Къде в Пловдив???-32

  • 66 601
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 50
  bouquet
и аз да следя за педиатър, че ми предстои да избирам Simple Smile

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Момичета, записвам се в новата тема с въпрос- кажете ми магазини за техника втора употреба или такава с транспортни дефекти. Ще търся конкретно съдомиялна.

# 17
  • Мнения: 1 884
Момичета,благодаря ви  bouquet
п.с-всъщност става дума за следното детето ми поддържа Т от 37,5-37,6-мерена в дупето-видимо е спокоен,яде,играе,закача се-няма повръщане и диария,няма обриви,не са и зъбки,правихме ПКК и урина+ДКК,ходихме на УНГ-възпалено ушенце-има назначена терапия,но пак меря Т и пак е така-не през целия ден,но я има..уфффффф ooooh! ooooh! ooooh!-та затова,и все пак е Т-не мога да махна  с лека ръка
извинявайте за отклонението   bouquet

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
още един глас за д-р Молева Peace

# 19
  • Мнения: 1 103
Такааа,с риск да досадя,и ние сме при Молева,много адекватно лечение прилага,последния път даже по телефона,понеже я нямаше в града!Никога не сме пили АБ,винаги ни хваща всичко на момента и не сме имали усложнения! Hug

# 20
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 289
и аз тук, в предишната тема разпитвах за свещи за кръщене. Е тук намерих всичко което търсих, поръчах по тел. и на другият ден всичко си взех от МОЛ Галерия....

http://www.aegeanparadise.eu/index-1.html

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 292
Някой питаше в предната тема за тенджера от Кауфлад- Кичука .
Да кажа ,че няма  Cry

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Момичета,благодаря ви  bouquet
п.с-всъщност става дума за следното детето ми поддържа Т от 37,5-37,6-мерена в дупето-видимо е спокоен,яде,играе,закача се-няма повръщане и диария,няма обриви,не са и зъбки,правихме ПКК и урина+ДКК,ходихме на УНГ-възпалено ушенце-има назначена терапия,но пак меря Т и пак е така-не през целия ден,но я има..уфффффф ooooh! ooooh! ooooh!-та затова,и все пак е Т-не мога да махна  с лека ръка
извинявайте за отклонението   bouquet

Не е притеснителна температурата.Следи го,но не се шашкай.При назначена терапия за ушенцето Т ще отшуми за няколко дни
Разбира се преглед от още един педиатър никога не е излишен.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 40 780
и аз тук, в предишната тема разпитвах за свещи за кръщене. Е тук намерих всичко което търсих, поръчах по тел. и на другият ден всичко си взех от МОЛ Галерия....

http://www.aegeanparadise.eu/index-1.html

Я кажете какво се купуваше за църквата,относно кръщенето. Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 116
Къде може да се намери кокосово мляко?

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Къде може да се намери кокосово мляко?

Пикадили, Лекси, Метро, Кауфланд

# 26
# 27
  • Мнения: 9 093
Моля ви  дайте ми идея къде  да търся по-луксозни  и интересни хартиени папки.Някоя  книжарница с голям избор на канцеларски материали,Офис 1  или...?
В Джъмбо има добър избор на всякакви офис материали.

За автобус 24 - като тръгне от Тракия, минава през Кючука, после през централна гара, Васил Априлов, свива по Пещерско, влиза в Смирненски и от там в Прослав.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 360
И моята девойка като беше по-малка я водихме при д-р Молева и бяхме много доволни.Да чукна на дърво тя не боледува и не ни се е налагало да я водим често  Peace

# 29
  • Мнения: 2 673
а къде работи др Молева? защото намерих ,че е била преди в Селена, но вече не е там

Общи условия

Активация на акаунт