Гумени ботуши

  • 14 158
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 27 524
О, задължителни са ни, но не ходи с тях. В смисъл ние живеем вкъща и са само за двора, когато е мокро. Или за скачане в локви, ако иска. Иначе не топлят, те са си само гума и само за дъжд.
Не го пускам да излиза с тях навън, грозно е  Crazy

# 31
  • Мнения: 2 216
Малки номера почти няма тук, навсякъде ги препоръчват след 3 години.

Защо чак след 3год?
Много са практични за мокро и кишаво време.

# 32
  • Мнения: 2 812
Малки номера почти няма тук, навсякъде ги препоръчват след 3 години.

Синът ми е под 3г, хлопат му малко, но вчера беше на върха на щастието с подгизнали панталони и доволен от себе си - превзе всички локви по пътя. Даже чадъра не си искаше - кефът да разплиска калната вода възможно най-далече беше цел номер 1  Joy
Дори заради тези мигове, когато са ухилени до ушите, си заслужава покупката на ботушите  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 04 май 2012, 11:27 от anitsa

# 33
  • Мнения: 395
...
Дори заради тези мигове, когато са ухилени до ушите си заслужава покупката на ботушите  Heart Eyes
О да, моето дете е оборудвано и с гащиризон и яке за дъжд. Като беше около 2 години беше пика на интереса към локвите. Буквално се е случвало и да седне в локвата. Интересно, че свидетелите на това реагираха различно - мъжете обикновено се радваха и се закачаха с юнака, а повечето майки гледаха укорително.

# 34
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
То и моят син опита удоволствието да поседне в локва  Grinning, но после реши, че е по- хубаво да джапа, да скача и рита в локвите. За съжаление при нас гумирания гащеризон не помогна. Но щастието в очите му е не заменимо, когато мине през всички локви до детската градина. От придобития опит с гумени ботуши препоръчвам тези на плейшу държат топло, но не спаряват. Дано не прозвучи като реклама. Първо опитах с колев и колев, но много му спаряваха краката.

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Aз точно от тези, които продават Колев и Колев съм недоволна. Наистина спарват ужасно. Сложих и от стелките им вътре, нищо не помага.
Може други марки да ги правят по-добре, но много зависи и от самото дете - моето е винаги с топли крака /и аз съм така/ и с гумени ботуши не се чувства комфортно.

# 36
  • София
  • Мнения: 44 286
аз пък от КК съм много доволна Wink

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
аз пък от КК съм много доволна Wink

Сигурно. Самите ботуши не са лоши. Явно на топлите крака на моя син не понасят добре  Thinking

Може би при децата с по-студени крака, това изпотяване и спарване липсва...

# 38
  • София
  • Мнения: 44 286
мда, моят всъщност  много рядко му се спарват краката изобщо... потене съвсем никога не съм виждала...но иначе са хубаво направени, защото преди това купувах на марикуита, които пропускаха вода, с тези от КК не съм имала такъв проблем Wink

# 39
  • Мнения: 3 241
Малки номера почти няма тук, навсякъде ги препоръчват след 3 години.

Защо чак след 3год?
Много са практични за мокро и кишаво време.

ами защото запарвали много.  Confused

# 40
  • Мнения: 2 658
Ох, но запарват-не запарват, равносметката е, че са си много нужни. Особено на места, дето хубавото време е кът... Тука е 8° и не спира да вали не знам от кога. Дребната - до колкото сме излизали - в последните дни друго не е обувала...  Tired

# 41
  • Мнения: 3 241
А, и аз скоро ще купя, не съм от най-правоверните Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 44 286
аз още на година и половина му купих първите, то и без друго  не се носят всеки ден....

# 43
  • София
  • Мнения: 2 150
И моят син носи гумени ботуши, и много си ги обича даже. Само като види, че вали и започва да подскача от кеф, че ще шляпа из локвите. Mr. Green Иначе му се изпотяват в тях краката, но за час-два нищо му няма - като се приберем мием краката, сменям чорапите и готово.

# 44
  • Мнения: 2 465
Не го пускам да излиза с тях навън, грозно е  Crazy
  Има в магазините на Росиньол ,много красиви и весели гумени ботушки!И за момченца и за момиченца.Като гледам при нас стелажчето за обувки ,в детската градина-при дъжд на всяко рафтче има такива.Незаменимо удобни при дъжд! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт