МАЙ 2012 - тема 15

  • 36 430
  • 763
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4
vivi16 това са хемероиди,купи си кремче от аптеката,а най-добре е да третираш първоизточника,т.е запека,дуфалак примерно става за бременни PeaceАз в краен случай дори прибягвам до клизма,микролакс от аптеката,но незнам дали се продава в БГ,обаче е страхотно облекчение Simple Smile
pale.enchantress много ми се виждат тия часове за малко бебе,но вие си знаете PeaceЗа кой кош става въпрос,зимният ли?Той по принцип си има колани вътре,поне моят има newsm78
Честито на Петя и на бебоне да са им живи и здрави бебоците Hug

# 76
  • Мнения: 847
Ей, браво на Петя-майка героиня!

Беки_Б, защо Верчето ще я държат 5 дни? Мен в МД си ме държаха 3 дни-родих си нормално и всичко си беше ок...даже бяха готови и на 2рия ден да ме изпишат,но нали за бебчето трябва да са минали 3 пълни дни,защото му се бие ваксина. Може би при нея има нещо по-специфично  newsm78 До колкото знам,тя щеше да ражда при Дяволов, много мои познати са раждали при него и всички са доволни  Rolling Eyes

pale.enchantress, това с коланите си го има фабрично само при кошове за новоредено,които са предвидени за кола-ако твоят кош не е предвиден за кола,няма да можеш да сложиш такъв колан. Според мен,ако бебчето си е в коша за новородено,не би трябвало да му е проблем пътуването, но ако трябва да седи в кошницата, май е по-добре да си хванете самолетчето. Моят син много ревече в тази кошница,хич не я обичаше, но пък май има бебета,които обичат-нека се включат и други майчета.

# 77
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Кой каза, че страда от безсъние... оцъклила съм се още преди час и нямам никакви изгледи да заспя отново. 

# 78
  • Мнения: 1
Ха, добра вечер, Дрина. Нещо и аз съм в твоя отбор  baby_neutral

Преди малко ме хванаха едни контракции, ама спряха, мамка му. Не знам защо започнах да си мисля че ще си откарам до след термин.

Иначе за пътуването съм в голяма чуденка изобщо дали да го правим.. Не ми допадат самолетите, пък и ще съм сама с бебо. С колата имаме повече свобода, ще спираме на всеки час, ще можем да разделим самото пътуване поне в два или три дни. Та точно моят кош за новородени не е пригоден за пътуване в кола. Виждала съм едни колани, които се продават отделно за закрепяне към седалката и за бебето към коша, но не мога да се сетя за името на английски, пуста деменция.

Хубава нощ

# 79
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Хеее не съм сама...

Пале, предполагам говориш за това http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/1320
Гледам, че си го пишат auto kit - http://www.ebaby.it/seggiolini-auto-navicelle/kit-auto.html

Аз също търсих за моя кош, но ми казаха, че ако няма за модела количка, не са съвместими. Ако ти попадне нещо универсално да покажеш.

Като гледах за количка, моделите на Jane имаха такъв кош за новородено, който става на кошница за кола. Мисля, че и на Муци са такива. Мен много ме изкефиха, но са по-теснички. Пък и аз се отказах от  Jane-то.
Иначе лично мое мнение си е, че в кошницата е най-сигурно.

Последна редакция: ср, 02 май 2012, 03:22 от Drina

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Няколко сме в отбора:)

# 81
  • Мнения: 0
ОО и аз будувам днес   superuu И аз от 2 часа съм будна и се чудя какво да правя - измих чиниите, почистих малко и гледам, че можем да си направим нощна групичка  Laughing
Браво на petqsmile3501  bouquet Да й е жива и здрава малката принцеса и маминка да се възстановява бързо! Вчера цял ден чаках да видя какво е станало и вечерта добрата новина много ме зарадва  newsm44 Очаквам с нетърпение повече подробности относно раждането. Дано всеки ден да се чуват такива новинки  newsm68

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Скоро ще си имаме занимания за през нощта  Laughing

# 83
  • Мнения: 461
Здравейте, сладурани! Simple Smile

Честити нови бебчета! Simple Smile Много се радвам, че продължава да се попълва отбора на майските бебета със здрави и доста едрички бебчета! Simple Smile

На онези, които са в очакване пожелавам леки раждания и много късмет! С вас сме момичета, стискаме палци и чакаме хубавите вести!  Laughing

Благодаря на всички за милите думи и пожелания! Всяка една жена заслужава да бъде майка, да изпита това прекрасно чувство, което е незамениемо за нищо на света! На мен не ми остава много време да влизам във форума, ама следя осторожено за новите попълнения!

Целувам ви, прегръщам ви всички и ви желая усмихнат ден, а на Дрина искам да благодаря за прекрасната темичка, че отново се е погрижила за нас! Дрина, едно голямо благодаря!   bouquet

# 84
  • Мнения: 0
Добро утро!И аз се оцъклих към 3 и нямаше заспиване ooooh! пък и ме е хванала някаква хрема и се спуках от кихавици,та чак корема ме боли вече като кихам. Joy
Днес очаквам да има още бебоци,ще чакам новинки baby_neutralbouquet

# 85
  • Мнения: 92
Привет отново!

Каза ми, че в съседната стая била Бебоне - вчера родила момиченце Калина! Живи и здрави да са и те и дано скоро ни пишат повечко!   bouquet

Честито и на Петя! Жива и здрава да е малката й кукла!

Честито и на Бебоне ! Да и е жива и здрава малката принцеска  Hug

Аз си мислех, че аз немога да спя като ставам в 5ч Simple Smile Ама като ви гледам кога сте станали  Crazy

След малко отивам да си пусна изследвания за албумин и общ белтък Sad Дано всичко да е наред и краката да ми се подуват само от тежестта, че не ми се занимава с още хапчета  Naughty тъкмо си спрях магнезия и се чудя дали няма да тръгне да се ражда по-рано бебче Simple Smile

приятен ден Simple Smile стойте на сянка или някъде на хладна, че днес пак ще е жегс  ooooh!

# 86
  • Мнения: 27
 Добро утро Simple Smile хайде който спал спал, който не - да ляга Simple Smile после ще го търсите съня Wink
Аз тръгвам от сега по изследвания, че в 13ч съм на преглед, запис тонове и прочие Simple Smile
pale.enchantress  на нас ни се очертава евентуално декември месец, но определено със самолет. Аз определено го предпочитам пред мъкненето с кола. Особено както на вас ви се очертава лятото, климатика не е много желателен.
Хайде и после като се върна още бебешки новини Simple Smile))

# 87
  • Мнения: 847
Добро утро! Като гледам не само аз съм имала безсънна и за мен кошмарна нощ. Имах около два часа много болезнени контракции,но бяха много странни-от кръста към долната част на корема, а не както обикновено да ми се стяга целия корем. В резултат на тези болки сега цялата долна част  на корема ме боли и бебчо като мръдне и е ад  Sad

Чакам да стане по-нормално време,за да се обадя и да отида на тонове и да видим какво ще правим с тези контракции.

# 88
  • Мнения: 1 313
pale.enchantress, ето го слинга:http://online.redpoint-bulgaria.com/catalog/product_info.php?cPa … mp;products_id=34
Мисля, че тези са вносителите за бг. Аз се обаждах преди време, казаха че имат налични бройки, но ми подариха друг и реших да задържа покупката на този. Ако го вземеш, сподели после дали е удобен Simple Smile

За пътуването - аз бих се притеснявала сама с бебето. Може би по-добре да изчакаш да мине раждането, да видиш как е и тогава да решиш.
Ние сме предвидили да почиваме най-рано август.

Като ви чета как будувате направо се чудя как ще се справям с бебока. Аз си спя като пън... е, събуждам се често към 7 сутринта, но нямам никакъв проблем със спането през нощта. Даже вчера се чудих, ако раждането почне късно вечерта как ще издържа да не поспя малко Laughing
Вече се настройвам, че ще е скоро. Нямам предвид днес-утре, просто преди го възприемах като нещо, което ще се случи някъде в бъдещето, сега усещам, че наближава. И корема ми се стяга все по-често и онези подобни на предменструални болки, за които пишехте почвам да усещам.

Честити нови бебчета! Да са здрави, усмихнати и майките им бързо да се възстановяват!
Който има връзка с Верчето, ако иска може да и пише, че ако тя и бебе са добре, може да поиска да я пуснат след третия ден, като се подпише, че на нейна отговорност си тръгват.

# 89
  • Мнения: 121
Привет маминки! Честито на Петя!
Не знам въобще дали някога ще сколасам да вляза като хората тук и да напиша повече от няколко изречения, дано скоро и това се случи.
При нас положението нощем е меко казано трагично. Бебчо спи по цял ден, ама нощем ни се разказва играта и не мога да си обясня що е тоя рев...Днес педито дано като го прегледа каже повече. Та по тази причина нещо денят ми е все поспалив и гледам да свърша едно друго, а нощта е отредена на малкия....
Пожелавам ви от сърце дневни бебчета  Wink

Сециото в Щерев мина добре, като изключим болката после, която все още не ми е преминала и постоянно съм на обезболяващи свещички. Не знам как е в друите родилни, но там 24 часа си в интензивно отделение и никакво ставане. Коланът за стягане се слага веднага след операцията, аз го махнах на третия ден окончателно, защото ужасно ми запарваше.
Ако имате въпроси мамчета - питайте!

Да се похваля, че вече сме изцяло на кърма Laughing

Хубав ден на всички и до скоро .....когато пак успея да вляза тук  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт