Прави ли някой ин витро в "Селена"- 4

  • 37 990
  • 753
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
В какъв смисъл.  Thinking Виждам, че препоръчва прием до около 3-4 месец. Ако искаш да си ги пиеш по време на цялата бременност, не би те спрял.  Laughing Все пак това са витамини, освен на бюджета, не друго не биха ти навредили, особено като им гледам цените. На мен ми беше предписал някакви комбинирани витамини Витарал. Гледам, че са на същата цена т.е. по-евтинки, но сега масово се предпочита я Пренатал, я Прегнакеър........

П.П. Информацията ми е на база това, което чета във форума на "Селена" и което ми и препоръчал на мен самата.

Последна редакция: пт, 04 май 2012, 16:04 от razel_dazel

# 46
  • Мнения: 975
Относно витамините д-р Ставрев след като го попитах каза да ги пия до 3-ти месец ,но аз си ги продължих до 6-ти месец по препоръки на мъжа ми Laughing.А какъв вид ,сестрите казаха мултивитамини по избор,аз пих Супрадин.
Шанел,стискам палци.
Ния,всичко ще е наред Praynig.

# 47
  • Мнения: 343
Благодаря ви за топлото посрещане, момичета!  Hug

Виждам, че давате линкове към форума на Селена, на мен не ми се отваря от месеци.
Научавах много полезна информация и от там...

Аз не съм бременна, но да споделя за витамините. Пия Pregnacare +, предписа ми ги д-р Минев. По принцип на тях пише, че са за бременни, но това не е важно, а да дадат добри резултати Simple Smile
Вероятно индивидуално преценяват лекарите на кого какво да изписват  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 129
Пантерка ,при  мен за сега всичко е наред,дебелея прогресивно.На 14.05 съм на преглед и тогава ще разберем колко са пораснали моите бебоци,ще се радвам нещата да са в норма.Стискам палци на всички ни за успешно довеждане на мисията ни до край Grinning Относно витамините аз пих до края на 4ти месец,сега съм само на магнерот,клексан и аспирин....

# 49
  • Мнения: 99
Ооооооох,как се ядосвам като прочета за Ставрев,че от бързане нищо не може да го питате направо позеленявам Sick  Аз само ви следя,защото вече съм в др.тема,но да кажа,че в Тутция(а те са много по-напред от нас,дано да не обидя някой,нямам това за цел)изписват витамини ELEVIT още на пункция всеки ден по 1 до края на бременноста.Дано съм полезна на някой.И много здрави бебета пожелавам на всички ви,и истински се радвам за момичетата които успяват в БГ да осъществят мечтите си  bouquet

Последна редакция: сб, 05 май 2012, 11:12 от нелчо

# 50
  • Мнения: 894
Нелчо, има недоволни момичета както от Турция, така и от България. Важен е положителният краен резултат. Независимо, дали Ставрев бърза или не, от значение са успехите, които постига. Simple Smile

# 51
  • Мнения: 285
Здравейте момичета, аз пак взех да се притеснявам много. На някоя от вас да и се е случвало когато ходи до тоалетна на салфетката да открива кафеникава слуз, съсиряче и след това нищо? Нито  кафеникаво, нито розово течение. Незнам какво да правя, а това е вече втори ден. Единственото е че малко повече ме наболява корема. Минев ми каза при зацапване и кървене да му се обадя, за да ми изпише някакви хапчета, ама аз незнам това какво се води. Дали е зацапване? Случва ми се 1-2 пъти дневно. През другото време нищо. Направо ще се побъркам. Имам една изгубена бременност точно в този период и много съм стресирана да не се получи отново.
Моля ви, дайте съвет.

# 52
  • Мнения: 961
Здравейте момичета, аз пак взех да се притеснявам много. На някоя от вас да и се е случвало когато ходи до тоалетна на салфетката да открива кафеникава слуз, съсиряче и след това нищо? Нито  кафеникаво, нито розово течение. Незнам какво да правя, а това е вече втори ден. Единственото е че малко повече ме наболява корема. Минев ми каза при зацапване и кървене да му се обадя, за да ми изпише някакви хапчета, ама аз незнам това какво се води. Дали е зацапване? Случва ми се 1-2 пъти дневно. През другото време нищо. Направо ще се побъркам. Имам една изгубена бременност точно в този период и много съм стресирана да не се получи отново.
Моля ви, дайте съвет.
Гига обади се на Минев и му обясни. Той ще прецени и ако трябва ще изпише хапчета.  Hug Hug Hug

# 53
  • Мнения: 129
Гига,не се чуди а звъни на Минев,и аз имах такива зацапвания но за няколко дни отшумяваха!

# 54
  • Мнения: 285
Благодаря милички  Hug, така и направих, звъннах на Минев и той ми изписа снощи и нази сутрин по една таблетка мовалис, бусколезин, но-шпа, вит.С и лежане. Дано всичко е наред с мъничето и в края на другата седмица да чуем сърчице.

# 55
  • Мнения: 1 497
Добро утро ! Минавам да се похваля, че вчера видях сърчицето на бебо и съм безкрайно щастлива! Благодаря Ви момичета , че винаги ме подкрепяте! Продължавам всеки ден да стискам палци за всяка една от Вас!
Весел празник !

# 56
  • Мнения: 343
Niq_23, честито сърчице и дано всичко е наред до края!   bouquet

На всички желая весел празник, ако имате именници - да са ви живи и здрави! Весел и приятен неделен ден!   bouquet

# 57
  • Мнения: 894
Гига, този мовалис не беше ли свещичка? Като имах кървене и лежах в болницата ми даваха да слагам такава.
Ния, честито ти сърчице! Видя ли, че всичко е наред, само излишни притеснения изживя.

# 58
  • Мнения: 285
Хапченца са Лали, д-р Минев ги изписва вечерта и сутринта преди трансфера. Листовката малко ме озадачи, но по-важно е, че зацапването спря напълно и вече съм по-спокойна.
Ния, знаех си, че всичко при теб ще е ок. Hug Сега се успокой и повярвай, че си бременна 100%.

# 59
  • Мнения: 961
Ния, честито сърчице!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт