Прави ли някой ин витро в "Селена"- 4

  • 37 991
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 246
Момичета, чудесата продължават да се случват!!!!!! Joy
Пуснах темата и веднага тръгнах към местното АГ отделение за болничен. Помолих доктора да ме прегледа иииииии сакчетата са 2 newsm44. Просто не мога да повярвам и съм толкова и щастлива, и леко притеснена и аз не знам.... ЧХГ-то ми беше 215, д-р Ставрев на първия преглед каза, че е едно, същия местен доктор преди седмица също каза, че е едно, но преди малко и аз с очите си видях 2 почти еднакви сакчета. Док каза, че се е развило по- късно. Дано всичко е наред и другата седмица да чуем 2 сърчица Praynig
Момичета, пожелавам на всички от все сърце да изпитате такова щастие!  Hug Стискам палци за всички вас- няма да ви изброявам, за да не пропусна някоя, на които предстои процедура! Хайде, ваш ред е да пълните темата с чудеса!!!! Hug

# 16
  • Мнения: 285
george, страхотна новина, подобаваща за прекрасната тема. Много се радвам за теб, гушкам те силно.  Hug Hug
Само така ви искам момичета ... само положителни емоции.

# 17
  • Мнения: 246
Момичета, стоя тук в еуфория и се чудя: мисля си дали пък не е било едно в началото, което да се е разделило- еднояйчни близнаци? Как мислите?

# 18
  • Мнения: 246
Благодаря ти, гига Hug Много прегдъдки от мен Hug

# 19
  • Мнения: 1 497
george_80 чудесна новина , браво  Hug

# 20
  • Мнения: 372
george_80  честито мила !!!!!!!  чудесата  в нашата тема  започват да се увеличават все по-често  !!!
 Hug Hug  Praynig   

# 21
  • Мнения: 285
george, по повод чуденката ти мисля, че ако са еднояйчни - две ембриончета трябва да са в един плоден сак, а в твоя случай трябва да са разнояйчни, щом са две сакчетата. Нека да си кажат мнението и момичетата които имат повече опит. А и още нищо не се знае, може в някое от двете сакчета да са две ембриончета....

# 22
  • Мнения: 246
Гига, мила, честно казано не съм много наясно с това, а и до сега не ми се е налагало да се интересувам Grinning.
Сакчетата определено бяха 2, ама чак и в някое от тях да има по 2....ехеее Shocked

# 23
  • Мнения: 285
 Hug Hug Hug Нищо не се знае Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 129
Записвам се и аз в новата темичка момичета!Само положителни емоции от тук нататък Simple Smile

# 25
  • Мнения: 129
george,всяко правило си има изключение,така че,не се знае колко сакчета си имаш,изненади винаги има Grinning

# 26
# 27
  • Мнения: 558
Да се запишем и ние в новата темичка!
George_80, чудесни новини, дано са двечки и всичко да върви без проблеми оттук нататък.
А аз бях в Селена на преглед днес, видяхме едно момченце, а другото си беше преплело крачетата и не го видяхме, но аз в понеделник ще ида да ми го видят тук, та да приключим с чуденката за пола.Таткото вече е спокоен, нали поне едно мъжко има Joy Иначе всичко върви нормално, момченцето върви с 2-3 дни напред, а другото бебче е с толкова назад, имат разлика около 4-5 дни, но док. каза, че е нормално, да не ме притеснява. Иначе шийката ми е ок, даже този път се оказа 4 см Laughing, а преди излезе 3 см. Flutter
Иначе с тези близнаци доктора каза, че матката ми е разширена като за 6 месец, а аз съм още в 4, не знам какво ще е занапред  ooooh!
Тайрисима,при теб как вървят нещата, да започвам ли да се притеснявам, че ще се търкалям и няма да мога да ги нося, като пораснат още малко  Simple Smile
Късмет и прегръдки на всички  Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 961
Запис и от мен в новата темичка. Нека се изпълни с много положителни тестчета и хубави емоции  Hug
George_80 чудесни новини. Аз мисля, че са разнояйчни, просто едното е било скрито и затова не се е видяло на първия преглед.
Белоснежка, честити ви сини гащи. Ще чакаме да се похвалиш, като разбереш пола и на второто бебче.
НияHug Hug Hug

# 29
  • Мнения: 173
Здравейте момичета  Hug,
Честито на всички успели - само хубави неща от сега нататък ....
Отдавна не съм се включвала (то няма и с какво), защото чакам заповедта си, която може би ще е есента. Но няма как, търпение и това е...
УСПЕХ на всички и само положителни емоции...  Hug

Общи условия

Активация на акаунт