилното е когато организма спре да сваля,да влезем във фаза на задържане ... лично мнение  Simple Smile и още - беше питала имало ли е покачване на кг в трета фаза при balkanton - ще си позволя отново лично мнение,базирано и на опит - при мъжете метаболизма е доста по-различен и фазите са някак по-бързи,по-успешни и ненатоварващи ... обикновено покачване в трета фаза има - при всяка нова храна ,поне при мен ,а и при доста от момичетата тук ... аз лично правех така - всяка седмица включвах по една нова храна и наблюдавах ... така установих,че аз от ябълки качвам  Shocked а от круши не ... а да питаш ,но организъм  Peace
balkanton - похвално е ,че така планираш - по този начин игнорираш всяка възможност да останеш гладен и да посегнеш към нещо,което не бива  Peace инак ххахахха - и аз взема да се впиша към младежта ли хахахаха - разсмя ме  Hug
Мимсче-сетих се за въпроса ти с млякото - и на мен ми е гадно  Sick за сметка на изварата,която обожавам  Wink
Поздарв за всички с нещо много приятно, поне според мен http://youtube.googleapis.com/v/uNE3YSr_o2A%26feature%3drelated

Последна редакция: ср, 16 май 2012, 09:58 от mirka75

# 713
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен,мина първата фаза при мен.3дни по калкулатора на Дюкан 2свалени килограма,толкова ми го даде и калкулатора,1.800кг.От днес във 2-ра фаза навлизам.И мен много ме плаши 3-та,че предния път именно там се провалих,но тук много ценни съвети давате,явно и аз ще трябва да си планирам много добре гала вечерите и нишестените хранения.Надявам се и днес да има стихче Mr. Green към козинките Hug  bouquet Hug

# 714
  • Мнения: 0
Здравейййтеееееееееее ! Аз днес имам минус и съм мнооого доволна - приблизително 68.5 (ама знаете че е механичен, та не знам точно колко са грамовете, ама е важно, че паднах под 69) newsm68  girluu  girluu  animal085
хахха почвам да си мисля, че при мен трета фаза не се налага, на всеки свален кг - 2 качени - затвърждавам ги за 3 -4  дена и после минус  Laughing Laughing Laughing хахха не не не само се шегувам (да не си изкарам някой тиган сега ) Hug Hug Hug
иначе хубава дискусия се заформи за трета, която миналия път не спазих и затова съм пак тук. Ако имах малко повече акъл щях да си продължа, ама нейсе, късно се усетих. От сега се подготвям, благодаря ви, че споделяте разни "чалъми" как да я сборим Simple Smile
Хубав ден на всичкииии!!! newsm51 ето ви и по една китка - да ви е хубав деня! Чао и до скоро!!!
P.S.  Малеее от няколко дена не съм била в толкова добро настроение - ха дано да ви заразя!!!! Гала - брутални стихчета - искаме още, а после за всеки свален кг събираме по левче и ще издадем Дюканска стихосбирка Mr. Green  Heart Eyes

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 150
Добро утро и от мен Simple Smile Аз нещо се вкиснах като се качих на кантарЯ  #2gunfire седи си на 86 и това е  smile3512 ще взема няколко дни да не се качвам, че така като се вманияча и става по-зле. Лек ден на всички и мноооого минуси  Hug

# 716
  • Мнения: 50
Добро утро и от мен Simple Smile Аз нещо се вкиснах като се качих на кантарЯ  #2gunfire седи си на 86 и това е  smile3512 ще взема няколко дни да не се качвам, че така като се вманияча и става по-зле. Лек ден на всички и мноооого минуси  Hug

аз днес погледнах че от 09.05 кантаря мръдна надолу и после за един ден 1,2 нагоре и така си стои оттогава обаче не се отчайвай просто наистина не се мери толкова често и всичко ще е наред  Hug Hug

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 150
diana_m ами знам, че е по-добре по-рядко, ама пуст мерак. Още очите не съм отворила и съм върху него. То сега щом няма минус Sad от днес са ми ПЗ дни, тогава не ми се мисли какво ще е Sad Може след 10 дни направо да се претегля Grinning Ще го махна от стаята да не го гледам и хич няма да се тегля!!!

# 718
  • Мнения: 50
diana_m ами знам, че е по-добре по-рядко, ама пуст мерак. Още очите не съм отворила и съм върху него. То сега щом няма минус Sad от днес са ми ПЗ дни, тогава не ми се мисли какво ще е Sad Може след 10 дни направо да се претегля Grinning Ще го махна от стаята да не го гледам и хич няма да се тегля!!!

това с махането аз сутринта го направих и съм решила да се меря чаааак накрая на месеца иначе мерака ми е неспирен ако се събудя през ноща и тогава ми се възсяда кантарев  hahaha hahaha hahaha

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 150
Това е добра идея, но не знам ще издържа ли 2 седмици без да го натисна в ъгъла Grinning ще пробвам, пък да видим како ще се получи Grinning че не може да се продължава така Grinning

Общи условия

Активация на акаунт