Нашите кухни - тема 43

  • 92 363
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
triffy, а защо не си ги проектирате, да дадете да ви ги накроят и кантират някъде и да си вземете спциалисти само за монтажа.... Така ще платите само за монтажа, но пък няма вие да се занимавате и бъхтате... И сумата, според мен, няма да е толкова огромна в този случай...

# 721
# 722
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169


оле супер е браво Simple Smile))  мого харесвам такива раздвижени и свежи кухни много смело решение за цветовете ,много сполучливо и красиво да си я ползваш със здраве.

Току що дойде моя майстор да вземе ширма Simple Smile) а днес ми докараха ширма ,котлоните и фурната .Вярвате ли 4е взехме първите от промоция на Беко като знам моята колко е загубена (фурната)надявам се 4е новите неща ще са сполучливи малката се развилня и нямахме време за избор.тея дни и миялната ще взема.В НЕДЕЛЯ ще ми оправят контактите и понеделник се почва , нямам търпение Simple Smile) айде лека 

# 723
  • Мнения: 73
Lilium Simple Smile честито,много ми хареса зеления цвят  Simple Smile
моята кухня е почти готова,утре трябва да сложим котлоните,контактите и само остава да си дочакам лайсните от фирмата която прави кухнята.Незнам дали има някой да са му правили кухнята 4месеца,вече се чуствам като най-големия карък  ooooh!

# 724
  • Мнения: 61
Всъщност шкафовете още не съм ги мислила кой за какво ще е и чисто визуално само ги насложих такива. В трапезарията ще имам дресоар с шкафове и чекмеджета и една витрина и май ще ми станат много чекмеджетата. Но нали някой обясняваше , че е по-лесно с дълбоки чекмеджета вместо шкафове ....а и в Икейските нямат за тесен долен за бутилки 20см , та ще има преработка. Повече ме тормози хладилника , че трябва да е там и не мога да имам барплот, който да разделя кухненската част и трапезарията.

eli_kelli , как ги ситня - като ширина на отделен шкаф ли?

И последно цената -  тия дни пратих доста запитвания и получих оферти от 3000 до 5000лв повечето без плавни механизми, метабоксове и тинтири минтири, само панти. С икейски шкафове излиза 3500. Обмисляме с мъжо дали да се вкараме във филма направи си сам  Rolling Eyes



ами ако правилно съм те разбрала, имам предвид шкафа на мивката - с 2 вратички е, а не с 1. Но е въпрос на вкус, аз лично харесвам по-големите.

# 725
  • Мнения: 221
Lilium Simple Smile, много ми хареса, да си я ползваш със здраве!

# 726
  • София
  • Мнения: 418
Lilium Simple Smile много симпатично е станало. Масата е икейска, нали? Вчера се опитвах да убедя мъжа ми да вземем същата, ама на него не му хареса и тва е.. той хареса една дето на мен пък хич не ми хареса.. а тази бялата си е направо без пари, да не говорим, че я имаше в намалените стоки (мостра) за 60 лв.
Та вчера си взехме кухнята от ИКЕА и предстои монтаж. Да знаете с какво се лепят плотовете (не искам лайсна) - дървени плотове са. Още мислим и гръбчетата, защото решихме, че стъклено гръбче няма да можем да го дупчим да си слагаме разни неща, а аз искам от онези релси, дето висят разни неща на тях  Crazy

# 727
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Lilium Simple Smile много симпатично е станало. Масата е икейска, нали? Вчера се опитвах да убедя мъжа ми да вземем същата, ама на него не му хареса и тва е.. той хареса една дето на мен пък хич не ми хареса.. а тази бялата си е направо без пари, да не говорим, че я имаше в намалените стоки (мостра) за 60 лв.
Та вчера си взехме кухнята от ИКЕА и предстои монтаж. Да знаете с какво се лепят плотовете (не искам лайсна) - дървени плотове са. Още мислим и гръбчетата, защото решихме, че стъклено гръбче няма да можем да го дупчим да си слагаме разни неща, а аз искам от онези релси, дето висят разни неща на тях  Crazy


здравей имам едиъ въпрос за лайсните където висят не става ли много грозно с тях ,сега се двоумя за тях , гледам по повечето кухни има и висят парцали ,гъби,подправки черопаци и толкова загрозяват хубавите кухни. НЕ знам още дали и сложа може и да са удобни ,но са ми доста странни

# 728
  • Варна
  • Мнения: 107
За лайсните - зависи от предпочитанията. На някои им харесва и си окачват разни неща. На мен не ми харесва и затова не съм сложила, въпреки че кухнята е малка и в момент може и да се наложи да окача нещо някога, но за момента нямам нужда.
Така че ако имаш резерви към лайсните, изчакай докато го обмислиш добре Simple Smile.

# 729
  • София
  • Мнения: 418

здравей имам едиъ въпрос за лайсните където висят не става ли много грозно с тях ,сега се двоумя за тях , гледам по повечето кухни има и висят парцали ,гъби,подправки черопаци и толкова загрозяват хубавите кухни. НЕ знам още дали и сложа може и да са удобни ,но са ми доста странни

Ми незнам, то май въпрос на вкус Simple Smile на мен много ми харесват и ми се струват много удобни.





В предишната кухня имахме магнитна лента за ножове само - и тя много ми харесва и ще сложа такава непременно

# 730
  • София
  • Мнения: 418
Можете ли да ме насочите към някой магазин, където може да се купи прилична дървена маса на прилична цена.... Че вчера беше голям спор за масата в ИКЕА... мъжа ми хареса една дървена, на много добра цена, но на мен хич не ми хареса цвета на дървото. другите маси от дърво бяха или мн скъпи или много малки....

# 731
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169

здравей имам едиъ въпрос за лайсните където висят не става ли много грозно с тях ,сега се двоумя за тях , гледам по повечето кухни има и висят парцали ,гъби,подправки черопаци и толкова загрозяват хубавите кухни. НЕ знам още дали и сложа може и да са удобни ,но са ми доста странни

Ми незнам, то май въпрос на вкус Simple Smile на мен много ми харесват и ми се струват много удобни.





В предишната кухня имахме магнитна лента за ножове само - и тя много ми харесва и ще сложа такава непременно


какво представлява тази магнитна лента

# 732
# 733
  • Мнения: 48
Аз в икеа видях на една от кухните вместо лайсна беше монтиран конзолен рафт. На мен така ми харесва. Точно този рафт не го видях никъде другаде като артикул беше отпред леко задигнат за да подпира. Подходящ е за слагане на шишенца с подправки или да се слагат чашите там.
Има и едно като кутийки но са по малки. а това е дълго.

# 734
  • Мнения: 1 210
Момичета, на 50-та страница сме...няма ли кой да пусне нова тема

Общи условия

Активация на акаунт