Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXII

  • 55 231
  • 742
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 10 856
Гледам, че в Замундата са качили Прометей, но е без субтитри все още. Да знаете да има някъде?

# 661
  • Мнения: 44
Привет на всички, снощи гледах този филм и ми хареса. Дано не се повтарям
http://www.imdb.com/title/tt1686067/

# 662
  • Мнения: 427
Гледам, че в Замундата са качили Прометей, но е без субтитри все още. Да знаете да има някъде?
 http://www.opensubtitles.org/bg/subtitles/4572444/prometheus-bg
http://bg.subtitlesvalley.com/Prometheus-subtitles_94167.html
http://www.sub-titles.net/prometheus-2012-p1734016
http://www.subsengine.com/bulgarian-subtitles/Prometheus/Bulgarian/1

Последна редакция: вт, 19 юни 2012, 12:37 от shams u amar

# 663
  • София
  • Мнения: 10 856
Много, много благодаря   bouquet

# 664
  • зад парка
  • Мнения: 1 586
Пак да попитам -може ли да ми кажете откъде да сваля Южнячки - The Help

# 665
  • София
  • Мнения: 2 160
Пак да попитам -може ли да ми кажете откъде да сваля Южнячки - The Help



Ето го в Арена, ако имаш там регистрация.

Ето го и в Пиратите, за там не ти трябва регистрация.

# 666
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Софи, мерси за линка от Арена, скоро го търсих точно там и го нямаше  bouquet

# 667
  • София
  • Мнения: 2 160
Джой, за нищо!  Hug
Ако държиш да си избереш качество,
ето линк към всичките осем копия,
налични в момента в Арена.
Просто плъзни страницата малко надолу.

# 668
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Супер, много благодаря Hug

# 669
  • Мнения: X
Брях, брях то аватари, то картинки...на къде по-напред да гледам  Party
Малко мъй исрам да призная, ама май почвам да харесвам Зак Ефрон  Blush. Снощи гледах The Lucky One и не мога да си изкривя душата и да кажа, че не ми хареса. Ама си е бозица де, за който е гледал останалите филми по Никълас Спаркс-да знае, че не го чака нищо по-различно.

Последна редакция: ср, 20 юни 2012, 09:42 от Анонимен

# 670
  • София
  • Мнения: 6 221
пуснали ли са го вече по кината?  Shocked

# 671
  • Мнения: X
пуснали ли са го вече по кината?  Shocked
Мчи даже и го спряха, щот му мина модата  Mr. Green
 Гледах го на торент с не особено добро качество, но историята помни къде-къде по-лоши качества....  Rolling Eyes
  С интерес чакам и следващия му филм с Никол Кидман, че надълго и нашироко се обсъжда в интернет-пространството една особена сцена м/у тях двамата във въпросния филм..... хм. Ще я видим ние тая работа.

# 672
  • София
  • Мнения: 6 221

Мчи даже и го спряха, щот му мина модата  Mr. Green


  Joy Даже изобщо не съм забелязала. Чакам торент с хубаво качество, имам нужда от бозица!

# 673
  • Варна
  • Мнения: 1 888
Да споделя какво гледах в последно време:
"Огледалце, огледалце" - ако не беше Дж. Робъртс щях да спра филма на 15-тата минута. Става за губене на време  Simple Smile
"Снежанка и ловецът" - само Чарлийз Терон ме  накара да седя до края в залата.
"Мъже в черно" (последния) - има читави ефекти на 3Д, интересен е (колкото може да бъде интересен този филм  Laughing )

# 674
  • зад парка
  • Мнения: 1 586
Пак да попитам -може ли да ми кажете откъде да сваля Южнячки - The Help



Ето го в Арена, ако имаш там регистрация.

Ето го и в Пиратите, за там не ти трябва регистрация.

Благодаря!
Може ли да ми кажете как става свалянето от Пиратите ?
Сваляла съм само от Замунда.
В Пиратите има клавиш Download- натиснах го, нещо се свали, но не мога да разбера какво . Файллът с филма го няма, нито в папка Download, нито в папката, в която се свалят филми ...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт