С Дюкан през лятото ще ходя смело с къси панталони - 262

  • 40 500
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 44
Добър ден!Славинчето,аз взех това решение за Кантарев,да не го ухажвам толкова,че нещо е амнизирал и повтаря едни и същи цифри #2gunfire.На седмица по веднъж ще се тегля.

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 150
Тъй, тъй  Laughing нека седи затворен и заключен с катинар в сандък! Хич ми не е притрябвал Grinning ако можех веднъж месечно щях да се качвам, ама нали искам всеки ден резултати, ама то няма как   261uu

# 722
  • Мнения: 4
slavin4eto,aleeks,diana_m - мерете се ежедневно - така ще разберете коя храна как ви действа ,когато е самостоятелно консумирана ,когато е в комбинация ,когато е за вечеря,когато е за обяд и т.н и т.н. В трета фаза на режима и изобщо доживот,това е един от основните принципи на успешното задържане  - да познаваме собствения си организъм и това как му влияят различните храни и комбинации. И още , когато дълго време не се свалят кг,мерките вървят надолу ,см се събират и така кожата се свива и събира. Търпение,воля и режимност - това са трите основи на Протал. А иначе,за меренето - не го правете сутрин веднага след ставане,дайте време малко на тялото да се адаптира ,така както температура не се мери веднага след като си се събудил Peace Дано не досаждам с тези си умности  Crazy
П.С. - кой ми изяде яйцата от аватара,бързо да си признава  hahaha

# 723
  • Мнения: 45
Привет, нося по един пуешки котлет  Joy
slavin4eto направо ме хвърли в потрес  Joy Аз си мислех, че си 65кг. най-много, а ти си повече от мен  #Crazy изглеждаш на половината на мен  Crazy т.е. мнооого слабичка ми се струваш за 86кг. Остави го малко кантаринио, сега се прибираш на сантиметри Simple Smile
piriqta  хахаха амии тези дни нещо откачам и ме е избило на поезия този път  Joy
При мен има скромничък минус от вчера, но днес си ми е затвърден, аз обаче не го признавам не е ли цяло килце Simple Smile
mirka75 аз бях, аз бях, много пригладнях... и яйцата аватарски, хапнах на омлети царски  Joy

# 724
  • Мнения: 44
Признавам си без бой- направих ги на пастет (+извара, лъжица кисело мляко и подправки)

# 725
  • Испания
  • Мнения: 37 503
От книгата:

     Мерете се често, особено през първите три дни. Резултатите се менят с всеки изминал час. Впрочем запазете навика си да се мерите всеки ден в живота ви, защото, ако кантарът е враг на пълнеещия, той е приятел и награда за отслабващия и всяка загуба на килограми, дори най-малката, е най-доброто стимулиращо средство.

  Joy

Последна редакция: ср, 16 май 2012, 14:24 от smileys

# 726
  • Мнения: 44
Мирка,.ич,не досаждаш,и особенно си права за трета.Ама във втора,това задържане ме убива Close.Ноооооо,тъй като съм си признавала,че съм съгрешавала Praynig,Ша ма пращавате,та ставам нагличка,че се ядосвам че задържам.Но вече съм много режимна Embarassed,и очаквам възнаграждение с некви грамчета.Та,като си затвърдя позициите на стрикност,ще му се мятам отново ката ден.

# 727
  • Мнения: 25
Охааа  днеска много кантар,много нещо из килерите .Аз на моя съм му бясна и съм го затрила.Аааааа щом той не ме уважава и аз няма да го уважа !Вкисанх се да ям пиле ,яйца и извара а ни грам смъкнах за 4-5 дена 5 килограма и до там .о важното е да не се предаваме де .  bouquet

# 728
  • Мнения: 3
И аз мислех да не се меря всеки ден, ама пък така много ме е страх да не взема да качвам от някакви храни и да не се усетя навреме.  Rolling Eyes Затова сега ще се меря и ще си записвам всеки ден, пък много ми дреме и да има плюсове - вода е, няма как да е друго като съм стриктна.  Wink
Аз още си продължавам да си ровя в старите теми и голямо хилене пада, може би от това напоследък отбелязвам падения в теглото.  Laughing
Едно съветче от мен - направете си Киш с шунка и сирене от темата на smileys или Пъстра запеканка от 2 стр. на темата на Miss Marple - рецептите са почти еднакви, да не кажа и абсолютно. Голяма вкусотия се получава (малко ме дразни вкуса на шунка, не я обичам  newsm78, но другия път ще пробвам с нещо друго) и е подходящо за "из път", тъй като не се разтрошава. Само го запечете добре  Grinning Също и пилето по гръцки пак от темата на smileys много ми хареса, а не видях да са го правили български дюканки.

# 729
  • Мнения: 17
Да дам и аз отчет, вчера се претеглих/на 8 ден от старта/ и много се отчаях, първия ден бях 88,7, а сега ми показа 88,3 кг направо ми се приплака, но признавам че се теглих на друг кантар, но пак електронен.Смея да твърдя, че съм режимна, у дома се претеглих на механичния, той ми даде 85кг. но нали ви писах че малко варира, претеглих малкия който знам че е 20кг със сигурност и след това аз.Дано да е в разликата в кантарите че направо, но не се отказвам знам че ще стане, продължавам в режима и другата седмица ще се тегля на същия електронен та да видим.Грешка направих че не се взех мерките със сантиметъра, но не е късно по-късно днес ще го направя.
При всички случаи се чувствам по-добре и леко, пък и по дрехите усещам. Проблема с WC- може да се каже че го няма, помага ми напр. дюканско кексче с чаша айрян за закуска и после пък си пия кафето и ми се получава Mr. Green

# 730
  • Мнения: 0
Преди да започна диетата, се наложи да се тегля на електронния кантар в близкия пунк за изкупуване на черни и цветни метали. После в "Кауфланд" имаше един кантар, който срещу един железен лев, премерва телесното тегло и пуска бележка. И когато слезнах под 120 кг си купих обикновен кантар, който ползвам и до днес и то всеки ден. Може би знаете, но сутрин първо се минава рез санитарния възел и тогава на кантара.  smile3550

# 731
  • Мнения: 17
Ами знам ама аз май не правя така, обясних защо, нямам електронен кантар и затова и аз ходя по аптеките и моловете, но поне трябва да се спра на един и същ Embarassed, докато си купя...

# 732
  • Мнения: 0
Момичета и предният път ,когато пазих диетата дъха ми се промени.Сега също кажете какво да правя ужас newsm78 .
А и да кажа страшно съм пристрастена към един филм,много ми помага за да не мисля за храна страхотен е може да сте го гледали...
SUPERNATURAL-препоръчвам ви го СТрашен е
Лек ден   bouquet

# 733
  • Мнения: 112
            О, Лаис, ти на персонален готвач ли разчиташ  Wink
ха-ха, де такъв късмет Laughing Всъщност готвя всеки ден 4 различни неща - 1 за мен, друго за баткото, трето за бебето и четвърто за таткото, че всички са с претенции  doh А рецепти "стъпка по стъпка" събирам за лятото, че с децата заминаваме за два месеца в България и таткото остава на самоизхранване. Миналата година го заварих + 10 кг и сега взимам мерки отдалеч Simple Smile
Здравейййтеееееееееее ! Аз днес имам минус и съм мнооого доволна - приблизително 68.5
Супер!  Засекли сме едно и също тегло днес Simple Smile Само дето крайната ни цел е различна (не че моята няма да се промени в движение както предния път Laughing)

# 734
  • Мнения: 0
Лаис честитоооо Simple Smile А така да го даваме...е тя май крайната ни цел не е много различна Simple Smile Успех с многото готвене, тва си е прекалено на всеки различно да му е  Shocked
хахах пази го таткото верно, че мъжете се "изпущат" като са сами  Hug
Гала важното е, че те избива на градивност  Crazy Wink
diana_m  нали  на мен ми се случи същото преди 4 - 5 дена...не го мисли чак толкова, аз днес тва писах сигурно си ги самозатвърждава организма (и все пак си е шега) Laughing и след няколко дена ще имаш не само същите кг, ами и по - малко. Най мн някаква вода да е, дето и аз не можах да й хвана спатиите къде се е скрила, ама се махна де  Simple Smile
slavincheto някъде беше казано, че при задържане повече от 10 - 15 дена (ако не се лъжа) се прави бял ден - бяло месо от пилето, бяла риба, извара, млечни. Това, до колкото помня беше съвет на Дюкан и го имаше във форума на Smileys някъде на първите страници. Погледни от там, ако пък някой знае по - подробно нека да обясни. А, и беше казано,че не е хубаво да се прилага често !

Общи условия

Активация на акаунт