Къде в Пловдив???-32

  • 66 603
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 251
и аз тук, в предишната тема разпитвах за свещи за кръщене. Е тук намерих всичко което търсих, поръчах по тел. и на другият ден всичко си взех от МОЛ Галерия....

http://www.aegeanparadise.eu/index-1.html

Я кажете какво се купуваше за църквата,относно кръщенето. Rolling Eyes

Най–добре питай в конкретната църква какво искат да се носи, че има малко разминаване според попа и т.н., иначе кърпи 2 броя, олио, сапун съм запомнила от преди две години.  Embarassed

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
а къде работи др Молева? защото намерих ,че е била преди в Селена, но вече не е там

в частния й кабинет на пере тошев срещу парка Шармант.входа е непосредствено до аптеката
тел 0888 988 010

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
  bouquet

# 33
# 34
  • Мнения: 9 093
Аз пак ще разцепя с нетематичен въпрос, простете ми Embarassed
Трябва да купувам пантофки за градина. Тъй като вече дойдоха жеги, мисля че трябва да купя нещо по-леко и отворено. Въпросът ми е дали има летни пантофки, специално, и ако да - как изглеждат? Какво купувате за дечицата си в летните месеци, за да не им завират краченцата? И последно - къде да търся? Наистина няма кого да попитам за тези неща...
Страшно много и от сърце благодаря предварително Blush

# 35
  • Мнения: 959
.Stef.:има едни на беко мрежести те се водят летни.Аз лично винаги взимам за лятото кроксове,просто дъщеря ми пантофи не иска.

# 36
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 289
Относно кръщене, да във всяка църква е различноо

А да попитам за икона, неещо символично - искам да взема на кръстника, като подарък, че е и Георги, откъде и колко да заделя?

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Аз пак ще разцепя с нетематичен въпрос, простете ми Embarassed
Трябва да купувам пантофки за градина. Тъй като вече дойдоха жеги, мисля че трябва да купя нещо по-леко и отворено. Въпросът ми е дали има летни пантофки, специално, и ако да - как изглеждат? Какво купувате за дечицата си в летните месеци, за да не им завират краченцата? И последно - къде да търся? Наистина няма кого да попитам за тези неща...
Страшно много и от сърце благодаря предварително Blush

Аз купувам сандали-джапанки. С тях му е най-удобно за лятото.
Нещо от този тип http://shoes.market.dir.bg/product/pid368056/sid30/de-fonseca-ud … D0%B0%D0%BB%D0%B8
Или по-отворени http://obuvki.info/index.php?m=320&lang=1&product_id=101 … %B8%3Cbr%3EDanilo

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Аз пак ще разцепя с нетематичен въпрос, простете ми Embarassed
Трябва да купувам пантофки за градина. Тъй като вече дойдоха жеги, мисля че трябва да купя нещо по-леко и отворено. Въпросът ми е дали има летни пантофки, специално, и ако да - как изглеждат? Какво купувате за дечицата си в летните месеци, за да не им завират краченцата? И последно - къде да търся? Наистина няма кого да попитам за тези неща...
Страшно много и от сърце благодаря предварително Blush

има летни пантофки,да
пускат ги по магазините за пантофки/обувки-от където купуваш и зимните
примерно бефадо имат магазин в гранда.това са им летните варианти





Също могат да се вземат сандалки за яслата.аз това взимам
ббб,кроксовете не спарват ли много.Моите кроксове ми държат голяма жега

# 39
  • Мнения: 6 206

да, кроксовете спарват, дори и малки крачета

къде продават памперси за многократна употреба и изцяло памучни ли са?

# 40
  • Мнения: 9 093
Уау, колко сте бързи Grinning
Така като гледам по линковете и картинките, за моя синковец не стават тези приятни и леки сандалки и пантофки - крачето му е много кебапчесто и никакво велкро (лепки) не е в състояние да се закопчее нормално, освен ако не му прекъсна кръвообращението ooooh! Трябва да пробваме на живо, може някои модели да са по-свободни...Ще ида до Гранда, значи.
Важното е, че схванах мисълта ви и сега ще знам, че реално всякаква лека обувчица или сандалки стават и за ролята на пантофки.
Мрежестите на Беко ме заинтригуваха, в Мечо Пух дали ще има Thinking

Мерси, златни сте Hug

Ерин - за пелени ли говориш, в смисъл, за бебе? Памучни са, да, но в Пловдив няма магазин, където можеш да видиш...предимно се поръчват от нета, има няколко сайта.

# 41
  • Мнения: 6 206
не за бебе, за 2 годишно, че малката ми направи алергия към памперсите, тя отдавна е без дневен памперс, но за нощния не е готова

книжарница с по-качествена стока - джулия до 101 балона

# 42
  • Мнения: 142
За кокосовото мляко- имаше миналата седмица азиатски стоки на промоция в Лидл и също имаше кокосово мляко. Ще има още бройки предполагам.

# 43
# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Stef, аз взех от мрежестите на Беко на дребния за яслата - доволна съм много от миналата седмица е с тях и нито веднъж не му е било мокро крачето като го взимам (както беше с предните).
Ето снимка как изглеждат: .
Има ги във Форума и в ТЦ Сани в Тракия

едит: има и други цветове

Общи условия

Активация на акаунт