Успешно "олежани" бебета - 3 тема

  • 25 520
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 729
Здравейте в новата темичка!!!
Мерси Деска, че намери време!

Мото - много се радвам!  Ама и аз го видях Ники и ми се стори издължен и фин! Рехабилитацията по -леко ли я понася вече? Целувки от нас!!

Мини - и аз се замислила с туй чистене - то ясно няма да ги опазим, ама поне за началото, че да ни е спокойна съвестта Simple Smile)))  мен освен бацилите и химикалите мепритесняват, че не мога да реша кое повече  Joy Joy Joy Joy    бях решила steam mop да взема, разпитах другите мами, но стигнах до извода, че за нашият апартамент няма да е подходящ, имайки предвид подовите настилки и колко е натрупано.  Сега смятам да купя препарати на Amway, уж щадяли освен околната среда и хората Simple Smile)))

Деска -  моята племеница като разлее кучето водата ходи с памперс да бърше пода Simple Smile))))

Славче - късно е вече, заминава след 10 -тина дни Simple Smile преди първата си бременност бая си походих с него като ръчен багаж Simple Smile)) и по принцип съм свикнала да си обикалям сама, даже е приятно, защото определено не споделяме еднакви интереси с мъжа ми относно световното културно-историческо наследство Simple Smile))хахахаха и като се има предвид , че впечатленията  му от Бали се изчерпаха с коментара - като златни пясъци ама с палми, предполагам и относно екзотичните местенца ще сме с различна нагласа Simple Smile)  Май повече се вълнувам сега от пюретата на Максим Simple Smile
Ще чакаме снимки от бала!  А за чистенето, по такива събирания кой ти гледа дали е чисто Simple Smile))

Мини - Максим си хапна вече ротарикс и малко се продриска Simple Smile) Силвър спомена, че тяхната док е предложила, ако иска да пуснат фек. проба преди ваксината.  Аз не съм го правила.  Имайки предвид великите варненски лаборатории, че откриха дифтерия и e-коли в гърлото на Мак, не ми се мисли в акото му какви съкровища ще изолират Simple Smile))  вече се отказах, щом детето ми е доволно и здраво, няма да търся под вола теле.

Аселина - смело с инфакола!  Спряхме от раз тези илачи и е нямало драми.
Лек ден на всички!!

# 16
  • Мнения: 1 798
Добро утро:)

Мото, колко се радвам и аз,че писа! Бременна те следях  и се молех да стигна поне до твоите седмици,казвайки си колко сте борбени и двамата с беб:)) Желая ви здраве и да пишеш по-честичко:)

Дескаааа, уби ме! И какво сега, да мина на едноразово чистене.Аз покрай куч съм свикнала  да е  много чисто.Със сменящ козина рот у нас  на светли плочки не е имало косъм,смятай колко съм лизала подове. Сега  ротундьо се кефи на  двора във вилата, ама аз пак си чистя,кръст не ми  остана.
Признавам, прочетох поста няколко пъти и си представих как Али   се търкаля по поляната и после  кален,мръсен обменя лиги с куч и дружно си пият водица от гигантската  купа на  кучето. Sick

Да ви кажа  с разделени ваксини не се и усеща,че  беб се ваксинира.Спа като  пиян заради панадола,който дадох превантивно, после цяла нощ сумтя,че нали махам нощните хранения,Педиатърката като чу,че му давам 7 пъти по 120 каза-нееее.Много му е.И сега го залъгвам с вода:(

(Аз да ви кажа,малко ме е срам, ама  като видя,че си лапа ръцете и веднага  му ги вадя да ги почистя:((И му ги забърсвам  щателно между пръстенцата по няколко пъти на ден. )

# 17
  • Мнения: 146
Ей изписахме я първата - бравос  Mr. Green
Мото, браво на Ники за хапването и наддаването, наваксва си детенцето. Ще се справите двамата, няма начин - вие сте талисманчетата на всички ни Hug
Леле Деска така съм се смяла на поста ти, толкова живописно го описа, че си я представих Йоанка как ближе гумите на количката  Joy Аз моя беб към студ не го калих, но към мръсотийки здраво закален трябва да е. Спрях да стерилизирам още от третия месец, играчки мия когато ми падне, а и в чистенето не се вманиачавам, то тук няма и как - стара къща колкото и да чистиш, все мръсно  Shocked
Майчета, кажете как обличате бебоците за разходка newsm78 Още ме е шубе да го пусна по къс ръкав и голи кълки, че все още влачим тия сополи, а и тук винаги си духа. Хем ме е страх да не го простудя наново, хем пък да не е много облечен, че да се поти. И пак сме с обрив, този път май от храна, но няма да се оплаквам, че ми писна  все да рева #2gunfire

# 18
  • Мнения: 36
Здравейте мами,

много се радвам, че и аз вече мога да се разпиша в така чаканата и желана темичка  Simple Smile.
 Simple SmileНашата бебка се роди по рано в 36 г.с. 2750гр.48 см, изписаха ни 2560 гр, бяхме само 1 ден на фото лампа заради жълтеничката. Добре сме , за сега се справяме успешно с кърменето, но имам едно питане с какво мазахте срещу регади? пробвах с лансенох, нищо , дуфрламол също. Много ми е изгризала едното зърно  Simple Smile
 Мажем се с преварен зехтин, но много и се лющят крачетата. Вие с како мазахте първите дни?
 хубав и усмихнат ден за всички ! Simple Smile

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
Добре дошли на Герасима и мама Али ана!Нека ви е жива и здрава малката принцеса!
За рагадите-аз мазах с "Лансинох" и  "Гармастан "/с отмиване е/.
А за лющенето на кожата - и Лъчи беше като змиичка, но откакто минах на прах за пране "Сано максима", се оправи.Иначе и аз мазах с преварен зехтин.Сега вече е по-топло - и с мляко за тяло.
Мото, стискам палци скоро да се отчиташ с добри новинки и само напредък, Дай Боже!
Ди ва, за разходка слагам боди с къс ръкав, ако навън е 18-20 градуса, чорапки и панталонки.Вземам и горница, ако ми се стори хладно.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 729
добре дошла Али ана - за рагади - лансинох, кърма и най-вече проветряване и търпение! ходих като туземка или с една риза на мъжа ми.  май за около 20тиначе дни минаха...а ако суче правилно, не боли толкова, дории да са разкървени.  мазах с олио на тьопфер, след това веледа - като се стопли мажа с лосиона на веледа. Hug Hug Hug

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
Да, както казва Милла, освен търпение, е нужно и проветряване и оставяне на зърната да засъхне кърма.Просто е нужно да си стоиш поразголена известно време  Laughing , докато попреминат болящите ранички!
Къде сте, дами, не се отчитате вече!Дано всички са добре  Hug от нас с Лъчи!

# 22
  • Мнения: 453
Здравейте мами! Много отдавна не съм влизала изобщо във форума и сега още с влизането си и видях, че Мото е писала хубави новини за малкия герой Ники  Simple Smile Много се радвам, че двамата герои сте добре, продължавайте все така  Hug
Не знам вече кой пише и кой не в темата, сега има и много нови мами. Със Славка се виждаме от време на време из града и да знаете харесали сме си синеоката Криста за снаха Simple Smile
Иначе ние вече сме големи - на 8 и половина сме. Малкия е голям разбойник, даже и в проходилката не ми дава мира - вече ходи да подрежда и шета  Simple Smile. Почивам си само навън, по разходките.
За обличането - аз винаги съм го обличала по-леко, водя се по него, защото той плаче ако му е жега. Открихме сезона на късия ръкав вече от две седмици, но се налага и блузка да слагам отвреме навреме, защото при нас има коварен вятър. За панталон - до 7/8 като дължина съм стигала, по-къс не все още, въпреки че един ден беше около 30 градуса при нас и го извадих само по боди. Всяко дете е индивидуално - водете се по тях и по себе си.

# 23
  • Мнения: 1 798
Здравейте,  малки и големи сладури:))
Жега ееее! Аз го пуснах по къси гащи, иначе  нервност и рев.
Майка  ми беше на гости, научи го само на ръце и познайте сега какво е-не иска легнал и за секунда,храня го в шезлонга.

Хубава вечер и спокоен сън:)))

# 24
  • Мнения: 146
keral така се радвам, че се появи  Hug Ако искаш ела и във Фейсбук - групата, момичетата ще ти се зарадват много. Славчето така и не успяхме да я излъжем, ама поне ти ела

# 25
  • Мнения: 1 868
Миличките ми как сте се зарадвали, че излязохме за малко от анонимност, аз непрекъснато си мисля за вас, но се мятам между отчаянието и оптимизма, точно се отчаям и дребчо вземе че ме изненада все едно да каже че си го може, да ми е жив и здрав учи се да седи, подпира се на две ръчички, пробваме и на една от време на време, това което ме тревожи е че не иска да посяга към играчки, той едва се крепи да се държи като седи, а днес реши да посяга към играчка от тази позиция, абе все ще сме на опаки, дано пробва и утре пак накрая все ще успее да балансира, надявам се Praynig
Гуш и до скоро Hug

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
Добро утро!
Как сте всички?
Гледам има раздвижване в темата, супер Simple Smile
Обаче мама Марти все още не се отчита и дано са добре!
Славе, при вас вълненията с бала ли са свързани вече?Готови ли сте за родата и голяма ли е тя Mr. Green
Мотонети, дай Боже скоро малкия да прави това, което е нужно, за да успокиш и ти и да не се тревожиш!
Мини, и нашия е все в ръце, но той от раждането така.Сега като е над 7 килограма и доста ми тежи и все кръст ме боли.Аз затова си и нося още колан за след раждане заради кръста.
Лек ден на всички!

# 27
  • Мнения: 4 411
Здравейте.

Влизам да почерпя само, че днес пораствам.

# 28
  • Мнения: 1 798
Дескааа, честит рожден ден!! ДА си жива,здрава, пълна с  енергия, много късмет и щастие за цялото ти семейство!

# 29
  • Мнения: 1 868
deskatta Честит Рожден Ден    bouquet  bouquet  bouquet

Miilla сменихме рехабилитацията, защото според мен другата не му влияеше добре, на тази не плаче почти никога, само последният път имаше едно бебче което плачеше и той да не е по назад си порева Wink А иначе точно такъв е расте само на см е и на кг ама ги разпределя по дължина, пази линия Laughing

Общи условия

Активация на акаунт