Прави ли някой ин витро в "Селена"- 4

  • 37 944
  • 753
  •   1
Отговори
  • Мнения: 246
Мили бъдещи и настоящи мами, добре дошли в новата ни темичка!  bouquet
Тя е продължение на:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=580782.750
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=618037.msg21084876#msg21084876
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=640067.0

Нека тя се изпълни с много прекрасни новини, много положителни EFP и накрая със сладки и здрави   ylinfant   ylinfant   ylinfant
Екипът на Селена е изключително компетентен и квалифициран- доверете им се и скоро вашата мечта ще стане най- прекрасната реалност....!
Имайте търпение и вярвайте!! Всички ще УСПЕЕМ! Hug

Последна редакция: ср, 02 май 2012, 08:53 от george_80

# 1
  • Мнения: 975
Пу първа в новата тема Simple Smile.С пожелания за много ,много положителни тестчета,тупкащи  сърчица .

# 2
  • Мнения: 222
Хайде и аз да се запиша! много се равдвам, че има толкова посещаемост нашата тема!
Успех на всички момичета и нека няма празна къща до края на годината!
Пантерка, така като гледам по лентичката ти ще си родила преди мен, живот и здраве! Дано все повече бебчовци проплакват в тази тема!

# 3
  • Мнения: 222
Специални поздрави за Гига и новото/новите сакчета и скорошни сърчица!

# 4
  • Мнения: 82
Здравейте момичета. Записвам се в темичката, защото скоро и аз ще започна с тези вълнения. Успех на всички  Praynig И само положителни емоции  Hug

# 5
  • Мнения: 336
Да се присъединя и аз към новата ни тема. Късмет мили дами Simple Smile

# 6
  • Мнения: 372
записвам се и аз в темичката ! да ние е на късмет ,само положителни емоции и тестове ,  а за финал  дай боже по едно или две бебчета !!!!!!!

успешна седмица на всички момичета и   Praynig Hug

# 7
  • Мнения: 246
Giga, чудесни новини имаме от теб Hug. Аз имам час за преглед за другата седмица и тогава живот и здраве ще чуем сърчицето. Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 16 688
Запис!

# 9
  • Мнения: 894
Записвам се и аз. Момичета, дай Боже, само положителни тестчета в новата темичка, сладки и здрави бебета и щастливи мами! Praynig Hug
Гига, честито ти сакче/та! Hug

# 10
  • Мнения: 1 496
Запис в новата тема , дано е на късмет за всички  Hug

# 11
  • Мнения: 285
 E как да не се запиша в тази страхотна тема.....
george, справила си се чудесно мила с новата темичка, а другата седмица очакваме от теб много силно тупкащо сърчице. Hug Hug
Благодаря на всички останали за подкрепата-lali, Тayrissima, iv4eg и на всички, които очакват този момент с нетърпение, да имат Голям късмет и да Вярват много силно в успеха.
Niq, бързам да ти кажа да не се притесняваш, в най-добрите ръце си  Hugще видиш, че всичко ще е наред, а и доки ще даде всичко от себе си. Hug
mkton, пожелавам ти късмет, а тук при нас ще го получиш със сигурност в изобилие, за да е успешен финала.
iv4eg, това ще е темата с твоя успех, ще чакаме с нетърпение Heart Eyes
Гушкам ви силно и много вярвам, че тази темичка ще бъде изпълнена с още повече положителни тестчета и емоции  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 12
  • Мнения: 97
Запис и от мен  Simple Smile. Успех на всички Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 64
 smile3523   Записвам се... Късмет момичета и се моля Praynig  само за добри резултати тази година. baby_neutral

# 14
  • Мнения: 291
Честита нова тема и от мен, момичета!
Нека да има само положителни тестове и здрави бебета около термин.
А сълзите да са само от радост!

Общи условия

Активация на акаунт