Прави ли някой ин витро в "Селена"- 4

  • 37 991
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 336
Момичета, някоя спомня ли си като те викат на втори ден от цикъл, взимат ли ти хормони и колко. Не се сещам, честно, направо съм изключила, а неискам да ме изненадат пак, а да не нося толкова пари.Благодаря предварително за отговорите.

# 31
  • Мнения: 975
George,прекрасни новини,нека от сега нататък само приятни емоции и щастливи мигове .
Ивче,аз отидох на 2 ден ,пуснахме хормони ЛХ и естрадиол.На следващия вече започнахме боцкането.Ти започваш,а ,стискам ти много силно палци.
Анджи,успех и на теб през юни.Тук е пълно с много ,много положителна енергия ,която заразява и носи късмет.
Белоснежка,честита синя новинка,хубаво ще е другата да е розова,но няма значение ,нека всичко  е наред.Аз точно се чудих че сега ми тежи тумбака ,а какво ли ще е да са двечки Grinning.
Ние с бебка сме добре ,може и по рано да се появи (секцио)заради калцифицираната плацента,тоест старее по бързо .Но долу горе нещата са наред.
Ния ,ти как си?Кога си на преглед?
Паола,при теб всичко наред ли е?



# 32
  • Мнения: 1 497
iv4eg , успех  Hug Praynig

Пантерка то не останало при теб  Hug Секцио или не , няма значение , щом доктора казва ще слушаш  Hug

При мен нищо ново, на 30.04. бях на лекар другаде, казаха ми , че е много рано още за сърчице, най-рано на 07.05. (тогава съм при д-р Минев).Иначе измериха сакчето , че отговаря на 5г.с. и 4дни т.е. вървях 3 дни назад. Сега в Събота ще се опитам да мина на узи да видя какво се случва. Не губя надежда, сега съм 6г.с. и 3 дни

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Niq_23 аз имам хубаво предчувствие за теб.  Hug

Аз не правя процедури, но ми е много приятно да следя какво се случва и да ви чета. И понякога да съм полезна доколкото мога. По мое време нямаше тема за "Селена". Тогава изобщо не я слагаха в списъка.  Laughing  Много съм щастлива, че с годините екипа на болницата се справя все по-добре и помага на все повече двойки с проблеми.  Peace

# 34
  • Мнения: 246
Момичета, аз малко се поувлякох от еуфорията, ама какво да направя Confused- като ми го казва специалист гинеколог. А мъжо колко беше шашнат за близнаците....(въпреки че на мен много ми се искаше да са двечки). Та нещата се изясниха- бебенцето си е едно, а нашият доктор тук явно е сгрешил. Хубавата новина е, че чухме и сърчицето на бебоо Grinning- наистина е най- прекрасният звук на света!!
Ния, спокойно! Изчакай още 3, 4 дни, за да влезеш в 7-ма седмица и според ехографа. Вярвам, че всичко ще е наред и ще чуеш сърчице! Praynig Hug
Пантерка, то не останало много до срещата с твоята принцеса!!  Hug
iv4eg, започваш ли нов опит? Много се радвам, че си се съвзела бързо! Това ще е твоят опит! Вярвай и само напред!! Пантерка ти е писала- точно така си спомням и аз, че беше при започване на стимулацията.
Белоснежка, честито за мъжката рожба на тати:)- каквато и да е другата, важното е и двечките да са живи и здрави! Hug

# 35
  • Мнения: 44
Здравейте момичета да ви питам на някой изписва ли са му Feritil men понеже аз съм до Минев и го изписа на мъжът ми само че никъде го няма по аптеките намерихме само в една  и то не е точно същото пише Feritil Aid моля ви ако някой знае дали има разлика между двете че направо не знам какво да правя  Praynig

# 36
  • Мнения: 285
ilito, мисля, че Минев ще ти отговори най-точно на въпроса. В момента е извън страната, но може да му пуснеш съобщение по телефона с твоето име и когато му е удобно ще ти се обади. Друго немога да те посъветвам.  Hug

# 37
  • Мнения: 246
ilito_87, мисля, че става въпрос точно за FertilAid- хранителна добавка за подобряване качеството на сперматозоидите- има и за мъже и за жени- за подобряване на качеството на яйцеклетките и фертилността. Още имам вкъщи по малко и от двете. На моят мъж бяха предписани от д-р Кацаров, но за съжаление не помогнаха, а моите си ги предписах сама:). Едва ли е толкова спешно да се започне веднага приема им, така че не се тревожи и изчакай най- добре Минев да ти потвърди, че са същите. Успех! Peace

# 38
  • Мнения: 291
И аз мисля, че става въпрос за FertilAid, и мъжът ми го пи, даже около година, предписан от Д-р Кацаров след операцията от варикоцеле и лошата морфология. Броя на сперматозоидите не се подобри, но морфологията - да. И Слава Богу има резултат, който ме ритка от време на време Simple Smile

# 39
  • Мнения: 894
Джордж, по-важното е да си го износиш живо и здраво до термин. Hug
Моля, бременните мами да споделят, докога пият или мислят да пият витамините, които ни предписаха преди трансфера.  newsm78

# 40
  • Мнения: 343
Здравейте, момичета!   bouquet

Моята процедура ще бъде следващия месец най-вероятно, но отсега се записвам при вас. Simple Smile
Прегледах всички стари теми, много полезни неща сте обсъждали, радвам се, че ви има и мога да си споделям с вас.

Желая на всички успех!  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 291
Лаленце, на мен Ставрев, а и лекаря при който ходя на ЖК, ми казаха че мога да спра витамините след третия месец /заедно с прогестероновите препарати/, но аз ги пих още около месец, защото имах  в опаковката. Оттогава не съм пила, но пък ям много плодове и зеленчуци.
Гледам, че Минев препоръчва пък до края на бременността, явно при всеки е различно. Ако бебето си върви със седмиците и си хапваш балансирано, мисля че няма проблем да не пиеш химии.

Chanel*, успех на процедурата, ще ти стискаме палци!

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Д-р Минев не препоръчва прием на витамини през цялата бременност, освен да е почнал да го прави миналия месец, защото тук  и тук казва друго. А и на мен самата ми каза, че до третия месец е напълно достатъчно.  Thinking

# 43
  • Мнения: 961
Аз пих витамини 'О,мами' до края на бременността, по препоръка на Ставрев. Явно при всеки е различно.

# 44
  • Мнения: 894
Шанел, успешна процедура! Hug
Момичета, благодаря ви, че се включихте за витамините, защото от бързането на д-р Ставрев всеки път все забравям да питам. Във вторник съм на преглед при него, но едва ли ще успея да си задам въпроса. Засега мисля да ги пия до другия петък, когато влизам в 5-ти месец, защото имам и таблетки дотогава. Simple Smile
Разел, той самият д-р Минев няма еднозначно мнение по въпроса. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт