Къде в Пловдив???-32

  • 66 602
  • 750
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386

Ето снимка как изглеждат:


има ги и в магазинчето на Беко на Пере Тошев
сини и розови-10 лв

Сандалките на Беко също стават за ясла-сини,розови и кафяви-14 лв
Меки са и стават и за без чорап.Аз и това гледам,че като я пускам боса да не й прежулва крачето

# 46
  • Мнения: 9 093
Е точно това е като за неговот краче. Grinning
В неделя работи ли Форумът?

Елфитка - тази улица ми е страшно позната, но в момента просто не зацепвам къде беше, камо ли магазинчето...Ще ти бъде ли проблем да ми обясниш, благодаря ти много Heart Eyes

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Е точно това е като за неговот краче. Grinning
В неделя работи ли Форумът?

Елфитка - тази улица ми е страшно позната, но в момента просто не зацепвам къде беше, камо ли магазинчето...Ще ти бъде ли проблем да ми обясниш, благодаря ти много Heart Eyes

http://www.bgmaps.com/link/6F2889449B6323B06E525DFB8E53C86F
ето тук
точно до магазинчето за цветя
няма надпис Беко,но се вижда,че продават обувки
Ти нали си от Кичука?

Форумът работи и в неделя,да

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 272
Моля ви  дайте ми идея къде  да търся по-луксозни  и интересни хартиени папки.Някоя  книжарница с голям избор на канцеларски материали,Офис 1  или...?
книжарница Стабо на ул. Брезовска в Кършияка

# 49
  • Мнения: 9 093
Елфитка - мерси, сетих се къде е магазинчето!
От 1 година не живеем в Кючука, но го знам на пръсти и лесно се ориентирам Simple Smile
Не се сетих да погледна адреса в бг-мапс Embarassed
Извини ме, че те ангажирах да го търсиш вместо мен...
  bouquet

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Понеже вчера бях в Бефадо в Гранда, да се изкажа, че имат много сладки и пъстри модели за момиченца, обаче с цените почват да се заливат вече  Rolling Eyes Момчешките са смотани, но за сметка на това скъпи  Mr. Green

За кръщенето прясна информация давам. Във всички  църкви ми казаха, че искат: олио (ама зехтин било по-добре;) ), сапун, и две кърпи - едната остава за църквата, другата е за кръщелника. В православните църкви цената е различна за всяка църква, варира от 40 до 120 лв, което никой не можа да ми обясни на какво се дължи.   Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 6 206
Сладки, сладки, ама всичко /поне зимната колекция/ беше възможно най-лошите цветове на розово и цикламбе... Все пак нали някакъв вкус се опитваме да възпитаваме. Не че и сега не сме с розови пантофи, но е от няма накъде. Иначе аз най-харесвам на Дефонсека, особено детски летни модели има страхотни, но мисля, че никой не ги внася.

За кръщене ако се купуват/правят аксесоари за църквата са следните:
Свещ
Шишенце за олио /ще като се наизкарат бурканите от лютеница и отива пейзажа/
Кутия за сапуна
Панделка за ножицата
Панделка за здравеца
Покривка /някои я оставят дарение на църквата после/


допълнително поръчват често
обличане на бутилката вино в същата тема
гривнички за спомен в същата тема за децата гости
малки кутийки, надписани, за спомен с подаръче вътре за гостите

напоследък също са модерни и тематичните, с елементи, които се повтарят във всички аксесоари - правила съм патета, жабки, пеперудки, котета, мишлета.

# 52
  • Мнения: 6 206


Ерин - за пелени ли говориш, в смисъл, за бебе? Памучни са, да, но в Пловдив няма магазин, където можеш да видиш...предимно се поръчват от нета, има няколко сайта.

откъде е най-надежно да поръчам и кои са най-качествени?

# 53
  • Мнения: 2 673
а къде работи др Молева? защото намерих ,че е била преди в Селена, но вече не е там

в частния й кабинет на пере тошев срещу парка Шармант.входа е непосредствено до аптеката
тел 0888 988 010

 Мерси!

# 54
  • Мнения: 5

♥Elfita♥ viv Много ви благодаря !!!  bouquet  bouquet  bouquet
Но всички ми отказват да я правят  SadМотора пък нежелаят да го пренавият  ooooh!
Луда работа  ooooh!Вчера съм обикаляла като луда да търся адреси и всички отказват #2gunfire  Crossing Arms
Сега почвам да търся в продавалника такава стара който не я ползва пък ще видим
Лек и хубав слънчев ден от мен !

# 55
  • Мнения: 9 093
Ерин - за пелени ли говориш, в смисъл, за бебе? Памучни са, да, но в Пловдив няма магазин, където можеш да видиш...предимно се поръчват от нета, има няколко сайта.
откъде е най-надежно да поръчам и кои са най-качествени?
Всяка марка има различни модели, най-добре е да питаш тези момичета: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=630836.0;all  Погледни първия пост, почти в дъното, има секция за различните пелени, сайтовете за поръчка + отзиви за различните модели. Питай, ако се спреш на нещо, или директно питай в темата към какво да те насочат  Hug

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 40 780
Момичета,да знаете къде в Тракия има добър гинеколог/жена/ по касата Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 45
Stef , mimata14  , Благодаря ви,ще разгледам !

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386

♥Elfita♥ viv Много ви благодаря !!!  bouquet  bouquet  bouquet
Но всички ми отказват да я правят  SadМотора пък нежелаят да го пренавият  ooooh!
Луда работа  ooooh!Вчера съм обикаляла като луда да търся адреси и всички отказват #2gunfire  Crossing Arms
Сега почвам да търся в продавалника такава стара който не я ползва пък ще видим
Лек и хубав слънчев ден от мен !

сервиза,който ти казах и те ли отказаха.
без пералня е много кофти  Confused

# 59
  • Мнения: 1 103
Ох и аз се бях запалила по едно време с тия пелени,понеже и ние много често правихме обриви от пампите!Смених всичко дето има на пазара и накрая се навих да поръчам от Еко Мама-FuzziBunz,ама нещо не ги правех както трябва и ми течаха от време на време!Сега сме с пампите на Лидл само нощно време!Не са ароматизирани,но пък да чукна на дърво,не се зачервяваме вече!Отплеснах се,ама в темата за многократните пелени всичко е обяснено!

Общи условия

Активация на акаунт